Okuyucular soruyor: Papara Kart Hangi Atm Den Para Yatırılır?

Papara hangi atmden para yatırılır?

Papara Card’ın ile tüm banka ATM ‘lerinden Papara hesabına para yatırabilirsin. ATM’den Papara Card ile para yatırmak için aşağıdaki adımları takip et: İstediğin ATM ‘ye giderek kartını tak ve kart şifreni gir. Para yükleme menüsünü seç ve yatırmak istediğin tutarı gir.

Papara ya nasıl para yatırılır?

Havale ile nasıl para yatırılır?

  1. Papara hesabına giriş yap ve Para Yatır sayfasından Havale/EFT ile yatır seçeneğine tıkla.
  2. Papara ‘nın hangi banka hesabına havale yapmak istediğini seç.
  3. Görüntülediğin IBAN numarasına banka hesabından havale yap.

Black kart hangi banka?

DenizBank Black Kart Özellikleri Temassız kart özelliği ile temassız kart okuyucusu olan tüm noktalarda 350 TL ve altındaki işlemlerinizi şifre ve imzaya gerek kalmadan kartınızı okutarak hızlı ve rahatça gerçekleştirirsiniz.

Paparaya nerelerden para yüklenir?

Banka hesabınızda bulunan parayı havale yolu veya nakit parayı ATM’den ya da anlaşmalı noktalardan Papara hesabınıza yükleyebiliyorsunuz. Üstelik EFT ücreti de vermeden 15 farklı bankadan ve 40.000’den fazla ATM’den Papara hesabınıza 7/24 havale yoluyla para yükleyebiliyorsunuz.

Papara Cashback nasıl?

Eğer Papara hesabın varsa, Cashback ‘ten faydalanabilmek için Onaylı ya da Sözleşmeli hesabının ve bir Papara Card’ının olması gerekir. Hesabın Onaylı ya da Sözleşmeli ise hangi Papara Card’ı kullandığın farketmez, Cashback ‘te yer alan tüm markalarda Papara Card’ınla anında harcama yaparak nakit kazanabilirsin.

You might be interested:  Soru: Ogrenci Para Nasil Biriktirilir?

Papara hangi ülkenin?

Papara, FinTech alanında faaliyet gösteren Türkiye merkezli bir elektronik para kuruluşudur. Şirket 2016’nın Nisan ayında Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’ndan yetkili lisans alarak aynı yılın Ağustos ayında faaliyetlerine başlamıştır.

Papara hesabına baskasi para gonderebilir mi?

Yalnızca kendi adına kayıtlı bir banka hesabından para yatırabilirsin. Eğer başka bir kişi Papara hesabına para yatırmak istiyorsa, o kişiden Papara hesabı açmasını ve Papara hesabından sana para göndermesini isteyebilirsin.

Binanceye nasıl para yatırılır?

BinanceTR’nin anlaşmalı olduğu iki banka mevcut. Bunlar Ziraat Bankası ve Vakıf Bankası olarak karşımıza çıkıyor. Bu bankalar aracılığıyla 7 gün, 24 saat para yatırma ve çekme işlemlerini devam ettirebiliyorsunuz. Diğer bankalarla ise sadece hafta içi ve mesai saatleri arasında para yatırma işlemi yapabiliyorsunuz.

Papara Black Card icinde para var mi?

Papara Lite Card ‘ı 5 TL ödeyerek satın aldıktan sonra Papara hesabına giriş yapıp kartını aktif hale getirdiğinde, kart ücreti hesabına iade edilir. Papara Black Card ücretsizdir, aylık kart ücreti alınmaz.

Papara Black Card nerelerde geçerli?

Diğer ödeme araçlarını ve banka kartlarını kullanabildiğin her yerde Papara Card ‘ını da kullanabilirsin. Tüm Papara Card ‘lar gibi Papara Black Card da dünyanın her yerinde geçerlidir. İster yurt içinde ister yurt dışında ister fiziki ve ister internet üzerinden yapacağın alışverişlerde kartını güvenle kullanabilirsin.

Papara siyah kart nereden alınır?

Papara Black Card nasıl alınır? Papara Black Card isme özel basılan bir kart. Dolayısıyla mağazadan gidip almanız mümkün değil. Papara ‘ya kayıtlı müşteriler uygulama üzerinden talep edebiliyorlar.

Papara karta ne kadar para yüklenir?

Papara hesabına, Onaysız Hesap sahibiysen aylık 1.250 TL. Onaylı Hesap sahibiysen kendi banka hesabından ayda 100.000 TL, nakit yatırma kanallarından 1.250 TL. Sözleşmeli Hesap sahibiysen kendi banka hesabından 500.000 TL, nakit yatırma kanallarından 10.000 TL.

You might be interested:  Hangi Meslek Daha Çok Para Kazanır?

Ziraat hesabıma nasıl para yatırabilirim?

Ziraat Bankası ATM’lerinden Kartsız Para Transferi

  1. Öncelikle ATM’den “Giriş” tuşuna basılır.
  2. “Hesaba Para Yatırma” seçeneği seçilir.
  3. “Başka hesaba para yatırma” kısmı seçilir.
  4. Beliren ekrana T.C.
  5. Para transferi yapmak istenen hesap numarası şube kodu ile birlikte tuşlanır.

Papara PTT para yatırma nasıl yapılır?

PTT şubesinden Papara hesabına para yatırmak için gişede bulunan görevliye cep telefonu numaranı söylemen yeterli. Paran anında hesabında olacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector