Paycell Hangi Atmlerden Para Çekilir?

Paycell Kart’ınla işlem yapabileceğin ATM’ler: Akbank T.A.Ş. Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. Burgan Bank A.Ş.

Paycell hangi atm’de kullanılır?

Paycell Kart’ın ile banka ATM’lerinden ve PTTmatiklerden para çekilebilir. Paycell Kartlara Paycell uygulamasından banka kart ile, Turkcell Mağazaları’ndan nakit olarak, banka hesaplarından EFT/havale yöntemi ile veya banka ATM’lerinden ve PTTmatiklerden bakiye yükleme işlemi yapılabilir.

Paycell nerelerde geçiyor?

Paycell nerelerde geçerli? Paycell logosunu gördüğün anlaşmalı iş yerlerinde, mobil uygulamalarda ve web sitelerinde kullanabilirsin. Paycell ödeme platformu şu anda anlaşmalı SHELL Akaryakıt İstasyonlarında, ZUBİZU mobil uygulamasında, turkcell.com.tr alışverişlerinde ve 532 Çağrı merkezinden kullanılmaktadır.

Paycell kart ile marketten alışveriş yapılır mı?

Kampanyadan yararlanmak için kasadaki görevliye QR ile ödeme yapılacağının söylenip, Paycell uygulamasındaki “QR İşlemleri”ne tıklanarak Şok Mağaza Kasalarında bulunan Paycell QR okuyucuya QR kodunuzu okutmanız gerekmektedir. Ödeme adımında ekrana gelen kayıtlı kartlardan seçerek ödemenizi gerçekleştirilebilirsiniz.

Paycell hesabındaki para nasıl kullanılır?

Dijital Parayı turkcell.com.tr’de Nasıl Kullanabilirim? Cep telefonu numaranıza yüklediğiniz Paycell dijital paranızı bakiyeniz doğrultusunda turkcell.com.tr’nin zengin cihaz ve aksesuar kataloğundan yapacağınız peşin alışverişlerde kullanabilirsiniz.

Ininal kart hangi atm?

Artık Albaraka, Akbank, DenizBank, Garanti Bankası, Halkbank, İş Bankası, Kuveyt Türk, QNB Finansbank, Şekerbank, Yapı Kredi ve Ziraat Bankası ATM’lerinden ininal kartlarınıza para yükleyebilirsiniz!

You might be interested:  Doğum Sonra Para Nasıl Alınır?

Paycell aylık para kesiyor mu?

Pasaj, Turkcell iletişim merkezleri, Ereyon, Zubizu ve İncehesap üzerinden yapılan alışverişlerde kullanılan bu tarz krediler için aylık üyelik ücreti 1,99 TL’dir.

Paycell ile Trendyol da geçerli mi?

Paycell’le | Paycell Kart ile Trendyol’da Tek Seferde 100 TL ve Üzeri Harcamaya 40 TL Avantaj!

Paycell her yerde geçer mi?

Paycell Kart kullanım olarak banka hesap kartlarından ya da kredi kartlarından farklı değildir. Mağazalarda ve internette diğer kartların kullanıldığı her yerde kullanılabilir.

Paycell kartla Trendyoldan alışveriş yapılır mı?

1-30 Nisan tarihleri arasında Trendyol’da alışverişinizi Visa logolu Paycell Kart’ınızla yaparak kartınızı ilk kez kaydedin, 15-31 Mayıs tarihleri arasında yapacağınız 200TL ve üzeri alışverişinizde geçerli 50TL indirim kazanın!

Paycell hangi marketlerde?

Paycell Kart, şimdi Şok Marketler’de! Başvuru gerektirmeyen, yaş sınırı bulunmayan ve tüm operatör müşterilerinin kullanabileceği Paycell Kart’ı 5 TL fiyatıyla tüm Şok Marketler’den alıp, dilediğiniz alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Paycell Kart’a şoktan para yüklenir mı?

Kampanyadan Paycell fiziki veya sanal kart sahibi tüm kullanıcılar yararlanabilir. 5 TL hediye, Paycell Kart’a Şok Marketler’de tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yapılması durumunda kazanılacaktır. Hediye 5 TL, Paycell Kart’a gün sonunda yüklenecektir.

Şok Market Paycell nasıl kullanılır?

Paycell QR ile hızlı, güvenli ve temassız alışveriş yapmak için Paycell uygulamasından QR İşlemlerine tıklayıp Şok Mağaza Kasalarında bulunan Paycell QR okuyucuya QR kodunuzu okutun. Ödeme adımında ekrana gelen kayıtlı kartlardan seçerek ödemenizi gerçekleştirin. Paycell QR ile ödeme yapmak işte bu kadar kolay!

Paycell deki hazır limit nasıl kullanılır?

Üstelik şimdi Paycell Hazır Limit’le sizlere özel tanımlanmış limitinizin bir kısmını, Paycell Kart’ınıza aktarıp kredi kartının geçtiği her yerde kullanabilir, ya da kartınızın bakiyesini nakit olarak çekebilir, geri ödemesini Turkcell faturanıza yansıtarak yapabilirsiniz.

You might be interested:  Binance Ne Kadar Para Yatırılır?

Paycell hesabındaki hazır limit nedir?

TURKCELL Haberleri

İSTANBUL (AA) – Arayüzü tamamen yenilenerek daha kullanıcı dostu hale gelen Paycell’e eklenen ‘Hazır Limit’ özelliği sayesinde, kullanıcılar limitlerini diledikleri zaman Paycell Kart’larına aktararak harcama yapabiliyorlar. Yapılan harcamalar ise ay sonunda Turkcell faturası ile geri ödeniyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector