Paypal Dan Nasıl Para Çekilir?

PayPal’dan para çekmek kolaydır, tek yapmanız gereken bakiyenizin altındaki ‘Para Çekme’ye tıklamak ve talimatları takip etmektir. Dilediğiniz banka hesabına dilediğiniz gibi para çekebilirsiniz. Birine para ödemek için bakiye yüklemeniz gerekiyorsa, PayPal bakiyenize de para ekleyebilirsiniz.
PayPal web sitesine girin ve giriş yapın. Wallet’a gidin.

PayPal uygulamasından banka hesabınıza para göndermek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. “Dashboard”a dokunun.
 2. Bakiyenizi gösteren “Balance”ın altındaki “Transfer”e tıklayın.
 3. Çekmek istediğiniz miktarı girin.
 4. “Transfer now”a tıklayın.

PayPal dan paramı nasıl alırım?

Bakiyenizi çekmek için:

 1. Hesabınıza giriş yapın.
 2. Özet sayfasında yer alan PayPal Bakiyesi’nden’Para Çekin’i tıklayın.
 3. Çekmek istediğiniz tutarı girin, çekilen paranın iletileceği banka hesabını seçin ve ‘Devam’ı tıklayın.
 4. Onay sayfasını inceleyin ve ardından ‘Gönder’i tıklayın.

Türkiye PayPal Nasıl Kullanılır?

Netice itibariyle dünyanın pek çok yerinden PayPal’a üye olabilseniz de Türkiye’den olamazsınız. PayPal şu an için Türkiye’deki faaliyetlerini durdurmuş durumda. Dolayısıyla, Türkiye’den ve Türkiye’ye yapılan para transferine izin vermemektedir.

PayPal ödeme şekli nasıl olur?

Ödeme yöntemi olarak PayPal’ı seçtiğinizde yeni bir tarayıcı penceresi açılır ve PayPal sitesinin giriş ekranına yönlendirilirsiniz:

 1. PayPal hesabınıza giriş yapın.
 2. Bir ödeme yöntemi seçin.
 3. başlığı altında bağlantılı ödeme yöntemlerinden birini (ör. kredi kartı veya banka hesabı) seçin Davet et.
 4. ‘e tıklayın.

PayPal Türkiye’de geçerli mi?

Hazırlanan kanuna göre Paypal Türkiye’de hizmet vermiyor. Güvenli alışveriş sistemi olarak bilinen Paypal, tüm dünyada hizmetlerini devam ettirirken Türkiye’de hizmet vermiyor. Bu sebepten dolayı Türkiye içerisinde Paypal hesabı açmak mümkün değildir.

You might be interested:  Papara Hangi Bankalardan Para Yüklenir?

PayPal hangi kartları kabul ediyor?

PayPal, PayPal Credit, Venmo, kredi kartları, banka kartları ve daha fazlası dahil çok sayıda ödeme yöntemini kabul eder.

Türkiye’de PayPal hesabı nasıl açılır?

PayPal ana sayfasından veya uygulamadan hesap açabilirsin. Uygulamayı cihazının uygulama mağazasından ücretsiz olarak indirebilirsin. Hesap açma süreci hem web sitesi hem de uygulama için genel olarak aynı. ”Ücretsiz Kaydol” seçeneğine tıkla veya “Kaydol” seçeneğine dokun.

PayPal neden Türkiyede yasak?

30 Mayıs 2016 tarihinde resmi İnternet sitesinde yayımlanan bildiri ile PayPal’ın Türkiye’deki faaliyetlerini durdurduğu açıklandı. Gerekçe olarak ise Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’na (BDDK) yaptığı lisans başvurusunun reddedilmesi gösterildi.

Stripe Türkiyede çalışıyor mu?

Stripe ile Ödeme Almak. Yazının bir önceki kısmında, Stripe’ın Türkiye’de faaliyet göstermediğine değinmiştik. Fakat yine de Türkiye’deyseniz Stripe hesabı açabilmeniz mümkün. Bunu yapabilmeniz için şirketinizin Stripe’ın faaliyet gösterdiği ülkelerden birinde kurulmuş olması gerekmektedir.

PayPal ile ödeme yapılabilir mi?

PayPal, 203 ülkede, Türk Lirası ve 25 farklı para biriminde ödeme yapmanın ve almanın daha güvenli yoludur. PayPal ile yurt dışı kredi kartlarınızla güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. PayPal kart bilgilerinizi kimseyle paylaşmaz. Yalnızca e-posta adresiniz ve şifrenizle güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

PayPal Türkiye geri gelecek mi?

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu (BDDK) tarafından lisansı iptal edilen PayPal, Mart 2017’de ‘Cross Border’ (Sınır ötesi) sistemiyle geri dönmeye hazırlanıyor. Habertürk’ün haberine göre, BDDK ile geçtiğimiz hafta toplantı yapan şirket, 2017 yıl sonuna kadar sunucularını da Türkiye’ye taşımayı planlıyor.

PayPal hangi ülkelerde yasak?

Çünkü PayPal’in olmadığı ülkeler Afganistan, Bangladeş, Pakistan, İran, Gabon, Sudan, Suriye, Lübnan, Liberya, Zimbabve, Fildişi Sahilleri ve Türkiye” demişti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector