Soru: Msp De Nasıl Para Kazanılır?

MSP 2 Nasıl Para Kazanılır?

MSP 2 ‘ye ilk girdiğiniz 750 SC kazanırsınız. MSP 2 ‘ye kayıt olduktan sonra oyun içinde tekrar kayıt olma ekranı geliyor. O ekranda yaşınızı seçiyorsunuz ve 500 SC kazanıyorsunuz. Her gün MSP 2 ‘ye giriş yaparak 100 SC kazanabilirsiniz.

Mspde Elmas nasıl kazanılır?

Diamond ‘lar sadece bir VIP paketi ile veya VIP üyelere özel paketlerle birlikte satın alınabilir. Elite ve Star VIP üyeler, her gün kumbalarından belli bir miktar Diamond veya StarCoin kazanabilirler. Ayrıca Haftanın Yarışması’nı kazanarak da Diamond kazanabilirsin.

MSP nasıl kolay SC kazanılır?

MSP ‘de SC kasma yöntemleri

  1. 1 1- Günlük çark çevirme.
  2. 2 2- Oyun oynama.
  3. 3 3- E-posta adresini onayla.
  4. 4 4- Film izleme.
  5. 5 5- Görev yapma.
  6. 6 6- MSP ‘yi bilgisayara indirin.

MSP StarCoin nedir?

StarCoin, MovieStarPlanet ‘in sanal para birimidir. Bütün movie star’lar StarCoin kazanabilir. Mesela çarkıfeleği her gün bir kere çevirebilirsin. Reklam izleyebilir, her gün sana bırakılan hediyeleri toplayabilirsin (almak için giriş yapmayı unutma) ve çok daha fazlasını yapabilirsin.

MSP toplu mesaj nasıl atılır?

Eğer aynı anda birden fazla movie star’la sohbet etmek istiyorsan, arkadaşlarını çoklu sohbete davet edebilirsin. Sağ üst köşedeki “Arkadaş ekle” ikonuna tıklaman yeterli: Ayrıca arkadaşlarınla MSP uygulamasından da sohbet edebilirsin. Uygulamada mesajlara girmek için, sol alt köşedeki ” Mesajlar “a dokun.

You might be interested:  Avrupa Para Birliği Ne Zaman Kuruldu?

MSP 2 nasıl bedava vip olunur?

Çok basit: bedava VIP olmanın tek yolu, Film Şehri’ndeki haftalık yarışmayı kazanmak. Parolanı veya e-posta adresini değiştirerek VIP olamazsın. Seni VIP yapabileceğini söyleyen bir başka kullanıcıyla hesabını paylaşarak VIP olamazsın.

MSP 2020 Rare haftası ne zaman?

MSP Rare Haftası hangi ay gelecek. MSP Rare Haftası bu yıl 10 Eylül 2020 tarihinde gelecek. Rare Haftası için Eylül ayını beklemelisiniz.

Movie Star Planet hediye nasıl verilir?

Uygulamadan girmek için de önce “Şan & Şöhret”e sonra da “Hediyelerim”e dokun: Birine uygulamadan hediye vermek için, sağ üst köşedeki mor hediye ikonuna tıkla, önce bir arkadaş sonra da vermek istediğin hediyeyi seç.

Movie Star Planet nasıl bir oyun?

MovieStarPlanet, 8-15 yaş arası çocuklar için hazırlanan, sanal dünyada kendi karakterinizi kurup arkadaşlıklar edinebileceğiniz, film yapabileceğiniz, alışveriş yapabileceğiniz, kendi fotoğrafınızı paylaşabileceğiniz, arkadaşlarınızla sohbet edebileceğiniz bir oyundur.

StarCoin ne demek?

Starcoin, gelişmiş güvenlik ve makul performans ile Bitcoin’den ilham almıştır. PoW algoritmasını geliştirerek ve çok katmanlı bir ağ sunarak Bitcoin’in olağanüstü güvenlik mekanizmasını devralır ve yüksek işlem hacmi yeteneği sağlarız.

StarCoin ne kadar?

STR Fiyatı Canlı Veri StarCoin bugünkü fiyatı ₺0.000183 TRY, 24 saatlik işlem hacmi mevcut değil.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector