Paycell Karta Nasıl Para Yatırılır?

Banka ATM’lerinden veya PTTmatiklerden =>Paycell Kart ATM’ye takıldıktan sonra kart şifresi ile giriş yapılır. Çıkan ekrandan “Karta Bakiye Yükleme” seçeneği seçilir. Para alım kısmına yatırılmak istenen miktarın koyulmasının ardından işlemin onaylanmasıyla bakiye yükleme işlemi tamamlanır.

Paycell karta para nereden yüklenir?

Bunun için Paycell Kart’ını ATM’ye taktıktan sonra 4 haneli kart şifreni girip karşına çıkan ekrandan bakiye yükleme tuşuna basıp nakit parayı para gözüne koyarak işlemi tamamlaman yeterli. Üstelik ATM’lerden kartının anlık bakiyesini öğrenip hesabından istediğin zaman haberdar olabilirsin.

Paycell para yükleme hangi banka?

PAYCELL PARA YÜKLEME (ZİRAAT BANKASI EFT) – YouTube.

Paycell hesabımdaki parayı nasıl kullanırım?

Dijital Parayı turkcell.com.tr’de Nasıl Kullanabilirim? Cep telefonu numaranıza yüklediğiniz Paycell dijital paranızı bakiyeniz doğrultusunda turkcell.com.tr’nin zengin cihaz ve aksesuar kataloğundan yapacağınız peşin alışverişlerde kullanabilirsiniz.

Paycell karta en fazla kaç TL yüklenir?

Kimlik ve adres teyidini başarıyla tamamlayan müşterilerimiz aylık 10.000 TL’ye kadar kartlarına bakiye yükleyebilir, kartlarından harcama yapabilir ve nakit çekim işlemi yapabilirler. Evrak kontrolleri yapılmasına istinaden limitler yükseltilmektedir.

Paycell kaç tl kesiyor?

Mobil ödeme ile fiziksel ürün satın alımları, Paycell karta mobil ödeme limiti ile bakiye yükleme, OTP kategorisinde abonelikli servis kullanımları ve reklam ödemeleri Premium aidat kategorisinde olup, 3 aylık dönemlerde 9,99 TL olarak alınır.

You might be interested:  FAQ: Kredi Kartına Iade Edilen Para Ne Zaman Hesaba Geçer?

Paycell kart kaç tl kesiyor?

Paycell Kart Üyelik Ücreti

Paycell Kart Üyelik Ücreti
Aylık Kart üyelik ücreti (Kart bakiyesinden veya operatör faturasına yansıtmak suretiyle tahsil edilir.) 1 TL

Paycell Ibana transfer nasıl yapılır?

Bakiyenizin bulunduğu Paycell kartınızın simgesine dokunduktan sonra açılan menüde Para Gönder ifadesine dokunun. Banka hesabıma ifadesini seçerek işleme devam edin. Adınıza kayıtlı bir banka hesabının IBAN numarasını ilgili alana girmeniz gerekiyor.

Paycell nerelerde geçiyor?

Paycell nerelerde geçerli? Paycell logosunu gördüğün anlaşmalı iş yerlerinde, mobil uygulamalarda ve web sitelerinde kullanabilirsin. Paycell ödeme platformu şu anda anlaşmalı SHELL Akaryakıt İstasyonlarında, ZUBİZU mobil uygulamasında, turkcell.com.tr alışverişlerinde ve 532 Çağrı merkezinden kullanılmaktadır.

Paycell deki hazır limit nasıl kullanılır?

Üstelik şimdi Paycell Hazır Limit’le sizlere özel tanımlanmış limitinizin bir kısmını, Paycell Kart’ınıza aktarıp kredi kartının geçtiği her yerde kullanabilir, ya da kartınızın bakiyesini nakit olarak çekebilir, geri ödemesini Turkcell faturanıza yansıtarak yapabilirsiniz.

Paycell nasıl nakite çevrilir?

Paycell Karttan Nakit Para Çekilir mi? Paycell kartınıza, Paycell hazır limitinizi yüklemenizin ardından bu kart üzerinden Paycell hesabınıza tanımlamış olduğunuz IBAN adreslerinizden herhangi birine doğrudan nakit gönderimi yapabilirsiniz.

Paycell hesabım hazır limit nedir?

Arayüzü tamamen yenilenerek daha kullanıcı dostu hale gelen Paycell’e eklenen ‘Hazır Limit’ özelliği sayesinde, kullanıcılar limitlerini diledikleri zaman Paycell Kart’larına aktararak harcama yapabiliyorlar. Üstelik kişiye özel belirlenen bu limitin bir kısmını fona çevirip nakit olarak da çekebiliyorlar.

Paycell karta ne kadar para yüklenir?

Paycell Kart’a ay içerisinde en fazla 1250 TL yükleyebilir ve harcayabilirsiniz. Kartının anlık bakiyesi 1250 TL’yi geçemez. Turkcell Mağazaları’ndan KYC (Kimlik Teyidi) yapan müşterilerimiz aylık 20.000 TL’ye kadar yükleme ve harcama yapabilir.

You might be interested:  FAQ: Internetten Ne Satsam Para Kazanırım?

Paycell 600 TL limit nedir?

Paycell sana belirli miktarda (600 TL) hazır limit kullandıran kart çıkarma imkanı olan bir uygulama. Bazı aylarda faturama yansıtılacak şekilde bu hazır limiti kullandım.

Paycell 200 TL hazır limit nedir?

KATIL AKTAR yazıp 2255’e gönderen ve Paycell uygulamasına girerek Paycell Kart’ına Hazır Limit’i ile tek seferde 200 TL ve üzeri yükleme yapan müşterilerimize haftalık 5 GB hediye!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector