Okuyucular soruyor: Passolige Nasıl Para Yüklenir?

Passolige hangi Atm’den para yüklenir?

Passolig Kartınıza para yüklemek çok kolay! Türkiye çapındaki binlerce N Kolay İşyeri’nden, Vakıfbank ATM ‘lerinden, tüm PTT şubeleri ile PTTmatik’lerden, Passolig Kartınıza kolayca nakit para yükleyebilirsiniz.

Passolig para transferi nasıl yapılır?

Milyonlarca Passoligli gibi Passo Mobil Uygulaması üzerinden QR ile ödeme ya da para transferi yapabilirsiniz! Komisyonsuz ve 7 gün 24 saat para göndermek için hemen Passo Mobil’i yükleyin/ güncelleyin. Tutarı girin, ödemenizi ya da para transferinizi gerçekleştirin.

Passolig bakiye nasıl öğrenilir?

Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kartımın ve Banka Kartımın bakiyesini nasıl öğrenebilirim? Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kartınızın ve Passolig Banka Kartınızın bakiyesini Passo Mobil uygulaması üzerinden, bütün ATM’lerden, 0(850) 7243344 Passolig İletişim Merkezi’nden öğrenebilirsiniz.

Passolig ödeme hangi banka?

Size en yakın Vakıfbank ATM’sine gidip “Giriş” tuşuna basın. Kartsız işlemler menüsünden Aktif Bank İşlemleri butonuna basın. Ödeme yapmak istediğiniz Passolig Kartınızın numarasını yazın. Sırası ile T.C Kimlik numaranızı ve cep telefonunuzu girin ve para yatırma haznesine yükleme tutarı kadar para yerleştirin.

Aktif Bank ödemeleri nereye yapılır?

Aktif Bank internet şubesini kullanarak, PTT Şubelerinden ve Pttmatik’lerden ücretsiz olarak taksit tutarını yatırabilirsiniz.

Passolig ne kadar 2021?

Galatasaray Passolig fiyatı 2021 yılında 48 lira 50 kuruş olarak belirlendi. Bu fiyatı ödeyip kartlarını alan taraftarlar, formalarını giyip tribünleri doldurmayı sabırsızla bekliyor.

You might be interested:  Halkbank Paraf Para Nasıl Kazanılır?

Süresi dolan passolig nasıl yenilenir?

Hemen www. passolig.com.tr’ye girip, E-Bilet Kullanım Süresini uzat butonuna tıklayın; TC kimlik numaranızı ve cep telefonunuzu giriniz. 2. Bilet Kullanım Süresi ‘ni uzatmak istediğiniz Passolig Kartınızı seçin.

N kolay Passo nedir?

Passo Mobil ile QR kod üzerinden ücretsiz bir şekilde günlük 1000 TL’ye kadar para gönderimi yapabilirsiniz. Ayrıca N Kolay Öde noktalarından kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde N Kolay Öde deneyimini yaşayabilirsiniz. Tutarı girin, ödemenizi ya da para transferinizi gerçekleştirin.

Passolig kart kredi kartı olarak kullanılıyor mu?

Passolig Kredi Kartı Kredi kartınız ile dilerseniz alışveriş yapar, dilerseniz nakit para çekebilirsiniz. Üstelik Passolig Kredi Kartı ile yapacağınız tüm alışverişlerle taraftarı olduğunuz kulübe maddi destek sağlarsınız. Tuttuğunuz takımı seçerek takımınızın kredi kartı hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Passolig hesabımda ne kadar para var?

Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kartımın Bakiyesini Nasıl Öğrenebilirim? Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kartınızın bakiyesini tüm banka ATM’lerinden, 0(850) 7243344 Passolig İletişim Merkezi’nden öğrenebilirsiniz.

Passolig den para çekilir mi?

Passolig Banka Kartınızı para yerine kullanarak yurt içi ve yurt dışı her yerde alışveriş yapabilirsiniz. Yaptığınız tüm işlemler, Passolig hesabınıza anında yansır ve işlemlerinizi anlık olarak takip edebilirsiniz. Passolig Banka Kartı ile yurt içi ve yurt dışı tüm ATM’lerden para çekebilirsiniz.

Passolig cüzdan nedir?

Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kart bir stadyum giriş kartından daha fazlasını size sunar. Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kart ile hem nakit taşıma derdinden kurtulursunuz hem de alışverişlerinizi güvenle yapabilirsiniz. Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kart herhangi bir hesaba bağlı banka kartı değildir.

Nkolay hangi ATM lerde kullanılır?

N Kolay Banka Kartı ile Türkiye’deki tüm ATM ‘ lerden para çekebilirsiniz. Mastercard ve Visa amblemi bulunan milyonlarca işyerinde veya online olarak güvenle alışveriş yapabilirsiniz. N Kolay Banka Kartınız ile yaptığınız tüm işlemleri ve kart bakiyenizi Aktif Bank İnternet Şubesi’nden görüntüleyebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector