Okuyucular soruyor: Gardrops Para Nasıl Çekilir?

Gardrops para hesaba ne zaman geçer?

Eğer CEPTETEB hesabın varsa: Cumartesi ve Pazar günleri de paranı banka hesabına çekebilirsin. Ortalama 6 saat içinde ödemeni banka hesabında görebilirsin.

Gardrops nereden para kazanıyor?

Gardrops en uygun fiyatlarla alışveriş için kullanıcılarına hizmet verir. Farklı siteler 100 TL’lik bir satış için 17-20 TL komisyon alırken, Gardrops satıcıları kazançlarının tamamını alırlar. Yani Gardrops ile diğerlerine göre ayda ortalama 250-300 TL daha fazla para kazanırlar.

Gardrops hangi banka?

Gardrops Kampanyası | Türk Ekonomi Bankası

Dolap uygulamasında alıcı onay vermezse ne olur?

Ürününüzü alıcı aldıktan sonra onay verdiğinde ücret Dolap hesabınıza geçecektir. Eğer onaylamazsa ya da unutursa diye kargolanan ürünün de aynı kargolanma süresi gibi otomatik 3 gün + 24 saat süresi vardır. O süre bittiğinde otomatik olarak onaylanacaktır. Bu sürelere hafta sonları dâhil değildir.

Gardrops hizmet bedeli ne kadar?

Gardrops olarak tek bir amacımız var: bir hizmet bedeli alarak karşılar. Çok yoğun çalışmalar sonrasında, hizmet bedelinde de indirim yapıyoruz. 200₺’ye kadar hizmet bedeli sadece 5.99₺!

Gardrops en çok ne satılıyor?

Gardrops ‘ta aylık olarak 200 bin alışveriş yapıldığını da ekleyelim. Platform içinde en çok satılan ürünler çanta, ayakkabı, üst giyim ve abiye elbiseler olurken en çok tercih edilen markalar ise Zara, Mango ve Bershka oldu.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Internet Sitesinden Ne Kadar Para Kazanılır?

Dolap uygulamasında para nasıl alınır?

Dolap uygulaması para nasıl alınır?

 1. Satış yapın.
 2. Bildirim gelecek.
 3. Bildirim detaylarına bakın.
 4. Ürünü kargoya hazırlayın.
 5. Ürünün parası Dolap uygulamasına aktarıldı
 6. Onay alabilmeniz gerekiyor.
 7. 7. Onay alabilmek için kargoyu gönderin ve 2-3 iş günü bekleyin.
 8. Onay aldığınızda para, dolaptan sizin hesabınıza geçer.

Gardrops ürünün kataloga eklenmesi nedir?

1. ürünün kataloga eklenmesi, aratınca çıkması oluyor. örneğin bir ceket eklediniz, kataloga eklendiğinde ceket kategorisine baktığımda sizin ürününüzü görebiliyorum. anasayfaya eklenmesi ise direkt ilk sayfada çıkması oluyor.

Gardrops da iade var mı?

İade koşullarına dayanılarak geri gönderilen ürünün Satıcı tarafından teslim alındığı kendisine bildirilmesini müteakip Gardrops, ürün bedelini iade hakkını kullananın hesabına geri gönderecektir.

Gardrops kime ait?

Ertuğrul Özpolat tarafından kurulan Gardrops, kullanılmayan kıyafetlerin ve aksesuarların satışına ve takas edilmesine aracılık eden bir girişim. Satıcılar, Gardrops mobil uygulamalarıyla satmak istediği ürünleri fotoğraflarını çekip siteye yükleyebiliyor.

Gardrops uygulaması nasıl kullanılır?

Eğer siz de gardrops nasıl kullanılır diye merak ediyorsanız hemen belirtelim. Gardrops uygulaması üzerinden satış gerçekleştirebilmek için yapmanız gereken tek şey, satmak istediğiniz eşyalarınızın fotoğrafını çekmek, bu fotoğrafları paylaşmak ve satıldığında da kargolamaktır.

Dolapta satıcı teklifi kabul ettikten sonra ne yapılır?

Teklif Yaparken Unutmaman Gerekenler

 1. Yapılan indirim senin ve satıcı arasında kalır.
 2. Teklifin yalnızca 24 saat geçerlidir.
 3. Satıcı teklifini kabul ettikten sonra tek yapman gereken en kısa zamanda ürünü satın almak.
 4. Satıcılar dilediği zaman ürünü tekliflere kapatma hakkına sahiptir.

Dolap uygulamasında kargo ücreti ne kadar?

1-1,99 desi aralığındaki ürünleri “Küçük Paket” olarak 8,99 TL, 2-10,99 desi aralığındaki ürünleri “Orta Paket” olarak 11,99 TL, 11-99 desi aralığındaki ürünleri “Büyük Paket” olarak 15,99 TL gönderebilirsin.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Western Unionla Nasıl Para Gönderilir?

Dolapta kargo parasını kim ödüyor?

Satıcılar her zamanki gibi ürün yükleme aşamasında kargo gönderimini “Alıcı Öder” ya da “Satıcı Öder” şekilde belirleyebilecek. Kargo ücreti satıcı öder seçildiyse, kargo ücreti satıcı kazancından düşer, alıcı öder seçildiyse ücret satın alma aşamasında alıcıdan alınır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector