Okuyucular soruyor: Farmasiden Nasıl Para Kazanılır?

Farmasi ne kadar kazandırıyor?

Yeni eklediğiniz bir üye ve onların ekledikleri tüm üyelerin alışverişi Grup TL puanı olarak sisteminizde görünür. Ay sonunda ulaştığınız puana göre bir seviye alır ve o seviyeye göre de prim kazancı elde edersiniz. Şuan Türkiye birincisinin aylık ortalama kazancı 200 bin TL’dir.

Farmasiye üye olunca nasıl para kazanılır?

Ürünleri kendiniz kullanacaksanız uygun fiyatlı aldığınız için bütçenize katkı sağlamış olursunuz. Farmasi ‘ye üye olarak gelişine aldığınız ürünleri etrafınızdaki kişilere satarak yine para kazanmış olursunuz.

Farmaside nasil maas alirim?

Farmasi’de Prim Nasıl Alınır? Farmasi’de kişinin prim alabilmesi için 160 tl puan ‘Aktiflik Şartı’nı yerine getirmesi gerekmektedir ve ekibiyle en az 1000 tl ciro gerçekleştirdiğinde prim alabilecektir. Kişinin ekibiyle yada kişisel olarak 1000 tl ve üzeri ciro gerçekleştirmesi durumunda prim hakedişi olacaktır.

Farmaside üye yapınca ne oluyor?

FARMASİ’ye üye olan herhangi bir müşteri eğer firmanın üyesi olan başka bir üye ismi vererek üye olursa ismi verilen üyenin altına kaydı yapılır. İsmi verilen üye yeni üyenin sponsoru olmuş olur. Farmasi üyeliği sayesinde hem kendiniz hem de sizin yaptığınız farmasi üyelerinin satışlarından kazanç sağlarsınız.

You might be interested:  Kartıma Nasıl Para Yatırabilirim?

Farmasi 3 seviye ne kadar kazandırır?

Üçüncü üye ile aradaki seviye farkı %10’dur ve kazancımız 508 TL’dir. Dördüncü üye ile aradaki seviye farkı %6’dır ve kazancımız 458 TL’dir. Ayrıca %15 seviyesindeki üye bize % 3 liderlik primi kazandırır. Bunun da bize kazancı 229 TL’dir.

Farmaside Asbaşkan ne kadar maaş alır?

125.000TL/ 12 ayda eşit şekilde ödenecektir. As Başkan Direktör seviyesine geldiği anda yandan 20.000TL puan şartı aranmaktadır. Unvanı 12 ay boyunca geriye dönük 5 kez tekrarlanması gerekmektedir.

Farmasi başlangıç paketlerinde ne var?

Farmasi Yeni Kayıt Başlangıç Kişisel Bakım Paketi içeriğinde;

 • 1 Adet Ruj,
 • 1 Adet BB krem,
 • 1 Adet 20 ml Siyah Maske.
 • 1 Adet Katı Sabun.
 • 1 Adet 125 ml At Kestanesi Masaj kremi.
 • 1 Adet 225 ml Sarımsaklı Şampuan.
 • 1 Adet 500 ml Mr Wipes Çok Amaçlı Temizleyici.
 • 1 Adet Whitening Beyazlatıcı Diş Macunu 112 gr.

Farmaside yüzde 7 olmak ne demek?

% 7 Seviye. Bu seviyede de halen Farmasi Girişimcisi olarak anılırsınız. İçinde bulunduğunuz ay içerisinde kişisel veya grup puanı 1500 TL’yi geçtiğinizde % 7 prim seviyesine yükselirsiniz.

Farmasi verdiği arabayı geri alıyor mu?

Farmasi verdiği arabayı geri almıyor. Farmasi verdiği arabayı geri almadığı gibi ruhsatını da sizin adınıza veriyor. Yani bir başka deyişle araç tam anlamıyla sizin oluyor.

Farmaside platin müdür ne kadar maaş alır?

Farmasi Platin Müdür Maaşı Farmasi Platin Müdür ünvanında 23.000 tl almanız mümkündür. Bu rakamı yükseltmek de mümkündür. Farmasi Platin seviyesine 25000 tl primin yanı sıra bonus ödülü ve 0 km Clio araç ödülü sunmaktadır.

Farmasi prim ne zaman alinir?

Farmasi prim ödemeleri her ayın 20’sinde (Ya da 20’sinden sonraki ilk iş gününde) yapılmaktadır. Bankaya yatırılan minimum ödeme tutarı 75 TL’dir.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Bireysel Emeklilik 10 Yıl Sonra Ne Kadar Toplu Para Alırım?

Farmasi Elmas müdür ne kadar kazanır?

Elmas Direktör olduklarında 12 ay boyunca BWM 3 serisi yada muadili olan araç kullanım hakkına sahiptirler. Araç kullanma hakkı yerine 48.000 TL olan para ödülünü alabilirler. Para ödülü unvanlarını koruduğu sürece aylık olarak 4000 TL olarak verilmektedir. Direkt bağlı en az 12 adet %21 kolu bulunmalıdır.

Farmaside 7 olunca ne oluyor?

Kişisel ve alt üyelerinizin toplam sipariş tutarları 1.000 TL puan ise % 7 (girişimci) prim grubuna girdiğiniz için prim alırsınız. Şayet kişisel ve grup olarak toplam satış tutarı 1500 TL puan ise % 7 (girişimci) prim grubuna girer ve prim alma hakkına sahip olursunuz.

Farmaside kendime nasıl üye eklerim?

Farmasi alt üye nasıl yapılır

 1. Birinci yol; Sisteme giriş yaparak kendi panelinizden üye yapabilirsiniz.
 2. İkinci yol; Bu yolda sponsor link göndererek yapabilirsiniz.
 3. Üçüncü yol; Üye olacak kişi Farmasi resmi web sitesindeki kayıt formunu doldururken sponsor bilgilerini sizin sponsor kodunuzu girmesi ile olur.

Farmasi girişimci nedir?

Farmasi girişimcilerine özel çeşitli ayrıcalıklar tanımaktadır. Farmasi Girişimciliğini iki şekilde değerlendirebilirsiniz. ⁃ Sadece kendi ihtiyaçlarınızı karşılayıp %30-%40 indirim ve hediyelerden faydalanmak, ⁃ Yada satış yapıp para kazanıp, ekip kurarak kendi işinizin patronu olmak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector