Sık sorulan: Papara Karta Nasıl Para Yüklenir?

Papara nerelerden para yüklenir?

Banka hesabınızda bulunan parayı havale yolu veya nakit parayı ATM’den ya da anlaşmalı noktalardan Papara hesabınıza yükleyebiliyorsunuz. Üstelik EFT ücreti de vermeden 15 farklı bankadan ve 40.000’den fazla ATM’den Papara hesabınıza 7/24 havale yoluyla para yükleyebiliyorsunuz.

Papara karta nasıl para gönderilir?

Papara ile nasıl para gönderilir?

  1. Diğer Papara kullanıcılarına para göndermek için Para Transferi> Para Gönder adımından alıcının cep telefonu veya Papara numarasını yazmalısın.
  2. Alıcının banka hesabına para göndermek için Para Transferi> Para Gönder> Papara No/IBAN adımından alıcının banka hesabına ait IBAN’ını yazmalısın.

Banka hesabından Paparaya nasıl para yatırılır?

Havale ile nasıl para yatırılır?

  1. Papara hesabına giriş yap ve Para Yatır sayfasından Havale/EFT ile yatır seçeneğine tıkla.
  2. Papara ‘nın hangi banka hesabına havale yapmak istediğini seç.
  3. Görüntülediğin IBAN numarasına banka hesabından havale yap.

Başka biri Papara ya para gönderebilir mi?

Yalnızca kendi adına kayıtlı bir banka hesabından para yatırabilirsin. Eğer başka bir kişi Papara hesabına para yatırmak istiyorsa, o kişiden Papara hesabı açmasını ve Papara hesabından sana para göndermesini isteyebilirsin.

Papara hangi ATM lerden para yüklenir?

Papara Card’ın ile tüm banka ATM ‘lerinden Papara hesabına para yatırabilirsin.

You might be interested:  Binance Tr Nasıl Para Yüklenir?

Papara PTT para yatırma nasıl yapılır?

PTT şubesinden Papara hesabına para yatırmak için gişede bulunan görevliye cep telefonu numaranı söylemen yeterli. Paran anında hesabında olacaktır.

Paparaya hangi bankadan para gönderilir?

Papara ‘dan IBAN’a TL olarak para transferi yapılabilecek anlaşmalı bankalar arasında; QNB Finans Bankası, Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası, Vakıfbank, ING Bank, Türkiye Finans Katılım Bankası ve Ziraat Bankası yer alıyor.

Papara işlem ücreti nedir?

Para göndermek her zaman ücretsizdir. Para transferi alan kullanıcılardan ise aşırı/ticari kullanım halinde işlem ücreti tahsil edilir. Papara hesabına bir ay içinde 5 farklı kişiden toplam 5.000 TL veya döviz karşılığı üzerinde transfer geldiğinde sonraki işlemlerine %3.4 (BSMV dahil) işlem ücreti uygulanır.

Binanceye nasıl para yatırılır?

BinanceTR’nin anlaşmalı olduğu iki banka mevcut. Bunlar Ziraat Bankası ve Vakıf Bankası olarak karşımıza çıkıyor. Bu bankalar aracılığıyla 7 gün, 24 saat para yatırma ve çekme işlemlerini devam ettirebiliyorsunuz. Diğer bankalarla ise sadece hafta içi ve mesai saatleri arasında para yatırma işlemi yapabiliyorsunuz.

Paparaya hafta sonu para gönderilir mi?

Mesai saatleri dışında ve hafta sonu banka hesaplarımıza havale, EFT veya Papara kullanarak para yatırabilirsiniz. Akbank ve Papara ile gerçekleştirilen yatırma işlemleri 7/24 hesabınıza otomatik olarak yansır. Havale işlemlerinin hesabınıza yansıma süresi yaklaşık 20 dakikadır.

Papara kimin?

Yönetim kurulu başkanı Ahmed Faruk Karslı, Emre Kenci, Taylan Özgür Kiraz, Cenap Doğru ve İlker Diker’dir. Şirketin asıl sahibi Ahmet Faruk Karslı’dır. Papara ‘yı 2016 yılında kurmuştur. Şirketin tek sahibi kendisi değil, ortağı İlker Diker’dir.

Papara hangi ülkenin?

Papara, FinTech alanında faaliyet gösteren Türkiye merkezli bir elektronik para kuruluşudur. Şirket 2016’nın Nisan ayında Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’ndan yetkili lisans alarak aynı yılın Ağustos ayında faaliyetlerine başlamıştır.

You might be interested:  Borsa Para Çekme Nasıl Yapılır?

Papara sitesi güvenilir mi?

Papara Kart’ın güvenilirliği Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından işlem yapmasına izin verilmiş ve onaylanmıştır. Bu sayede tüm bankalar ile güvenli bir şekilde anlaşma yapılmıştır. Ayrıca sistem üzerinde sağladığı kolaylıklar sayesinde kart ile alakalı şikayet yok denecek kadar azdır.

Papara yasal mi?

Ayrıca Papara BDDK onaylı olduğu için kesinlikle yasaldır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector