Sık sorulan: Nihat Hatipoğlu Ne Kadar Para Alıyor?

Nihat Hatipoğlu ne kadar maaş alıyor 2019?

Ramazan ayında yaptığı programlardan yüksek ücretler alan Nihat Hatipoğlu aynı zamanda rektörlük görevini yaptığı üniversiteden de gelir sağlıyor. 2019 yılında ATV’den 600 bin lira maaş alan Hatipoğlu, bu yıl zamlanan maaşıyla ‘düşman olmayın’ dediği zengin sınıfında yer alıyor.

Nihat Hatipoğlu bölüm başı kaç para alıyor 2021?

Geçmiş yıllarda çok fahiş ücretler aldığı belirtilen Nihat Hatipoğlu 2019 yılında 600 bin lira kazandığını açıklamıştı. Nihat Hatipoğlu 2021 Ramazan ayı boyunca iftar ve sahur programında alacağı miktar ise yine benzer bir para olacak ve yaklaşık 600 bin lira civarında olacak.

Nihat Hatipoğlu’nun eşleri kimdir?

ATV ekranlarında Ramazan boyunca ekrana gelen Nihat Hatipoğlu 600 bin lira alırken onu, 400 bin lirayla Kanal D’de program yapan Mustafa Karataş ve 150 bin lirayla Star TV çıkan Fatih Çıtlak takip ediyor.

Nihat Hatipoğlu hangi otelin sahibi?

Sosyal medya kullanıcıları bu açıklamasının ardından Hatipoğlu ‘nun sahibi olduğu Sultanahmet’te yer alan Ayasultan Hotel’i içki iddialarıyla gündeme taşıdı.

M Fatih Çıtlak kaç para alıyor?

2021 Ramazan Fatih Çıtlak Hoca maaşı ücreti Star TV’de ekrana gelen Fatih Çıtlak Hoca ise 150 bin liraya anlaşmıştı. 2021 yılında Fatih Çıtlak hoca tahminen yine 150.000 ile 200.000 arasında bir rakama anlaşmış olabilir.

Hatipoğlu kaç evli?

Nihat Hatipoğlu ATV ‘de yayınlanan Nihat Hatipoğlu İle Sahur ve İftar programlarını sunuyor. Nihat Hatipoğlu maaşı 600.000₺ civarı arkadaşlar. Listemize ikinci sırada giren sunucu ise Mustafa Karataş.. Mustafa Karataş ramazan programı için 400 bin Lira maaş alıyor.

You might be interested:  Soru: Darphane Hatıra Para Nasıl Alınır?

Mustafa Karataş Hoca hangi kanalda?

Kanal 7 ekranlarının sevilen ismi Prof. Dr. Mustafa Karataş ‘ın sunumuyla Muhabbet Kapısı yeniden izleyicisiyle buluşuyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector