Socios Tan Nasıl Para Çekilir?

Socios’tan Nasıl Fan Token/Para Çekilir? Öncelikle Socios’tan chz çekmek için minimum 200 chz, Socios’tan fan token çekmek için minimum 5 fan tokenınız olmalıdır. Socios’tan para çekerken Türk Lirası, Dolar, Euro vb. para birimleri olarak çekim yapamazsınız.
Socios.com cüzdanından, “Gönder” simgesine tıklayın ve hangi tokenleri çekmek istediğinizi seçin. Özelliği kullanmak için kullanıcıların 2. Seviye doğrulaması gereklidir. Bir çekme işlemi istendiğinde, çekme işlemi devam ederken işlenen tutarın ‘kilitli’ durumuna taşınacağını unutmayın.

What is socios com?

‘Socios.com will allow us to engage and interact with Atleti fans from all over the world in a very innovative way.’ ‘This new collaboration will create a new world of opportunities for Galatasaray in terms of fan interaction and access to the globe.’

What is socios for Atleti?

‘ Socios.com will allow us to engage and interact with Atleti fans from all over the world in a very innovative way.’ ‘ This new collaboration will create a new world of opportunities for Galatasaray in terms of fan interaction and access to the globe.’

You might be interested:  Bursluluk Kazanan Öğrenciler Ne Zamana Kadar Para Alır?

How do I sign up for a socios account?

Search for Socios.com on your Android or iOS app store. Verify your account before creating a username & submitting your email address. Fuel your account with Chiliz ($CHZ) by using your Visa, Mastercard or others.

Socios paramı nasıl çekerim?

Kılavuz:

  1. Socios.com uygulaması cüzdanınıza gidin.
  2. Gönder”e basın.
  3. Karşınıza böyle bir sayfa çıkacak.
  4. Çekim bakiyenize dikkat edin. Son 90 gün içerisinde $CHZ veya $JUV satın aldıysanız, aldığınız tokenler kilitli kalacaklar ve çekim yapmanız yalnızca alım yaptığınız 90. günün sonunda izin verilecek.

Socios Tan Chiliz token gönderme ne kadar sürer?

Socios.com Chz Transfer Sorunsalı

Öncelikle Merhabalar socios’tan gayet memnunum. Gönderdiğim tokenler 1-2 dakika içerisinde yerine ulaşıyor.

SSU token kaç TL?

Güncel fiyat, SSU başına $0,001586.

Socios com kimin?

Socios.com’un kurucusu ve üst yöneticisi Alex Dreyfus, yaptığı açıklamada, değişen ve dijitalleşen dünyada taraftarlar artık sadece tüketici olarak görülmek istenmediğini belirterek, ‘Onlar oyunun tam merkezindeler.

Lock 1 token ne zaman çıkacak?

$LOCK-1 Token’lar, Socios.com Soyunma Odasında 20 Ocak Çarşamba saat 14.00’de 200 $CHZ sabit fiyatla satışa sunulacak.

SSU token ne ise yarar?

Taraftarlar, her bir ankette en çok hangi oyuncuyu görmek istediklerini seçerek anketlerin her birine oy vermek için $SSU kullanabilir. Taraftarlar, devamlı olarak tuttukları takımlarında oylamalarında oy verdikleri için ve avlara katıldıkları için $SSU ile ödüllendirilecek.

Arsenal token ne zaman satılacak?

27.10.2021’de listelenecek tokendir. 1 nisan 2022 tarihinde gate.io üzerinde listelenecek ve yakın zamanda binance list olacak şu an paribu da alıma açık potansiyeli yüksek tokendir.

Token kilitli kalma süresi nedir?

Demir Token ön satışı, 6 ve 12 ay kilitli kalma ve kilitsiz olarak 3 ayrı satış seçeneği ile Bitexen’de gerçekleşecektir.

You might be interested:  Eft De Para Ne Zaman Gelir?

Arsenal token kilit ne zaman açılacak?

İngiltere Premier Lig takımlarından Arsenal, bilindiği üzere Socios ile anlaşmış ve Arsenal token’ın üretileceği duyurulmuştu. ARSENAL FAN TOKEN SATIŞA ÇIKTI MI, NE ZAMAN LİSTELENECEK? Arsenal token, 27 Ekim Çarşamba günü saat 14:00’te listelenecek.

Socios daki SSU nedir?

Her Socios.com kullanıcısının, uygulamamızın geleceğini şekillendirmede rol oynamasını istiyoruz. Bu nedenle, taraftarların Socios.com’daki yeni işlevlerin ve özelliklerin geliştirilmesine rehberlik edecek anketlerde oy kullanmalarını sağlayan kendi Taraftar Tokenimizi (Socios United $SSU) oluşturduk.

Socios token ne zaman çıkacak?

Gaziantep FK Fan Token ($GFK) 28 Şubat’ta Socios.com’da. GAZİANTEP, 25 Şubat: Türkiye Süper Lig kulübü Gaziantep FK, spor ve eğlence endüstrisinin önde gelen küresel blockchain sağlayıcısı Chiliz ile iş ortaklığını duyurarak, $GFK Fan Tokenın 28 Şubat Pazartesi günü saat 13:00’de yayınlanacağını açıkladı.

SSU ne demek?

Hizmet Yığını Güncelleştirmeleri (SSU): Sık Sorulan Sorular.

Socios ne işe yarar?

socios.com’un kendine ait token’ı olan dijital para niteliğindeki chiliz’i (chz) de kullanabilecek ve kriptopara borsaları üzerinden doğrudan uygulama-içi dijital cüzdanlarına aktarabilecek.

Socios nedir?

Socios, $chz adlı kripto para kullanılan bir mobil uygulama ve sitedir. Socios.com’a katılan her kulüp, taraftarlarına kulüp meselelerinde oy kullanma ve ayrıcalıklı takım anketlerinde oy kullanma hakkını veren Taraftar Token’ı üretir.

1 chz kaç TL?

CHZ Fiyatı Canlı Veri

Chiliz bugünkü fiyatı ₺3.31 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺2,923,730,429 TRY.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector