Soru: Passolig Ne Kadar Para Var?

Passolig de ne kadar param var nasıl öğrenirim?

Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kartımın ve Banka Kartımın bakiyesini nasıl öğrenebilirim? Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kartınızın ve Passolig Banka Kartınızın bakiyesini Passo Mobil uygulaması üzerinden, bütün ATM’lerden, 0(850) 7243344 Passolig İletişim Merkezi’nden öğrenebilirsiniz.

Passolig ne kadar 2021?

Galatasaray Passolig fiyatı 2021 yılında 48 lira 50 kuruş olarak belirlendi. Bu fiyatı ödeyip kartlarını alan taraftarlar, formalarını giyip tribünleri doldurmayı sabırsızla bekliyor.

Passolig ödeme hangi banka?

Size en yakın Vakıfbank ATM’sine gidip “Giriş” tuşuna basın. Kartsız işlemler menüsünden Aktif Bank İşlemleri butonuna basın. Ödeme yapmak istediğiniz Passolig Kartınızın numarasını yazın. Sırası ile T.C Kimlik numaranızı ve cep telefonunuzu girin ve para yatırma haznesine yükleme tutarı kadar para yerleştirin.

Passolig nasıl giriş yapılır?

Kimlik numaranızı/müşteri numaranızı ve internet şubesi şifrenizi* giriniz. İnternet Şube şifrenizi girdikten sonra sistemde kayıtlı cep telefonunuza tek kullanımlık şifre iletilecektir. Tek kullanımlık şifreyi de ekrana girdikten sonra Passolig İnternet Şubesi’ne girebilirsiniz.

Passolig para nasıl yüklenir?

Passo Mobil uygulamasına giriş yapın. Kartlarım menüsünden para yükle ekranına girip, yükleme tutarı ve kart bilgileri girdikten sonra devam butonuna basarak bakiyenizi yükleyebilirsiniz.

Passolig den para çekilir mi?

Passolig Banka Kartınızı para yerine kullanarak yurt içi ve yurt dışı her yerde alışveriş yapabilirsiniz. Yaptığınız tüm işlemler, Passolig hesabınıza anında yansır ve işlemlerinizi anlık olarak takip edebilirsiniz. Passolig Banka Kartı ile yurt içi ve yurt dışı tüm ATM’lerden para çekebilirsiniz.

You might be interested:  Aöl Bankaya Nasıl Para Yatırılır?

Passolig yenileme kaç TL?

E-Bilet Sistemi Yıllık Yenileme Bedeli (Osmanlıspor, Orduspor ve Bucaspor Passolig Kartları) 19,05 TL Passolig Kart Kayıp/Çalıntı ve Yenileme Ücreti Min. 19,05TL, Maks. 36,50TL Bir takvim yılındaki ilk 2 kayıp/çalıntı ve yenilemeden ücret alınmaz.

Samsunspor passolig kaç TL?

Kombine bilet yüklemesi yaptırabilmek için Passolig kartının kullanım süresinin 31 Mayıs 2020 tarihine kadar uzatılmış olması gerekmektedir. Samsunspor logolu Passolig kartının yenileme ücreti 27,50 TL ‘dir.

Hatay Spor passolig nasıl alınır?

Passo Mobil uygulamasından Passolig Karta başvurmak için;

  1. Uygulamayı indirdikten sonra Kartlarım menüsünden ‘ Passolig Kart için Başvur’ butonunu seçip, başvuru formuna bilgilerinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde girin.
  2. Cep telefonunuza gönderilen SMS şifresini ilgili alana girerek, ilk aşamayı tamamlayın.

Nkolay hangi ATM lerde kullanılır?

N Kolay Banka Kartı ile Türkiye’deki tüm ATM ‘ lerden para çekebilirsiniz. Mastercard ve Visa amblemi bulunan milyonlarca işyerinde veya online olarak güvenle alışveriş yapabilirsiniz. N Kolay Banka Kartınız ile yaptığınız tüm işlemleri ve kart bakiyenizi Aktif Bank İnternet Şubesi’nden görüntüleyebilirsiniz.

Süper Lig maçlarına nasıl girilir?

” Süper Lig ve TFF 1. Lig için Seyircilerin Stadyumlara Girişi:

  1. Seyircilerin stadyumlara girişleri, HES/Passolig entegrasyonu ile Passolig üzerinden alınan biletler ile yapılır.
  2. HES uygulaması ile Covid-19 aşıları kontrol edilen ve HES’in onay verdiği seyirciler stadyuma girebilirler.*

Maça girmek için passolig şart mı?

Artık Passolig Kartınıza para yükleyerek dilediğiniz maça biletinizi alabilirsiniz. 14 Nisan 2014’te yürürlüğe giren 6222 sayılı “Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun” uyarınca Passolig Kart sahibi olmadan stadyumlara giriş yapılamamaktadır.

Passolig fotoğraf nasıl olmalı?

İşte Passolig için talep edilen fotoğraf boyutları ve gereksinimleri:

  1. Passolig fotoğraf genişliği 600 piksel yüksekliği ise 771 piksel olmalıdır..
  2. DPI değeri 1 olmalıdır.
  3. Saçınızın üstüne kadar olan baş yüksekliği fotoğrafın %75’ini doldurmalıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector