Soru: Ininal Kart Ne Kadar Para Yüklenir?

Ininal karta en az ne kadar para yüklenir?

ininal Kart ‘a ilk yüklemede 1.250 TL ‘ye kadar bakiye yüklenebilir. İlk yüklemeden sonraki yüklemeler için kartın ininal.com veya ininal Cüzdan uygulamasından hesabına eklenmesi gerekmektedir.

ininal Kart ne kadar para kesiyor?

Yatırılan tutarın %1.15’i + 1,04 TL ‘dir. Yani 100 TL yatırdığın takdirde bakiyenden toplamda 2,19 TL düşer. Kartına 97,81 TL yüklemiş olursun. Kartsız işlemlerde ücretsiz.

Ininal karta hangi marketlerden para yüklenir?

Nereden Bakiye Yüklerim?

  • Banka ATM’leri ve PttMatik’ler.
  • Migros, CarrefourSA, Şok, Teknosa mağazaları
  • NKolay ve Pratik İşlem noktaları

ininal Kart para yükleme nasıl yapılır?

İninal Cüzdan Üzerinden Para Yükleme İşlemi Cüzdan uygulamasına girildikten sonra “İşlemlerim” kısmından “ Para Yükle” kısmı seçilir. Banka/Kredi kartı veya Havale/EFT seçenekleri ile yükleme yapılabilir. Yüklemek istenen tutar, aylık yüklenebilir tutarın üzerinde ise işlem başarısız olur ve para iade edilir.

Ininal hangi banka?

Artık Albaraka, Akbank, DenizBank, Garanti Bankası, Halkbank, İş Bankası, Kuveyt Türk, QNB Finansbank, Şekerbank, Yapı Kredi ve Ziraat Bankası ATM’lerinden ininal kartlarınıza para yükleyebilirsiniz!

Ininal limit arttırma paralı mı?

Limit artışının kalıcı olması için imzalamış olduğun sözleşmeyi ininal Cüzdan üzerinden indirip, basman ve imzalayıp fotoğrafını en geç 5 gün içerisinde ininal Cüzdan içerisinden yüklemen gerekiyor. Aksi durumda limitin tekrar 1.250 TL olacak.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Hangi Kripto Para?

ininal Kart kapanınca ne olur?

Kontör ya da dakika harcamadan, çağrı merkezlerinde sıra beklemeden ininal kartını başarıyla kullanıma kapattın. Kullanıma kapattığın kartın hesabında yer alan “Aktif Olmayan Kartlar” arasında listelenmeye devam edecek, bu sayede hem varsa kart bakiye bilgine, hem de kart hareketlerine erişmeye devam edebileceksin.

Ininal karta havale oluyor mu?

En güzeli de göndericinin veya alıcının farklı bankalardan birbirine para transferi yapabilmesi. ininal Cüzdan uygulaması üzerinden, Para gönder menüsüne girebilir, Bankaya transfer seçeneğini seçtikten sonra havale veya EFT yapmak istediğin kişinin adını ve IBAN numarasını girebilirsin.

ininal Kart ile Trendyoldan alışveriş yapılır mı?

Kampanyadan faydalanmak için ödemenin ininal Kart ile yapılması gerekmektedir. 30 TL indirim alışveriş anında yansıyacaktır. Kampanya altın ve cep telefonu alımları hariç tüm kategorilerde geçerlidir. Kampanyada kişi sınırı bulunmamaktadır.

Ininal kart nasıl kullanılıyor?

İsterseniz İninal kartın mobil uygulaması üzerinden (iOS, Android) başka bir kredi kartı kullanarak para transferi gerçekleştirebilir, partner market zincirlerinden nakit para ile kasada yükleme yapabilir veya ING ve PTT ATM’lerinden kartınızı takıp yüklemek istediğiniz miktarı yükleyebilirsiniz.

Ininal Kart sahibi kim?

2012 senesinde Bülent Tekmen ve Çelik Ören tarafından kurulan İninal, Türkiye’nin ilk ve tek yeni nesil ön ödemeli alışveriş kart markasıdır.

Ininal kart nasıl aktif hale getirilir?

Eğer ilk kez ininal kart kullanıyorsanız;

  1. www. ininal.com adresinden YENİ HESAP butonuna tıklayınız.
  2. Açılan sayfada Adını, Soyadını ve E-Posta & Şifre bilgilerini doldur. ininal.com ve ininal Cüzdan uygulamasına girişte bu adımda belirlediğiniz e-posta ve şifreyi kullanacaksın.

2021 Ininal karta nereden para yüklenir?

Kartına banka ATM’leri, Kipa, Migros, Macrocenter, PTTMatik’ler, Nkolay ve Pratik İşlem noktaları, Şok Market’ler ve Teknosa mağazalarından bakiye yükleme yapabilirsin.

You might be interested:  Soru: Yeni Kimlik Için Para Nereye Yatırılır?

Troy karta nasıl para yüklenir?

Ayrıca Troy Logolu AdaletKart’ınıza Tüm Banka ATM’lerinden kartınızı takarak TL yükleyebilirsiniz. DenizBank, TEB ve Türkiye İş Bankası ATM’lerinin kartsız işlem menülerinden yapacağınız “tek seferde” 1.000 TL ve üzeri işlemlerinizde Param tarafından %0,2 (binde 2) oranında komisyon kesilmektedir.

Ininal kart migrosta geçer mi?

ininal Kart ‘ı D&R, KİM Market, Migros, Pratik İşlem, Şok Market, Teknosa, Vatan Bilgisayar ve birçok anlaşmalı satış noktasından alabilirsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector