Pierre Cardin Nasıl Para Kazanılır?

Nesil üyelerin yaptığı satışlardan %5 oranında size prim vermekteyiz. Yani toplamda 10 üye yaptınız ve bu üyelerin her biri 100 liralık satış yaptı toplamda kazanç 1000 TL bu rakamın %5 i 50 TL olarak size kar sağlamaktadır. Üyeler satış yaptığında onların satışlarından % 4 prim kazanırsınız.

Pierre Cardin kazandırıyor mu?

Evet! Fiyatlı katalogumuzda yer alan ürünleri katalog fiyatından sattığınızda size %50’ye varan kar kalıyor. 300 TL sipariş aldığınızda kazancınız tam 100 TL olacak. 3.000 TL sipariş aldığınızda tam 1.000 TL kazanacaksınız.

Avrupa Networking Nasıl Para Kazanılır?

1.Nesil üyelerinizin yapmış olduğu satışların % 5’ini size prim olarak veriyoruz. Örnek: Siz 10 üye yaptınız ve bu üyelerinizin her biri bizden 100 TL’lik ürün aldı. Üyelerinizin üyeleri satış yaptığında onların satışlarından % 4 prim kazanacaksınız. Bu üyeler sizin 2.Nesil üyeleriniz olarak adlandırılacaktır.

Avrupa Networking Kargo ücreti ne kadar?

AVRUPA NETWORKING DANIŞMANI

✔Üyelik ücretsiz. ✔Kargo ücreti sadece 3,50 kr. ✔ilk siparişinize özel 12 tl indirim hakkınız vardır. ✔kapıda ödeme VEYA kredi kartıyla ödeme yapılır.

Avrupa Networking in sahibi kim?

Avrupa Networking | Katalogla Satış Avrupa Tekstil, 1990 yılında ticari faaliyetlerine başlayan Çarşıbaşı Grubu bünyesindeki firmalara 2006 yılında katılmıştır.

Pierre Cardin Kargo ücreti ne kadar?

Türkiye’nin her yerine, köyler dahil olmak üzere ürünlerimizi gönderebiliyoruz. Siparişinizi tamamladıktan sonra isterseniz PTT Kargoyu, isterseniz Yurt İçi Kargoyu seçebilirsiniz. PTT Kargo bedeli 2,49 TL, Yurt İçi Kargo bedeli 2.99 TL’dir.

You might be interested:  Youtube Videolarından Nasıl Para Kazanılır?

Pierre Cardin nasıl bir markadır?

Pierre Cardin; dünyaca ünlü köklü bir giyim markasıdır. İlk olarak 1950’li yıllarda Mösyö Pierre Cardin tarafından Fransa’da temelleri atılan marka, dünyaya pek çok ilki getirmesi ve farklı tasarımlarıyla kısa sürede büyük bir ün edinmiştir.

Miorre Pierre Cardin mi?

Tekstil sektöründe DoReMİ ve Miorre markalarının sahibi olan Çarşıbaşı Grubu, kozmetik sektörüne girdi. Pierre Cardin markasının kozmetik ve kişisel bakım serisinin tüm dünyadaki üretim ve satiş haklarını alan grup, 10 milyon Euro’luk fabrika yatırımı yaptı.

Pierre Cardin katalog nasıl sipariş verebilirim?

0 (535) 369 9331 numaralı telefonumuzu arayarak, www.avrupanetworking.com web sitemizden temsilci girişi yaparak ya da [email protected] adresimize e-mail göndererek siparişlerinizi verebilirsiniz.

Avrupa Networking iade parası nasıl alınır?

Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numaranızı da içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.

Network sipariş iptali nasıl yapılır?

– İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal sevk irsaliyesi(sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. Değerli müşterilerimiz yanlış verdiğiniz veya vazgeçtiğiniz siparişlerinizi iptal ettirebilirsiniz. Bazen yoğunluktan mailler geç kontrol edilmektedir.

Network işi ne?

Networking ise, karşılıklı fayda ile birlikte iş hayatında çalışanlarla, müşterilerle, uzmanlarla iş ve arkadaşlık ilişkilerinin geliştirilmesidir. Network marketing aracılığı ile işinizi profesyonellere tanıtabilir, uzun vadede bu bireyleri müşteriniz haline getirebilirsiniz.

Network işi nasıl yapılır?

8 Adımda Networking Nasıl Yapılır?

  1. Samimiyet gösterin.
  2. Buluşmaya zamanında gitmeye özen gösterin.
  3. Plan yapmayı unutmayın.
  4. Not almak her zaman işe yarar.
  5. Buluşacağınız kişiyi tanımaya çalışın.
  6. Karşılıklı destek.
  7. Nicelik değil niteliğe önem verin.
  8. Network kurduğunuz kişilerle iletişimde kalmaya çalışın.
You might be interested:  Payoneer Nasıl Para Çekilir?

Avrupa Networking ne demek?

Avrupa Networking, Avrupa Tekstil olarak, 1990 yılında ticari faaliyetlerine başlayan Çarşıbaşı Grubu bünyesindeki firmalara 2006 senesinde katılmıştır. Avrupa Networking katalog ile satış yapmak isteyenlerin para kazanmasına yardımcı olan büyük bir sermayedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector