Paycell Kart Hangi Atmlerden Para Çekilir?

Paycell Kart’ınla işlem yapabileceğin ATM’ler: Akbank T.A.Ş. Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. Burgan Bank A.Ş.

Paycell hangi atm’de kullanılır?

Paycell Kart’ın ile banka ATM’lerinden ve PTTmatiklerden para çekilebilir. Paycell Kartlara Paycell uygulamasından banka kart ile, Turkcell Mağazaları’ndan nakit olarak, banka hesaplarından EFT/havale yöntemi ile veya banka ATM’lerinden ve PTTmatiklerden bakiye yükleme işlemi yapılabilir.

Paycell hangi bankadan para yüklenir?

Turkcell İletişim Merkezlerinden, Paycell Uygulamasından, EFT ile Denizbank’ı seçip Banka Kodu: 134, Şube: 9019 Genel Muhasebe ve hesap numarası yerine 16 haneli kart numaranı girerek, DenizBank ATM’lerinden gerçekleştirebilirsin.

Paycell kart ile marketten alışveriş yapılır mı?

Kampanyadan yararlanmak için kasadaki görevliye QR ile ödeme yapılacağının söylenip, Paycell uygulamasındaki “QR İşlemleri”ne tıklanarak Şok Mağaza Kasalarında bulunan Paycell QR okuyucuya QR kodunuzu okutmanız gerekmektedir. Ödeme adımında ekrana gelen kayıtlı kartlardan seçerek ödemenizi gerçekleştirilebilirsiniz.

Paycell nerelerde kullanılır?

Paycell logosunu gördüğün anlaşmalı iş yerlerinde, mobil uygulamalarda ve web sitelerinde kullanabilirsin. Paycell ödeme platformu şu anda anlaşmalı SHELL Akaryakıt İstasyonlarında, ZUBİZU mobil uygulamasında, turkcell.com.tr alışverişlerinde ve 532 Çağrı merkezinden kullanılmaktadır.

Paycell aylık para kesiyor mu?

Mobil ödeme ile fiziksel ürün satın alımları, Paycell karta mobil ödeme limiti ile bakiye yükleme, OTP kategorisinde abonelikli servis kullanımları ve reklam ödemeleri Premium aidat kategorisinde olup, 3 aylık dönemlerde 8,99 TL olarak alınır.

You might be interested:  Yazarlar Ne Kadar Para Kazanıyor?

Paycell kart nerelerde satılır?

Paycell Kart, şimdi Şok Marketler’de! Başvuru gerektirmeyen, yaş sınırı bulunmayan ve tüm operatör müşterilerinin kullanabileceği Paycell Kart’ı 5 TL fiyatıyla tüm Şok Marketler’den alıp, dilediğiniz alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Paycell karta nasıl para gönderilir?

Paycell uygulamasından para gönderme işleminizi Turkcell faturanıza yansıtarak, Paycell Kart, kredi kartı ve banka kartları üzerinden yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz para, parayı isteyen kişinin en son aktive ettiği karta yatırılacaktır. Paycell Kart’a ay içerisinde en fazla 1250 TL yükleyebilir ve harcayabilirsiniz.

Paycell aylık kullanım ücreti ne kadar?

Paycell Kart Üyelik Ücreti

Paycell Kart Üyelik Ücreti
Aylık Kart üyelik ücreti (Kart bakiyesinden veya operatör faturasına yansıtmak suretiyle tahsil edilir.) 1 TL

Paycell market alışverişi nasıl yapılır?

Paycell Uygulamasını indirmek icin tıklayın. Paycell QR ile hızlı, güvenli ve temassız alışveriş yapmak için Paycell uygulamasından QR İşlemlerine tıklayıp Şok Mağaza Kasalarında bulunan Paycell QR okuyucuya QR kodunuzu okutun. Ödeme adımında ekrana gelen kayıtlı kartlardan seçerek ödemenizi gerçekleştirin.

Paycell Kart’a şoktan para yüklenir mı?

Kampanyadan Paycell fiziki veya sanal kart sahibi tüm kullanıcılar yararlanabilir. 5 TL hediye, Paycell Kart’a Şok Marketler’de tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yapılması durumunda kazanılacaktır. Hediye 5 TL, Paycell Kart’a gün sonunda yüklenecektir.

Paycell den nasıl alışveriş yapılır?

Paycell, tüm müşterilerine bir telefon numarasıyla anında farklı ödeme yöntemleri sunan Türkiye’nin en kapsayıcı ödeme platformudur. Paycell’e, dilediğin bankanın kredi kartını kaydederek veya Paycell Kart alarak, anlaşmalı noktalarda kart bilgilerini işyerleri ile paylaşmadan tek tıkla güvenli alışveriş yapabilirsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector