Paycell Hangi Bankadan Para Yüklenir?

Banka olarak “Denizbank A.Ş (134)” seçilir. Şehir olarak “İstanbul” seçilir. Şube olarak “PAYCELL (3276)” seçilir. Alıcı adı kısmına yükleme yapılan Paycell Kart sahibinin ad ve soyadı girilir.

Paycell kart hangi banka ile anlaşmalı?

Denizbank A.Ş. Halkbank A.Ş. ING Bank A.Ş. QNB Finansbank A.Ş.

Paycell kart kaç tl kesiyor?

İşlem ücreti Pasaj, Turkcell iletişim merkezleri, Ereyon, Zubizu ve İncehesap üzerinden yapılan alışverişlerde, yapılan alışveriş başına 4,99 TL’dir.

Paycell karta nasıl para gönderilir?

Dilediğiniz kişiye para istemesine gerek kalmadan para göndermek isterseniz Paycell uygulamanızda ana sayfada yer alan “Para Gönder” özelliğini seçerek, dilediğiniz numaraya para gönderebilirsiniz. Sizden para istendiğinde, telefonunuza Paycell uygulamasından bildirim ya da SMS gelir. Uygulamaya giriş yapılır.

Paycell nerelerde geçiyor?

Paycell nerelerde geçerli? Paycell logosunu gördüğün anlaşmalı iş yerlerinde, mobil uygulamalarda ve web sitelerinde kullanabilirsin. Paycell ödeme platformu şu anda anlaşmalı SHELL Akaryakıt İstasyonlarında, ZUBİZU mobil uygulamasında, turkcell.com.tr alışverişlerinde ve 532 Çağrı merkezinden kullanılmaktadır.

Paycell kart ile marketten alışveriş yapılır mı?

Kampanyadan yararlanmak için kasadaki görevliye QR ile ödeme yapılacağının söylenip, Paycell uygulamasındaki “QR İşlemleri”ne tıklanarak Şok Mağaza Kasalarında bulunan Paycell QR okuyucuya QR kodunuzu okutmanız gerekmektedir. Ödeme adımında ekrana gelen kayıtlı kartlardan seçerek ödemenizi gerçekleştirilebilirsiniz.

You might be interested:  FAQ: Turkcell Para Transfer Nasıl Yapılır?

Paycell aylık para kesiyor mu?

Paycell Kart Üyelik Ücreti

Aylık Kart üyelik ücreti (Kart bakiyesinden veya operatör faturasına yansıtmak suretiyle tahsil edilir.)

Paycell den Ibana transfer nasıl yapılır?

Para transferi yapmak istediğiniz kişinin cep telefonu numarasını kullanarak Paycell hesabına ya da IBAN’a transfer ile dilediğiniz tutarda para transferi yapabilirsiniz. Başkasının Paycell hesabına ve IBAN’ına para transferi yapabilmek için kimlik doğrulaması yapılması gerekmektedir.

Paycell Ibana transfer nasıl yapılır?

Bakiyenizin bulunduğu Paycell kartınızın simgesine dokunduktan sonra açılan menüde Para Gönder ifadesine dokunun. Banka hesabıma ifadesini seçerek işleme devam edin. Adınıza kayıtlı bir banka hesabının IBAN numarasını ilgili alana girmeniz gerekiyor.

Paycell hesabımdaki parayı nasıl kullanabilirim?

Dijital Parayı turkcell.com.tr’de Nasıl Kullanabilirim? Cep telefonu numaranıza yüklediğiniz Paycell dijital paranızı bakiyeniz doğrultusunda turkcell.com.tr’nin zengin cihaz ve aksesuar kataloğundan yapacağınız peşin alışverişlerde kullanabilirsiniz.

Paycell ile Trendyol da geçerli mi?

Paycell’le | Paycell Kart ile Trendyol’da Tek Seferde 100 TL ve Üzeri Harcamaya 40 TL Avantaj!

Paycell her yerde geçer mi?

Paycell Kart kullanım olarak banka hesap kartlarından ya da kredi kartlarından farklı değildir. Mağazalarda ve internette diğer kartların kullanıldığı her yerde kullanılabilir.

Paycell kartla Trendyoldan alışveriş yapılır mı?

1-30 Nisan tarihleri arasında Trendyol’da alışverişinizi Visa logolu Paycell Kart’ınızla yaparak kartınızı ilk kez kaydedin, 15-31 Mayıs tarihleri arasında yapacağınız 200TL ve üzeri alışverişinizde geçerli 50TL indirim kazanın!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector