Payfix Para Ne Zaman Gelir?

Havalenin açıklamasına on haneli PayFix hesap Numaranızı yazmayı unutmayın. Paranız hesabınıza en geç 15 dakikada yükleyecektir.

PayFix ne zaman para keser?

Alıcı yada Gönderici taraflardan herhangi birinin ilk 5 işleminin toplam tutarı 1.000 TL yi geçmediği sürece ilk 5 işlem için ücret tahsil edilmez. Fakat 6. İşlemden itibaren alıcının hesabından %5 işlem ücreti tahsil edilir.

PayFix hafta sonu para çekme hangi banka?

PayFix hesabınızdaki bakiyenizi günün her saati 7/24 banka hesaplarınıza çekebilirsiniz. Bu işlem için kendi banka hesabınızı PayFix Cüzdanınıza eklemeniz yeterli olacaktır.

PayFix hafta sonu çalışıyor mu?

PayFix hesap sahipleri kendi aralarında 7/24 para gönderebilirler. PayFix hesabına sahip olan herkes, mesai dışı saatler dahil olmak üzere tüm zamanlarda ve resmi tatillerde, başka bir kişinin PayFix hesabına istediği zaman para gönderebilir.

PayFix ne kadar güvenli?

kesinlikle uzak durun. payfix hesaplar arasındaki 1350 tllik işleme 67.5 tl komisyon alındı. papara alternatifi olarak kullanıyordum ama son 1-2 saattir kesinlikle giremiyorum. çok büyük paralarınızı buraya güvenerek yatırmayın mağdur olabilirsiniz.

Mefeteye nasıl para yüklenir?

MEFETE ile istediğiniz bir banka hesabından herhangi birisine para gönderebiliyorsunuz. MEFETE ile para transferi yapabilmek için Google Play ya da App Store’dan uygulamasını indirip üye olmanız ve MEFETE uygulamasının verdiği kodu anlaşmalı bankaların internet şubesine girmeniz yeterli.

You might be interested:  Ininal Karta Nasıl Para Yollanır?

PayFix Blokesi nasıl kaldırılır?

Şifre yenileme sürecinde başarılı olamadınız ya da hata aldıysanız konu ile ilgili, [email protected] e-mail adresine blokenin kaldırılması konusunda talepte bulunmalısınız.

PayFix cüzdan kimliği nedir?

PayFix, tek tıkla paranızı yönetme, ödemelerinizi yapma, işlemlerinizi takip etme, bakiyenizi kontrol etme konforunu sağlıyor. PayFix dijital cüzdan ile artık ödemelerinizi, para transferlerinizi, internete bağlanabildiğiniz her yerden, her zaman yapabilirsiniz.

Papara hangi banka?

Papara’nın bağlı olduğu herhangi bir banka bulunmamaktadır. Papara, diğer bankalardan bağımsız olarak kurulmuş elektronik bir kuruluştur. Elektronik olarak para transferi yapılabilen ve kredi kartı işlevi gören papara hesabı 2016 yılında ortaya çıkmıştır.

PayFix sahibi kimdir?

PayFix’in Yönetim Kurulu Üyesi Hülya Turan, dijitalleşen dünyayı ve yeni dijital cüzdan ile merak edilenleri Quality’e anlattı Geleceğine yatırım yapmak isteyenler ‘PayFix Dijital Cüzdan’ sahibi oluyor.

PayFix nasıl aktif edilir?

Banka hesabınızdan PayFix hesabınıza para transferi yaptığınızda yeniden adresimize durum ile ilgili bilgilendirme maili iletmeniz durumunda hesabınız aktif hale getirilecektir.

Payfixe nasıl para yüklenir?

PayFix dijital cüzdanınıza, çalıştığınız bankaların mobil uygulaması ve internet şubesini kullanarak veya bankanızın hesap kartı ile ATM kullanarak, kendi hesaplarınızdan kolaylıkla para yükleyebilirsiniz. PayFixin banka hesaplarına havale yaparak dakikalar içinde para yükleme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Jeton cüzdan güvenilir mi?

tanım: güvenilirliğini yitirmiş olan internet sitesidir. asla kullanmayınız. kesinlikle kullanılmaması, uzak durulması gereken site.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector