Papara Para Yükleme Nasıl Yapılır?

Papara hesabına Papara Card’ın ile ATM’den para yatırabilirsin

  1. İstediğin bir ATM’ye git, kartını tak ve şifreni gir.
  2. Para yükleme menüsünü seç ve yatırmak istediğin tutarı gir.
  3. İşlemi onayla.

Bankadan Paparaya nasıl para gönderilir?

Diğer Papara kullanıcılarına para göndermek için Para Transferi>Para Gönder adımından alıcının cep telefonu veya Papara numarasını yazmalısın. Alıcının banka hesabına para göndermek için Para Transferi>Para Gönder>Papara No/IBAN adımından alıcının banka hesabına ait IBAN’ını yazmalısın.

Paparaya ATM’den nasıl para yüklenir?

Papara uygulaması üzerinden seçtiğin banka ATM’sinin menüsünden “Kartsız işlemler”i seçtikten sonra “Para yatırma” menüsüne ilerlediğinde TC Kimlik Numarası ve IBAN numarası bölümlerini göreceksin. Doğru bilgileri girdikten sonra parayı ATM’ye yatır ve onayla. İşlem tamam!

Paparaya hangi bankadan para yüklenir?

Papara ile para transferi yapabileceğiniz bazı bankalar şunlardır: Yapı Kredi Bankası Vakıfbank. Finansbank.

Paparada IBAN var mı?

İnsanlar geçerli durumlarda birbirine para transferi yapmak durumunda kalabilir. Bunun için de IBAN bilgisine gereksinim duyulur ancak Papara ödeme yöntemlerinde IBAN numarası diye bir şey yoktur. Yalnızca hesap numarası üzerinden hesap yapabilme şansınız bulunur.

Başka bankadan Paparaya para atılır mı?

EFT sistemini 7/24 hale getirdik.

You might be interested:  Ibana Yollanan Para Ne Zaman Hesaba Geçer?

Papara hesabına 15 farklı bankadan 7/24 para yatırabilir, dilediğin kişinin Papara hesabına ya da banka hesabına para gönderebilirsin. Papara hesabındaki bakiyeyi istediğin banka hesabına 7/24 gönderebilirsin.

Papara hesabıma başkası nasıl para gönderilir?

Yalnızca kendi adına kayıtlı bir banka hesabından para yatırabilirsin. Eğer başka bir kişi Papara hesabına para yatırmak istiyorsa, o kişiden Papara hesabı açmasını ve Papara hesabından sana para göndermesini isteyebilirsin.

Papara karta nerelerden para yüklenir?

Tüm ortak ATM’leri kullanabilirsiniz. İsterseniz kardeşinizi (tabii varsa) gönderin. Para yüklemek için yaş sınırı yok. ‘Papara Card’ın ile tüm banka ATM’lerinden Papara hesabına para yatırabilirsin.’

Papara para yükleme hangi ATM?

Evet, tüm banka ATM’lerinden 7/24 para yatırabilirsin.

Paparaya şoktan para yüklenir mi?

Tüm ŞOK ve ŞOK Mini mağazalarında para transfer işlemi yapılabilmektedir. Cepte Şok’tan para transferi yapabilir miyim? Cepte Şok üzerinden para transfer işlemi yapılamamaktadır.

Papara kart hangi bankamatiklerde geçerli?

Papara Card ile 7/24 her ATM’den para çekebilirsin.

Papara hangi bankaya aittir?

Papara hiçbir bankaya ait değildir, bir dijital hesaptır. Finansal işlemler, para transferleri için bankalarla anlaşmalar yapmaktadır.

Papara kartında IBAN numarası nerede yazar?

Hiçbir yerde yazmaz. Papara hesabınız, IBAN’e sahip değil. Sadece banka hesaplarında IBAN olur. Papara numaranız ise hesabınıza para gönderilirken kullanılır fakat IBAN yerine geçmez.

Kartta IBAN nerede yazar?

IBAN numarası nerede yazar? IBAN numarası banka ya da kredi kartlarının ön ya da arka yüzünde yazılı olmaz. Kartların ön yüzünde 16 haneli rakam grubu genellikle IBAN numarası ile karıştırılsa da IBAN numarası yalnızca hesap açılımı esnasında banka kullanıcısına verilen hesap döküm cüzdanının üzerinde yazılı olur.

Kredi kartından Paparaya para gönderilir mi?

Benzersiz bir deneyim yaşaman ve ihtiyaç duyduğun tüm finansal hizmetleri kolaylıkla yapabilmen için Papara dünyasına yeni bir özellik daha eklendi. Artık Papara hesabına, banka ya da kredi kartından para transferi yapabilmen mümkün.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector