Soru: Otobüs Kartına Nasıl Para Yüklenir?

Kent karta nasıl para yükleyebilirim?

Kentkart’ın üzerindeki numarayı gir. Tebrikler, kartını tanımladın. Eklediğin kartını seçerek, yüklemek istediğin tutarı gir. fastPay’e tanımladığın kredi kartlarından birini seç (dilersen fastPay bakiyeni de kullanabilirsin).

Otobüs kartına en az kaç tl yüklenir?

İstanbulkart’a hesaptan ya da kredi kartından yüklenebilecek limit, günlük maksimum 200 TL ve 4 adet, aylık yükleme limiti toplam 750 TL ve 15 adettir. fastPay’e eklenebilecek ulaşım kartı sayısı 3 adettir. Kentkart’a kredi kartı ya da hesaptan yükleme limiti tek seferde en az 10 TL, en fazla 100 TL ‘dir.

Iett kartına nasıl para yüklenir?

İstanbulkart’ınızın üzerindeki QR kodu kameraya okutarak, kartınızı telefonuza dokundurarak veya kart numaranızı girip kartınızı ekleyin. Kartınızı ekledikten sonra “Bakiye Yükle” seçeneğine tıklayarak yükleme yapabilir veya “Talimat ver” seçeneğine tıklayarak otomatik bakiye yükleme talimatı verebilirsiniz.

Antalya Kart aktarma nasıl olur?

1- Ana Menüde bulunan ” Kart İşlemleri” menüsüne giriniz. 2- Kart İşlemleri menüsünde kart numaranızı ilgili alana eksiksiz olarak girip Sorgula butonuna basınız. 3- Gelen ekrandan Online Dolum Yap butonuna basınız. 4- Ekranda bulunan kart numarasının doğru olup olmadığını teyit edip yüklemek istediğiniz tutarı seçiniz.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Ankara Kartlar Arası Para Transferi Nasıl Yapılır?

Izmir karta nasil para yuklenir?

İzmir toplu ulaşım sistemlerinde kullanılan tüm İzmirim kartlara, her hangi bir yükleme noktası aramadan doğrudan internet üzerinden kredi kartı ile yükleme yapmak mümkün oluyor. www.izmirimkart.com.tr adresine ister cep telefonu, isterseniz diğer cihazlarla girip https://www.izmirimkart.com.tr/tr/IzmirimkartTLYukleme/

Ankara karta nasıl para yüklenir?

N Kolay Ankara Kartıma Nerelerden Para Yükleyebilirim?

  1. N Kolay Ankara Kart Noktalarından.
  2. Smart ve Mini Banko Cihazlardan.
  3. AnkaraKart Mobil Uygulamasından.
  4. Tüm banka ATM’lerinden, PTT Şubelerinden ve PTTMatiklerden.
  5. Banka hesaplarınızdan EFT yaparak.
  6. Aktif Bank İnternet Şubesinden.

Kentkart kaç TL basıyor?

İlk biniş ücreti 3,46 TL olup 120 dakika içinde 1. aktarma 0,50 TL, 2. aktarma 0,50 TL ve sonraki aktarmalar ise tüm fiyata dahildir.

HES kodu izmirim karta nasıl yüklenir?

HES yazıp aralarında boşluk bırakılarak sırasıyla T.C. kimlik numarası, T.C. kimlik seri numarasının son 4 hanesi ve paylaşım süresi yazılır ve 2023’e SMS olarak atılır.

Öğrenci kartı ne kadar basıyor?

İSTANBULKART TAM VE ÖĞRENCİ ÜCRETLERİ 2021 Uygulamaya konulan yüzde 15’lik zamla 3,50 TL olan tam elektronik bilet 4,025 TL’ye, 1,70 TL olan öğrenci bileti ise 1,95 TL’ye çıktı. Aylık akbil de olarak bilinen 275 lira olan tam mavi kart 317 lira, 50 lira olan öğrenci kartı 57 liradan satılacak.

İstanbulkart bakiye yükleme nasıl yapılır?

TÜRK TELEKOM İLE İSTANBULKART ‘A BAKİYE YÜKLEMEK ÇOK KOLAY Sadece SMS atarak yükleme yapmak artık mümkün! İstanbulkart ‘ının arka yüzündeki numarayı yazıp boşluk bırakarak yüklemek istediğin tutarı gir ve 2920’ye SMS gönder. Gelen mesajı Evet diye cevapla ve bakiyen kartına yüklensin.

İstanbulkart talimat Yükleme Nasıl Yapılır?

NFC destekli Android ve iOS telefonlarda, Ödemeler> İstanbulkart >Geçmiş İşlemler adımlarından yükleme talimatı bekleyen işlemine tıklayarak İstanbulkart ‘ını telefonuna dokundurup otomatik olarak yüklemeyi tamamlayabilirsin.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Bireysel Emeklilik Para Yatırmazsam Ne Olur?

Istanbul karttan para nasıl çekilir?

DHA haberinde, İstanbulkart varsa banka kartlarını da taşımaya gerek kalmayacak ifadesi kullanıldı. TROY özelliği sayesinde Türkiye genelindeki tüm ATM’lerden para çekme veya yatırma işlemi yapılabileceği vurgulandı. İstanbulkart’ın hesabında ne kadar bakiye varsa, en yakın ATM’den o miktarda nakit çekim yapılabilecek.

Antalya Kart öğrenci kaç TL?

Antalya ‘da zamlı tarife ile daha önce 3,20 lira olan tam ücret 3,65 liraya, 2,70 lira olan emekli 3,15 liraya, 2,70 lira olan öğretmen 3,15 liraya, 1,80 olan öğrenci biniş ücreti ise 2,20 liraya yükseltilecek.

Antalya kart vize biterse ne olur?

Kartların vize tarihleri validatörler ile kart satış ve dolum cihazlarında görünmekte olup, kartın vize tarihi kontrolü kart sahibine aittir. Kartların vize tarihleri bittikten sonra emekli kartları tam karta döner.

HES kodu kent karta nasıl yüklenir Antalya?

Antalya Kart ‘a HES kodu tanımlamasını hala yapmamış vatandaşlar için de gerekli işlemler şu şekilde:

  1. Antalyakart uygulamasını indirin.
  2. Bu kısımdan kayıt olarak sisteme giriş yapın.
  3. Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra SMS kodu doğrulaması yaparak çıkan ekrana kartınızın üzerindeki numarayı yazın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector