Sık sorulan: E-bebek Para Çeki Internette Nasıl Kullanılır?

E bebek hediye çeki nasıl kullanılır?

Hediye Çekleri mağazada alışveriş yapıldıktan 1 gün sonra, ebebek.com siparişlerinde ise tüm ürünler kargoya verildikten 1 gün sonra SMS ile gönderilecektir. Hediye Çekleri siparişin verildiği tarihten itibaren 10 gün süre ile geçerlidir. Bu süre içinde kullanılmayan Hediye Çekleri iptal olacaktır.

E bebek indirim kodu nasıl kullanılır?

EBebek İndirim Kodu Nasıl Kullanılır Sorusuna Yanıtlar Zira alışveriş yaptıktan sonra sepet sırasında sizden Promosyon Kodunuzu Giriniz alanını göreceksiniz. Bu alana sahip olduğunuz kodu ekleyip aktif ettiğinizde, hemen toplam tutarın kuponun değeri kadar azaldığını görmüş olmalısınız.

Ebebek internetten alınan ürün mağazadan değişir mi?

İnternetten alınan ürünün iade süresi 14 gündür. Mağazadan alınan ürünün iade süresi 7 gündür. Değişim süresi içinde belirtilen süreçte ürünü istediğiniz zaman değiştirebilir ya da yerine ürün bedeli kadar ebebek alışveriş çeki alabilirsiniz.

E bebek kartı ne işe yarar?

ebebek bebevenylerine taksit imkanı sunmaya özen gösterir ve alışverişlerini taksitlendirirken vade farkı uygulamaz. Genellikle kullanılan tüm kartlara taksit imkanı ve kredi kartınızda biriken puanlar ile ödeme imkanı sunar.

LCW hediye kart nasıl kullanılır?

Kart için LCW tarafından belirlenen alt ve üst limitler arasında peşin ya da kredi kartından tek çekimle yükleme yapılabilir ve bu limitler haricinde yükleme yapılamayacaktır. Hediye Kartına taksitli yükleme yapılamayacaktır. Hediye Karta yapılan yüklemelerde, LCW kayıtlarındaki tutarlar esas alınacaktır.

You might be interested:  Atm'De Kalan Para Nasıl Alınır?

Civil hediye kartı nasıl kullanılır?

“ Hediye Çeklerim” sayfasında hediye çekiniz ile birlikte gelen kodu almanız gereklidir. Sepete eklemek istediğiniz ürünleri ekledikten sonra, sayfanın alt kısmında yer alan ‘ Hediye Çeki’ alanına hediye çeki ile aldığınız kodunuzu ekleyip, “Kullan” butonuna tıklayarak indirimden faydalanabilirsiniz.

E bebek kaç TL üstü kargo bedava?

Toplam sepet tutarı 125 TL – 174,99 TL arasındaki siparişler için kargo bedeli 6,99 TL ‘dir. Toplam sepet tutarı 175 TL ve üzerindeki siparişler için kargo ücretsizdir. Saat 16:00’a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. (Pazar günü ve diğer resmi tatil günlerinde geçerli değildir.)

E bebek ne oldu?

2001 yılından beri anne-babaların ve anne baba adaylarının yakından tanıdığı e – bebek.com sitesi 5 Temmuz 2020 tarihinde bilgisayar korsanları tarafından “hack”lendi ve geçici bir süre hizmet dışı kaldı.. Şirket yetkilileri resmi açıklamayla da hack olayını doğruladı.

E bebek indirimi ne zaman 2021?

ebebek İndirimleri, 23 Eylül 2021.

LC Waikiki internetten alınan ürün mağazadan değişir mi?

Kanunen mağazalardan satılan ürünlerde eğer bir üretim hatası bulunmuyorsa (ayıplı mal değilse) değişim/iade zorunlu değildir. Buna rağmen, LC Waikiki mağazalarımızda 30 güne kadar fiş veya fatura ibrazı ile kullanılmamış ve deformasyona uğramamış ürünlerde değişim/iade konusunda destek olmaktayız.

Değişim süresi ne kadar?

Tüketici Kanunu’ndaki, “Sebep Göstermeden Cayma Hakkı” maddesine göre, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren ilk on dört (14) iş günüdür. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusur sebebiyle yapacağınız iadelerde de, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 45 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

DeFacto internetten alınan ürün mağazadan değişir mi?

Sitemizden alınan ürünleri faturanız ile birlikte 60 gün içerisinde en yakın DeFacto mağazasına iade edebilir ya da mağazalarımızda değişimini yapabilirsiniz.İadeniz ödeme yaptığınız kartınıza aktarılacak olup kapıda ödeme seçeneğinde iadelerinizin tutarı üyelik hesabınıza parapuan olarak tanımlanır.

You might be interested:  Para Politikasında Sıkılaştırma Ne Demek?

E bebekte hangi kartlar geçerli?

Alışverişlerinizde Akbank, Finansbank, Halkbank, Yapı ve Kredi Bankası ve Ziraat Bankası banka kartlarını (Debit Card) kullanarak ödeme yapabilirsiniz.

Ebebek hangi banka?

ebebek mağazaları ve www. e-bebek.com’dan yapılan 100 TL ve üzeri 2 taksitli alışverişlerde otomatik +2 taksit uygulanacaktır. Kampanyadan yararlanmanız için alışverişlerinizi İş Bankası Maximum özellikli kredi kartlarınız veya Bankamatik kartınız ile yapmanız yeterlidir.

E bebek kaç yaşa kadar?

Ebebek, annenin ve bebeğin, doğum öncesinden başlayıp 4 yaşa kadar uzanan süreçteki tüm ihtiyaçlarını, günün 24 saati hem e -ticaret sitesinden hem de fiziksel mağazalardan karşılanmasını sağlıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector