Soru: Papara Karta Para Yükleme Hangi Banka?

Papara hangi bankadan para yatırılır?

Papara Card’ın ile ATM’den, Teknosa ve PTT şubelerinden para yatırdığında paran anında hesabına yüklenir. İşlemin 7/24 birkaç dakika içinde gerçekleşeceği bankalar:

 • Garanti Bankası
 • İş Bankası
 • Finansbank.
 • Yapı Kredi.
 • Vakıf Bank.
 • Ziraat Bankası
 • Akbank.

Banka hesabından Paparaya nasıl para yatırılır?

Havale ile nasıl para yatırılır?

 1. Papara hesabına giriş yap ve Para Yatır sayfasından Havale/EFT ile yatır seçeneğine tıkla.
 2. Papara ‘nın hangi banka hesabına havale yapmak istediğini seç.
 3. Görüntülediğin IBAN numarasına banka hesabından havale yap.

Papara hangi ATM lerden para yüklenir?

Papara Card’ın ile tüm banka ATM ‘lerinden Papara hesabına para yatırabilirsin.

Papara karta nasıl para gönderilir?

Papara ile nasıl para gönderilir?

 1. Diğer Papara kullanıcılarına para göndermek için Para Transferi> Para Gönder adımından alıcının cep telefonu veya Papara numarasını yazmalısın.
 2. Alıcının banka hesabına para göndermek için Para Transferi> Para Gönder> Papara No/IBAN adımından alıcının banka hesabına ait IBAN’ını yazmalısın.

Papara hangi şirketin?

Şirketin tek sahibi kendisi değil, ortağı İlker Diker’dir. Papara şirketinin İstanbul’da 4, Ankara’da ise 1 temsilciliği vardır. Ankara’da bulunan temsilciliğin adresinin PTT A.Ş olarak gösterilmiştir. 2016 yılında BDD’nın çıkardığı yönetmelikten sonra İlker Diker, Papara şirketine ortak olmuştur.

You might be interested:  Yaz Tatilinde Nasıl Para Kazanılır?

Papara işlem ücreti nedir?

Para göndermek her zaman ücretsizdir. Para transferi alan kullanıcılardan ise aşırı/ticari kullanım halinde işlem ücreti tahsil edilir. Papara hesabına bir ay içinde 5 farklı kişiden toplam 5.000 TL veya döviz karşılığı üzerinde transfer geldiğinde sonraki işlemlerine %3.4 (BSMV dahil) işlem ücreti uygulanır.

Binanceye nasıl para yatırılır?

BinanceTR’nin anlaşmalı olduğu iki banka mevcut. Bunlar Ziraat Bankası ve Vakıf Bankası olarak karşımıza çıkıyor. Bu bankalar aracılığıyla 7 gün, 24 saat para yatırma ve çekme işlemlerini devam ettirebiliyorsunuz. Diğer bankalarla ise sadece hafta içi ve mesai saatleri arasında para yatırma işlemi yapabiliyorsunuz.

Paparaya hafta sonu para gönderilir mi?

Mesai saatleri dışında ve hafta sonu banka hesaplarımıza havale, EFT veya Papara kullanarak para yatırabilirsiniz. Akbank ve Papara ile gerçekleştirilen yatırma işlemleri 7/24 hesabınıza otomatik olarak yansır. Havale işlemlerinin hesabınıza yansıma süresi yaklaşık 20 dakikadır.

Papara hesabıma başkası para gönderebilir mi?

Yalnızca kendi adına kayıtlı bir banka hesabından para yatırabilirsin. Eğer başka bir kişi Papara hesabına para yatırmak istiyorsa, o kişiden Papara hesabı açmasını ve Papara hesabından sana para göndermesini isteyebilirsin.

Papara Cashback ne demek?

Papara Cashback, sabit markalarda veya kategorilerde, sabit oranlarda anında nakit kazanabileceğin bir program. Her anlaşmalı markanın veya kategorinin kendi oranı ve bu oranda alabileceğin aylık Cashback hakkın var.

Papara yasal mi?

Ayrıca Papara BDDK onaylı olduğu için kesinlikle yasaldır.

Papara Black Card kaç günde gelir?

Papara Black Card kaç günde gelir sorusu için net bir cevap söz konusu değil. Kartın basım süreci genellikle 3-4 günü bulabilmekte, ancak şartlara göre bu süreç maksimum 1 haftaya kadar çıkabiliyor. Basım süreci sonunda da toplamda 10 gün içerisinde Papara Black Card tarafınıza ulaşmakta.

You might be interested:  5000 Güne Kadar Adli Para Cezası Ne Demek?

Papara sitesi güvenilir mi?

Papara Kart’ın güvenilirliği Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından işlem yapmasına izin verilmiş ve onaylanmıştır. Bu sayede tüm bankalar ile güvenli bir şekilde anlaşma yapılmıştır. Ayrıca sistem üzerinde sağladığı kolaylıklar sayesinde kart ile alakalı şikayet yok denecek kadar azdır.

Papara PTT para yatırma nasıl yapılır?

PTT şubesinden Papara hesabına para yatırmak için gişede bulunan görevliye cep telefonu numaranı söylemen yeterli. Paran anında hesabında olacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector