Paycell Karta Hangi Bankadan Para Yuklenir?

QNB Finansbank A.Ş. Türk Ekonomi Bankası A.Ş. T. Vakıflar Bankası T.A.O.

Paycell karta para nasıl yüklenir?

Paycell Card’ıma Nasıl Para Yüklerim?

  1. Turkcell İletişim Merkezlerinden,
  2. Paycell Uygulamasından,
  3. EFT ile Denizbank’ı seçip Banka Kodu: 134, Şube: 9019 Genel Muhasebe ve hesap numarası yerine 16 haneli kart numaranı girerek,
  4. DenizBank ATM’lerinden gerçekleştirebilirsin.

Paycell kaç para kesiyo?

Paycell Anlaşmalı Üye İşyerlerinde alışveriş ve ödemelerinizi cep telefonunuzu ve telefon numaranıza tanımlı müşteri limitinizi kullanarak kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Tavsiye edilen Paycell Kart satış ücreti 9,90 TL
1000TL’ye kadar Ücretsiz
1001 – 50.000 TL Ücretsiz
50.001 TL ve üzeri Ücretsiz

Paycell 20.000 TL Nasıl Kullanılır?

Turkcell Mağazaları’ndan KYC (Kimlik Teyidi) yapan müşterilerimiz aylık 20.000 TL’ye kadar yükleme ve harcama yapabilir. Paycell Kart bakiyenizi Paycell uygulamasından veya PKART BAKIYE boşluk kartınızın son 4 hanesini Turkcell abonesiyseniz 2255’e, değilseniz 0532 752 2255’e SMS atarak öğrenebilirsiniz.

Paycell aylık para kesiyor mu?

Paycell Kart Üyelik Ücreti

Aylık Kart üyelik ücreti (Kart bakiyesinden veya operatör faturasına yansıtmak suretiyle tahsil edilir.)

Paycell para yüklerken para kesiyor mu?

Yatırmak istediğiniz tutarı nakit olarak verir ve yüklemenizi ücretsiz olarak gerçekleştirirsiniz. Banka kartları ile Paycell Kart’a yapılan bakiye yüklemelerinde işlem ücreti ödenir.

FUPS kart para kesiyor mu?

Kullanım ücreti ödemezsin. İnternette ve dünyanın her yerinde kullanabilirsin. Ödemelerini temassız yapabilirsin. İkili Hesap özelliği ile kartına iki şifre belirleyerek, kartını iki ayrı hesapta kullanabilirsin.

You might be interested:  Sık sorulan: Amerika Vizesi Için Bankada Ne Kadar Para Olmalı?

Paycell hazir limiti nasil kullanirim?

Üstelik şimdi Paycell Hazır Limit’le sizlere özel tanımlanmış limitinizin bir kısmını, Paycell Kart’ınıza aktarıp kredi kartının geçtiği her yerde kullanabilir, ya da kartınızın bakiyesini nakit olarak çekebilir, geri ödemesini Turkcell faturanıza yansıtarak yapabilirsiniz.

Paycell hesabındaki para nasıl kullanılır?

Dijital Parayı turkcell.com.tr’de Nasıl Kullanabilirim? Cep telefonu numaranıza yüklediğiniz Paycell dijital paranızı bakiyeniz doğrultusunda turkcell.com.tr’nin zengin cihaz ve aksesuar kataloğundan yapacağınız peşin alışverişlerde kullanabilirsiniz.

Paycell hazır limit nasıl çekilir?

Paycell Karttan Nakit Para Çekilir mi? Paycell kartınıza, Paycell hazır limitinizi yüklemenizin ardından bu kart üzerinden Paycell hesabınıza tanımlamış olduğunuz IBAN adreslerinizden herhangi birine doğrudan nakit gönderimi yapabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector