Paycell Nasıl Para Çekilir?

Paycell Kart’ın ile banka ATM’lerinden ve PTTmatiklerden para çekilebilir. Paycell Kartlara Paycell uygulamasından banka kart ile, Turkcell Mağazaları’ndan nakit olarak, banka hesaplarından EFT/havale yöntemi ile veya banka ATM’lerinden ve PTTmatiklerden bakiye yükleme işlemi yapılabilir.

Paycell para çekme hangi banka?

Paycell Kart’ınla işlem yapabileceğin ATM’ler: Akbank T.A.Ş. Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. Burgan Bank A.Ş.

Paycell hesabımdaki parayı nasıl kullanırım?

Dijital Parayı turkcell.com.tr’de Nasıl Kullanabilirim? Cep telefonu numaranıza yüklediğiniz Paycell dijital paranızı bakiyeniz doğrultusunda turkcell.com.tr’nin zengin cihaz ve aksesuar kataloğundan yapacağınız peşin alışverişlerde kullanabilirsiniz.

Paycell 20.000 TL Nasıl Kullanılır?

Turkcell Mağazaları’ndan KYC (Kimlik Teyidi) yapan müşterilerimiz aylık 20.000 TL’ye kadar yükleme ve harcama yapabilir. Paycell Kart bakiyenizi Paycell uygulamasından veya PKART BAKIYE boşluk kartınızın son 4 hanesini Turkcell abonesiyseniz 2255’e, değilseniz 0532 752 2255’e SMS atarak öğrenebilirsiniz.

Paycell hazır limiti nasıl kullanırım?

Üstelik şimdi Paycell Hazır Limit’le sizlere özel tanımlanmış limitinizin bir kısmını, Paycell Kart’ınıza aktarıp kredi kartının geçtiği her yerde kullanabilir, ya da kartınızın bakiyesini nakit olarak çekebilir, geri ödemesini Turkcell faturanıza yansıtarak yapabilirsiniz.

Paycell 200 TL hazır limit nedir?

KATIL AKTAR yazıp 2255’e gönderen ve Paycell uygulamasına girerek Paycell Kart’ına Hazır Limit’i ile tek seferde 200 TL ve üzeri yükleme yapan müşterilerimize haftalık 5 GB hediye!

You might be interested:  Halka Arzdan Nasıl Para Kazanılır?

Paycell hesabındaki hazır limit nedir?

TURKCELL Haberleri

İSTANBUL (AA) – Arayüzü tamamen yenilenerek daha kullanıcı dostu hale gelen Paycell’e eklenen ‘Hazır Limit’ özelliği sayesinde, kullanıcılar limitlerini diledikleri zaman Paycell Kart’larına aktararak harcama yapabiliyorlar. Yapılan harcamalar ise ay sonunda Turkcell faturası ile geri ödeniyor.

Paycell kart ile marketten alışveriş yapılır mı?

Kampanyadan yararlanmak için kasadaki görevliye QR ile ödeme yapılacağının söylenip, Paycell uygulamasındaki “QR İşlemleri”ne tıklanarak Şok Mağaza Kasalarında bulunan Paycell QR okuyucuya QR kodunuzu okutmanız gerekmektedir. Ödeme adımında ekrana gelen kayıtlı kartlardan seçerek ödemenizi gerçekleştirilebilirsiniz.

Paycell hazır limit en fazla ne kadar?

Kimlik ve adres teyidini başarıyla tamamlayan müşterilerimiz aylık 10.000 TL’ye kadar kartlarına bakiye yükleyebilir, kartlarından harcama yapabilir ve nakit çekim işlemi yapabilirler. Evrak kontrolleri yapılmasına istinaden limitler yükseltilmektedir.

Paycell limit kaç TL?

KYC (kimlik teyidi) yapmış müşterilerimiz için aylık yükleme ve harcama limiti toplam 75.000 TL’dir. Bakiye iade taleplerini herhangi bir limit olmadan iletebilirler. Kimlik teyidi için kimliğiniz ve adınıza kayıtlı son 3 aya ait bir faturanız ile Turkcell Mağazaları’nı ziyaret etmeniz gerekmektedir.

Paycell hazır limiti kimler kullanabilir?

Hazır limiti kullan diyorum, hazır limiti şu an sadece Turkcell ® faturalı hat kullanan bireysel müşterilerimizin kullanımına açıktır diye.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector