Okuyucular soruyor: Gardrops Para Çekme Isteği Inceleniyor Ne Demek?

Gardrops para ne zaman yatar?

Eğer CEPTETEB hesabın varsa: Cumartesi ve Pazar günleri de paranı banka hesabına çekebilirsin. Ortalama 6 saat içinde ödemeni banka hesabında görebilirsin.

Gardrops nasıl para kazanıyor?

Gardrops en uygun fiyatlarla alışveriş için kullanıcılarına hizmet verir. Farklı siteler 100 TL’lik bir satış için 17-20 TL komisyon alırken, Gardrops satıcıları kazançlarının tamamını alırlar. Yani Gardrops ile diğerlerine göre ayda ortalama 250-300 TL daha fazla para kazanırlar.

Gardrops hangi banka?

Gardrops Kampanyası | Türk Ekonomi Bankası

Gardrops uygulaması kimin?

Ertuğrul Özpolat tarafından kurulan Gardrops, kullanılmayan kıyafetlerin ve aksesuarların satışına ve takas edilmesine aracılık eden bir girişim. Satıcılar, Gardrops mobil uygulamalarıyla satmak istediği ürünleri fotoğraflarını çekip siteye yükleyebiliyor.

Dolap uygulamasında alıcı onay vermezse ne olur?

Ürününüzü alıcı aldıktan sonra onay verdiğinde ücret Dolap hesabınıza geçecektir. Eğer onaylamazsa ya da unutursa diye kargolanan ürünün de aynı kargolanma süresi gibi otomatik 3 gün + 24 saat süresi vardır. O süre bittiğinde otomatik olarak onaylanacaktır. Bu sürelere hafta sonları dâhil değildir.

Modacruz sattığım ürünün parasını nasıl alırım?

Satış kazancını banka hesabına yatırmak için, IBAN numarası ve ad-soyad bilgisini girmeli, ‘Hesabıma Yatır’ talimatı vermelisin. Bu talimatı takiben, ödeme gününden önce talimat verdiğin kazancın (resmi tatiller hariç) her Pazartesi, Çarşamba veya Cuma günü hesabına yatırılır.

You might be interested:  Ilk Defa Avrupa'Dan Borç Para Hangi Dönemde Alındı?

Gardrops hizmet bedelini kim öder?

en uygun fiyatlarla, en güvenli şekilde alışveriş yapmalarını sağlamak. Bu sebeple, Gardrops ‘ta satış yaparken komisyon ödenmez. alışveriş sırasında alıcıdan uygun bir hizmet bedeli alarak karşılar.

Gardrops en çok ne satılıyor?

Gardrops ‘ta aylık olarak 200 bin alışveriş yapıldığını da ekleyelim. Platform içinde en çok satılan ürünler çanta, ayakkabı, üst giyim ve abiye elbiseler olurken en çok tercih edilen markalar ise Zara, Mango ve Bershka oldu.

Dolap uygulaması güvenilir mı?

Dolap.com Hakkında Bir e – ticaret sitesinde olması gereken bütün özelliklere sahip olan ve aynı zamanda satın alanlar ile satanlar arasında bir köprü niteliğinde bundan dolap.com sitesi 7/24 alışveriş yapabileceğiniz güvenli bir eticaret sitesidir.

Gardrops da iade var mı?

İade koşullarına dayanılarak geri gönderilen ürünün Satıcı tarafından teslim alındığı kendisine bildirilmesini müteakip Gardrops, ürün bedelini iade hakkını kullananın hesabına geri gönderecektir.

Gardrops uygulaması nasıl kullanılır?

Eğer siz de gardrops nasıl kullanılır diye merak ediyorsanız hemen belirtelim. Gardrops uygulaması üzerinden satış gerçekleştirebilmek için yapmanız gereken tek şey, satmak istediğiniz eşyalarınızın fotoğrafını çekmek, bu fotoğrafları paylaşmak ve satıldığında da kargolamaktır.

Dolap kapıda ödeme var mı?

Eğer bir kıyafet satın almayı düşünüyorsanız ya kredi kartı ya da banka kartı kullanarak ödeme yapmanız gerekiyor. Kapıda ödeme yapamazsınız. Ödemeyi online olarak, uygulama üzerinden yapmanız gerekiyor. Dolap uygulamasında kapıda ödeme seçeneği yok.

Dolapta kıyafet nasıl satılır?

Dolap Uygulamasında Nasıl Satış Yapılır? ‘Ürün ekle’ seçeneğine dokunduğunuzda satmak istediğiniz bir ürün varsa çekimini yapıyor, ardından kategorisini belirliyor, renk seçimini yapıyor, markasını ve bedenini seçiyor, ürün başlığınızı, yeni veya az kullanılmış olduğu bilgisini ve ürün açıklamasını giriyorsunuz.

You might be interested:  Axess Chip Para Nerede Kullanılır 2019?

Gardrops teklif nasıl yapılır?

“ Teklif Ver ” butonuna basarak satıcıya teklifini sunabilirsin. Açılan pencereye teklifini yaz. Satış fiyatı üzerinden en fazla %30 indirim teklif edebilirsin. Satıcı teklifini kabul edebilir yada redderek yeni teklifte bulunabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector