Soru: Ido Para Nasıl Kullanılır?

İdo online bilet nasıl kullanılır?

İstanbul Deniz Otobüsleri ( İDO ), 1 Mart’tan itibaren Elektronik Bilet ( e – Bilet ) uygulamasıyla hizmet verecek. İDO ‘dan yapılan açıklamaya göre, uygulamayla biletler, hangi satış kanalından alınırsa alınsın istenildiğinde “http:// ebilet. ido.com.tr” adresinden PNR kodu ve soyadı bilgisi belirtilerek yazdırılabilecek.

İdo indirimli bilet nasıl alınır?

Ayrıca ido promosyon bilet yakalayabilirseniz, seyahatiniz oldukça ucuza gelebilir. Bunlardan faydalanmak için bilet satın alma işlemini ido.com.tr üzerinden gerçekleştirmelisiniz. İndirim kuponları ve promosyon biletleri ancak bu şekilde değerlendirilebiliyor.

İdo’dan aldığım bileti nasıl görebilirim?

İDO Bileti Bilgilerime Nasıl Ulaşabilirim? İDO bileti rezervasyon sorgulama sayfasındaki forma Rezervsasyon numaranız (PNR) ve yolcu soyadınızı giriniz ve ‘Sorgula’ butonuna basarak biletinizi görüntüleyebilirsiniz.

İdo da promo ne demek?

EKONOMİ sınıfında iki bilet sınıfından birini yolcularımız satın alabilirler: PROMO ( Promosyon biletler: iade edilemez) ve ECO ( Ekonomi sınıfının koşullu iade edilebilir bilet sınıfıdır.)

Ido internetten bilet nasıl alınır?

Dış hat seferlerine ait biletlerinizi terminal gişelerimizden ve İDO acentelerinden kredi kartı ile veya nakit, www. ido.com.tr’den kredi kartı ile online ve Çağrı Merkezimizi arayarak kredi kartı ile satın alabilirsiniz.

Elektronik bilet nasıl kullanılır?

Online uçak bileti almak oldukça basittir. Pegasus web sitesi flypgs.com ya da Pegasus mobil uygulama üzerinden e – bilet satın alabilirsiniz. Bilet alırken tek yapmanız gereken, ilgili bilgileri girip size uygun uçak biletine karar verdikten sonra bilet bedelini banka ya da kredi kartı ile ödemek.

You might be interested:  Soru: Vadeli Hesaba Ne Zaman Para Yatırılır?

Bandirma istanbul arabali feribot kac tl?

Yenikapı- Bandırma İDO Feribot Seferleri Sonbahar Tarifesi Fiyatları Bandırma Yenikapı-Bostancı seferlerinde İDO esnek fiyat tarifesini uygulamakta olup fiyatlar anlık değişkenlik göstermektedir. Şuanda yansıtılan fiyatlar 76 TL ile 136 TL arasındadır.

Ido müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım?

İskeleler, deniz otobüsleri, araba vapurları ve hızlı feribotlarda unuttuğunuz eşyalarla ilgili olarak, kayipesya@ ido.com.tr adresimize mail gönderebilir ya da Çağrı Merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Çağrı Merkezimiz: 0850 222 44 36 ya da 444 44 36 ( 5 ‘i tuşlayınız.)

Istanbul Bursa deniz otobüsü ile kaç saat?

95 dakikalık bir seyahatle ulaşılabilen Bursa, her gün 07:30 ve 17:30 seferleriyle İstanbul ‘a gitmeyi mümkün kılmaktadır.

PNR kodu nedir Ido?

PNR (Passenger Name Record) kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinizde ya da satın aldığınızda size verilir. PNR kodu internetten bilet aldığınızda e-mail yoluyla size gönderiliyor.

Bursa deniz otobüsü nereden kalkıyor?

İDO Bursa İskelesi, Mudanya’da bulunan Eğitim Mahallesi, Burgaz Caddesi üzerinde yer alıyor. Mudanya’da en fazla ziyaret edilen yerlerden biri olan İDO Bursa İskelesi, merkezi konumu sayesinde kolayca bulunabilmektedir.

Ido bilet iptal oluyor mu?

Sefer kalkış saatine 12 saat ile 1 saat arasında süre olduğu durumlarda bilet tutarının %30’u oranında kesinti yapılarak sadece geçerli sefer tarifesi ve dönemi içerisinde bilet değişikliği veya iadesi yapılabilir. Sefer kalkış saatine 1 saatten az süre kaldığında bilet değişikliği veya iadesi yapılamaz.

İdo biletleri ne kadar?

Popüler Ido Seferleri

  • Yenikapı – Bursa. İdo Bileti. 37 TL.
  • Bursa – Yenikapı İdo Bileti. 37 TL.
  • Yenikapı – Yalova. İdo Bileti. 30 TL.
  • Yenikapı – Bandırma. İdo Bileti. 70 TL.
  • Yalova – Yenikapı İdo Bileti. 30 TL.
  • Bandırma – Yenikapı İdo Bileti. 70 TL.
  • Pendik – Yalova. İdo Bileti. 15 TL.
  • Yalova – Pendik. İdo Bileti. 15 TL.
You might be interested:  Okuyucular soruyor: Para Nasıl Biriktirilir?

İdo kac tl?

2021 Eskihisar Topçular İDO yaya yolcu fiyatları şu şekildedir.İstanbul Kart yaya yolcu tam bilet 3.50 TL öğrenci ise 2.50 TL ‘dir. Otomobil, Minivan, Jip ve Panelvan araçların geçisinde araç içinde bulunan yolculardan ekstra ücret alınmamaktadır.

İdo koltuk seçimi nasıl yapılır?

Satın Aldığınız İdo Bileti İçin Koltuk Seçimi Gişeler, çağrı merkezi, ido bileti satan internet sitesi, mobil uygulama ve acenteler aracılığı ile arzu ettiğiniz tarih ve saatte, seyahat etmek istediğiniz bilet sınıfını ve koltuklarını kendiniz seçebilmektesiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector