Sık sorulan: Paparaya Nasıl Para Yüklenir?

Paparaya nasıl para gönderilir?

Papara hesabından dilediğin kişinin Papara hesabına veya banka hesabına ücretsiz para gönderebilirsin.

  1. Papara hesabına giriş yap ve Para Yatır sayfasından Havale/EFT ile yatır seçeneğine tıkla.
  2. Papara ‘nın hangi banka hesabına havale yapmak istediğini seç.
  3. Görüntülediğin IBAN numarasına banka hesabından havale yap.

Papara hangi bankalardan para yatırılır?

Papara Card’ın ile ATM’den, Teknosa ve PTT şubelerinden para yatırdığında paran anında hesabına yüklenir. İşlemin 7/24 birkaç dakika içinde gerçekleşeceği bankalar:

  • Garanti Bankası
  • İş Bankası
  • Finansbank.
  • Yapı Kredi.
  • Vakıf Bank.
  • Ziraat Bankası
  • Akbank.

Papara karta ne kadar para yüklenir?

Papara hesabına, Onaysız Hesap sahibiysen aylık 1.250 TL. Onaylı Hesap sahibiysen kendi banka hesabından ayda 100.000 TL, nakit yatırma kanallarından 1.250 TL. Sözleşmeli Hesap sahibiysen kendi banka hesabından 500.000 TL, nakit yatırma kanallarından 10.000 TL.

Papara hesabına baskasi para gonderebilir mi?

Yalnızca kendi adına kayıtlı bir banka hesabından para yatırabilirsin. Eğer başka bir kişi Papara hesabına para yatırmak istiyorsa, o kişiden Papara hesabı açmasını ve Papara hesabından sana para göndermesini isteyebilirsin.

Papara ya her saat para gönderilir mi?

Mesai saatleri dışında ve hafta sonu banka hesaplarımıza havale, EFT veya Papara kullanarak para yatırabilirsiniz. Akbank ve Papara ile gerçekleştirilen yatırma işlemleri 7/24 hesabınıza otomatik olarak yansır. Havale işlemlerinin hesabınıza yansıma süresi yaklaşık 20 dakikadır.

You might be interested:  Soru: Youtube Kanalımdan Nasıl Para Kazanılır?

Banka hesabından Paparaya nasıl para atılır?

Papara hesabına giriş yap ve Para Yatır sayfasından Havale/EFT ile yatır seçeneğine tıkla. Papara ‘nın hangi banka hesabına havale yapmak istediğini seç. Görüntülediğin IBAN numarasına banka hesabından havale yap.

Papara hangi ATM lerden para çekilir?

Evet. Papara Card ile 7/24 her ATM ‘den para çekebilirsin.

Papara hangi şirketin?

Şirketin tek sahibi kendisi değil, ortağı İlker Diker’dir. Papara şirketinin İstanbul’da 4, Ankara’da ise 1 temsilciliği vardır. Ankara’da bulunan temsilciliğin adresinin PTT A.Ş olarak gösterilmiştir. 2016 yılında BDD’nın çıkardığı yönetmelikten sonra İlker Diker, Papara şirketine ortak olmuştur.

Papara Cashback ne demek?

Papara Cashback, sabit markalarda veya kategorilerde, sabit oranlarda anında nakit kazanabileceğin bir program. Her anlaşmalı markanın veya kategorinin kendi oranı ve bu oranda alabileceğin aylık Cashback hakkın var.

Papara sitesi güvenilir mi?

Papara Kart’ın güvenilirliği Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından işlem yapmasına izin verilmiş ve onaylanmıştır. Bu sayede tüm bankalar ile güvenli bir şekilde anlaşma yapılmıştır. Ayrıca sistem üzerinde sağladığı kolaylıklar sayesinde kart ile alakalı şikayet yok denecek kadar azdır.

Papara hesabı nasıl kapatılır?

Papara hesabına kayıtlı cep telefonundan çağrı merkezimizi arayarak hesabının kapatılmasını talep edebilirsin. Eğer hesabında bakiyen varsa hesabın kapatılmadan önce bakiyeni çekmen ya da harcaman gerekmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector