Soru: N11 Para Iadesi Ne Zaman Yapılır?

N11 para iadesi yapıyor mu?

Kredi kartıyla ödeme yaptıktan sonra siparişi iptal etme durumunda, para iadesi kredi kartına yapılmaktadır. Not: Kredi kartı ile yapılan alışverişlerde iade tutarı, bankaların yoğunluk ve süreç uygulamalarına bağlı olarak 3 iş günü içerisinde kredi kartınıza artı bakiye olarak yansıyacaktır.

N11 para ne zaman yatar?

n11.com sipariş bedeli, tam ve zamanında teslim edilen siparişin müşteri veya sistem tarafından onaylanmasından (Tamamlandı Statüsü) 7 gün sonra hesabınıza transfer edilir.

Iptal edilen siparişin para iadesi kaç gün?

Satıcı, cayma hakkını kullandığınıza ilişkin bildirimin kendisine ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içinde, kargo ücretleri de dahil olmak üzere sizden tahsil edilen tüm ödemeleri size başka hiçbir masraf çıkarmadan iade etmek zorundadır.

Siparisimi iptal ettim parası ne zaman yatar?

Siparişimi iptal ettim, para iadesi ne zaman yapılır? Bankaların süreç ve uygulamalarına göre para iadesinin, kredi kartlarına yansıması ortalama 3 iş günü, banka kartlarına yansıması 7 iş günü bir süreyi bulabilir. İade edilen ürün bedeli, hesabınıza artı bakiye olarak yansıyacaktır.

You might be interested:  Bankamatikten Ne Kadar Para Çekebilirim?

Trendyoldan siparişi iptal edince para geri gelir mi?

Trendyol sipariş iptali para iadesi ne zaman? İade edilen ürün inceleme aşamasından geçecektir. Para iadesi ise 2 ile 10 gün arasında hesaba aktarılır. Eğer ürün taksitle alınmışsa ücretin tamamı bankaya Trendyol tarafından ödenir.

Aldığımız bir ürünü kaç gün içinde iade edebiliriz?

İade Süresi (Cayma Hakkı) Kaç Gündür? Alıcı; mal satışına ilişkin mesafeli sözleşmelerde, malı teslim aldığı tarihten itibaren on dört gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

n11 mağaza siparişi iptal edersem para ne zaman iade edilir?

Hesabım > Mevcut Sipariş sayfasından İptal Talep Et butonuna basıp talebinizi mağazaya iletin. Mağaza ürünü kargoya vermediyse iptal talebini onaylar. Eğer ürünü kargoladıysa iptal talebini reddedebilir. İptal talebiniz onaylandıktan sonra ortalama 3 gün içinde para iadesi yapılır.

n11 kesinti tutarı nedir?

Reklam Kesintisi: Cep telefonu ve televizyon kategorilerindeki her ürün satışından ürün bedelinin %0,60’ina denk gelen bir tutarda hizmet bedeli tahsil edilmektedir. Altın&Gümüş kategorisine dahil ürünlerde ürün bedelinin %0,10’una denk gelen bir tutarda hizmet bedeli tahsil edilmektedir.

n11 ödeme erteleme kaç gün?

Teslim alınan üründe herhangi bir sorun yoksa ürünün kargolandığı tarihten itibaren 3 iş günü içinde müşterinin ödemeye onay vermesi gerekmektedir. Bu süre sonunda ödemeye hâlâ onay verilmediyse sistem tarafından müşteriye hatırlatma uyarısı gönderilir ve son 24 saat süreci başlatılır.

Iptal edilen ürünün para iade kaç günde yapılır Hepsiburada?

Geri ödemeniz, ödeme yaptığınız bankaya iade talebiniz onaylandığı anda yapılır. Yapılan para iadesinin kartınıza veya hesabınıza yansıması bankanızın belirlediği süreye göre değişiklik gösterebilir. Bu süre kredi kartları için en geç 2, banka kartları için ise 8 iş günüdür.

You might be interested:  Rüyada Birine Bozuk Para Vermek Ne Demek?

Çiçek Sepeti para iadesi kaç gün?

İade edilen ücret, bankanıza bağlı olarak 1 – 10 iş günü içerisinde kartınıza yansımaktadır. Havale-EFT ile verilen siparişlerde iade / iptal işleminizin onaylandığı günden sonra 1-10 iş günü içerisinde hesabınıza havale-EFT ile ödeme yapılacaktır.

Satıcı iade edilen ürünün ücretini ne kadar zamanda ödemek zorundadır?

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.

Kargo iadede sonra para ne zaman yatar?

İade işlemleriniz bankanıza bağlı olarak 10 gün içerisinde tarafınıza yansır.

Trendyol para iadesi nasıl yapılır?

İade Koşulları

  1. trendyol.com ve mobile uygulamalarda yer alan “Hesabım” bölümünden “Siparişlerime” gidin.
  2. “Sipariş detay” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.
  3. Kolay iade butonuna basın.
  4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin.
  5. Birden fazla kargo seçeneği çıktığı durumda kargo seçiminizi yapın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector