Papara Hesabıma Nasil Para Gonderilir?

Para göndermenin en pratik yolu: Papara hesabından dilediğin kişinin Papara hesabına ya da banka hesabına ücretsiz ve hızlı bir şekilde para gönderebilirsin. Papara ile rehberinden para göndermek istediğin kişinin adını seçerek transferini gerçekleştirebilirsin.
Diğer Papara kullanıcılarına para göndermek için Para Transferi>Para Gönder adımından alıcının cep telefonu veya Papara numarasını yazmalısın. Alıcının banka hesabına para göndermek için Para Transferi>Para Gönder>Papara No/IBAN adımından alıcının banka hesabına ait IBAN’ını yazmalısın.

Papara hesabına baskasi para gonderebilir mi?

EFT sistemini 7/24 hale getirdik.

Papara hesabına 15 farklı bankadan 7/24 para yatırabilir, dilediğin kişinin Papara hesabına ya da banka hesabına para gönderebilirsin. Papara hesabındaki bakiyeyi istediğin banka hesabına 7/24 gönderebilirsin.

Paparaya hangi bankadan para gönderilir?

Papara Dolar ve Euro hesabından, Garanti BBVA. Akbank. Yapı Kredi.

Kredi kartından Paparaya nasıl para gönderilir?

Papara’ya karttan para transferi nasıl yapılır?

  1. Ana sayfadaki ‘Yatır’ butonuna dokun, ‘Banka/kredi kartı’ seçeneğini seç.
  2. Hesabına tanımlı bir kart yoksa yenisini ekle, kart numarası girmekle uğraşmamak için kartını taratabilirsin.
  3. Kartını seç, yatırmak istediğin tutarı gir ve onayla.

Papara IBAN nerede?

İnsanlar geçerli durumlarda birbirine para transferi yapmak durumunda kalabilir. Bunun için de IBAN bilgisine gereksinim duyulur ancak Papara ödeme yöntemlerinde IBAN numarası diye bir şey yoktur. Yalnızca hesap numarası üzerinden hesap yapabilme şansınız bulunur.

You might be interested:  Rüyada Ölüden Para Almak Ne Anlama Gelir?

Isimsiz para gönderme nasıl yapılır?

Hangi bankayı kullanıyorsanız o bankanın ATM’sine gitsin ve kartsız olarak hesaba para yatırsın, bu şekilde gözükmüyor olması lazım. Ya da cebe havale özelliği vardı, cep telefonu numarasına gönderiyor parayı, telefon numarasına gelen SMS ile çekiyorsunuz.

Papara para gönderirken isim görünür mü?

Papara’da isim ve soyisim bilgini Ayarlar > Gizlilik Ayarları > İsim Görünümü adımından gizleyebilirsin. Böylece diğer kullanıcılar sana para gönderirken isim ve soyisminin sadece baş harflerini görüntülerler.

Papara hangi bankanın kartıdır?

Banka değiliz, Papara’yız; sizin için buradayız.

MasterCard, Visa ve Bankalararası Kart Merkezi üyesi olarak Türkiye’de ilk defa bankaya bağımlı olmayan MasterCard logolu bir ön ödemeli kart ürettik ve kullanıma sunduk.

Paparaya hangi ATM’den para atılır?

MasterCard Geçerli Bütün ATM’lerde Rahatça Kullanabilirsiniz.

Kredi kartından Papara ya para gönderilir mi?

Detaylara gelirsek; “Kredi kartı ile yatır” seçeneği olacak ve bu seçeneğe basıldığında kredi kartı numarası, skt ve cvv isteyecek tüm bilgiler doğru girildiğinde 3d secure sistemiyle “Papara” adına ödeme yapılacak ve yatırılan para, Papara hesabımıza düşecek.

Kredi kartından nakit para çekilebilir mi?

Kredi kartından para çekmek mümkündür. Ancak çekilen para tutarına göre işlem ücreti ve faiz yansıtılmaktadır. Bu durumda bankaların belirlediği oran ve işlem ücreti değişiklik göstereceği için net bir oran belirlemek mümkün olmamaktadır.

IBAN numarası nerede yazar?

IBAN numarası nerede yazar? IBAN numarası banka ya da kredi kartlarının ön ya da arka yüzünde yazılı olmaz. Kartların ön yüzünde 16 haneli rakam grubu genellikle IBAN numarası ile karıştırılsa da IBAN numarası yalnızca hesap açılımı esnasında banka kullanıcısına verilen hesap döküm cüzdanının üzerinde yazılı olur.

Papara IBAN gelecek mi?

Papara, İnnial, Paycell, Fastpay benzeri elektronik para ve ödeme hizmeti sağlayıcılarına IBAN özelliği geliyor. Her müşterini ayrı bir IBAN numarası tanımlanacak. Bugün Resmi Gazete’de yayımlanan tebliğ ile elektronik para ve ödeme hizmeti kuruluşlarına IBAN oluşturma özelliği geliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector