Soru: Trendyol Cüzdanındaki Para Nasıl Kullanılır?

Trendyol Cüzdanımdaki parayı nasıl kullanabilirim?

Trendyol Cüzdanım kullanımı için; Kart bilgilerinizi girerek yüklemek istediğiniz para miktarını tanımlamanız gerekir. Ardından telefonuna gelecek onay kodunu sisteme girmelisiniz. Tüm bu adımların sonunda Trendyol Cüzdanım uygulamasını kullanabirsiniz. Her alışveriş öncesi hesabınıza para tanımlamanız mümkün.

Trendyol Cüzdan ile nasıl ödeme yapılır?

Ürünleri sepetinize eklediniz ve ödeme aşamasına kadar geldiniz. İşte bu son ödeme aşamasında “ Ödeme Seçenekleri” yazan yerin hemen altında “ Trendyol Cüzdanım” ibaresini seçerek ödemenizi gerçekleştirebileceksiniz. Ödeme onayı verdikten sonra SMS ile telefonunuza bir onay kodu gelecektir.

Trendyol cüzdan kodu nasıl kullanılır?

Cüzdan ‘ı nasıl aktif edebilirim?

  1. Hesabım menüsünden Trendyol Cüzdanım sekmesine tıklanmalıdır.
  2. Cüzdanı aktive etmek için üyelikte girilmiş cep telefonu numarasını doğrulamak gerekmektedir.
  3. Cep telefonu numaranıza gelen onay kodunu girerek cüzdanı oluşturabilirsiniz.

Trendyol Cüzdanım 20 TL Nasıl Kullanılır?

Bu kampanya sayesinde hesabınıza telefon numaranızla kayıt yaptırdığınız taktirde sizlere 20 TL tanılanmakta. Sizlere tanımlanan bu 20 TL ‘yi alışverişlerinizden sonra Cüzdanım hesabınız ile ödeme yaparken kullanabilirsiniz.

Trendyol 20 tl nasıl harcanır?

Trendyol 20 Tl Cüzdan Nasıl Kullanılır? Trendyol Cüzdan ile Alışveriş Yapmanın Avantajları

  1. Cüzdan hesabı oluşturulduğunda 20 TL anında hesabınıza yükleniyor.
  2. Her alışverişinizde %2 oranında Trendyol Para (TP) kazanıyorsunuz.
  3. İptal ettiğiniz siparişlerin tutarı kısa süre içerisinde cüzdanınıza yatırılıyor.
You might be interested:  Ehliyet Çıkarmak Için Ne Kadar Para Gerekli?

Trendyol cüzdan ne oluyor?

Tıpkı bir ön ödemeli kart gibi çalışan Trendyol Cüzdan, kredi kartı veya banka kartınızdan yapacağınız belirli miktarlardaki para yükleme işlemleriyle kolayca alışveriş yapmanıza yardımcı olur. Bonus paralarınızı Trendyol Cüzdanım hesabını aktif ettikten sonra alışveriş işlemlerinizde keyifle kullanabilirsiniz.

Trendyol cüzdan nasıl kapatılır?

“Hesabımın silinmesini talep ediyorum” yazabilirsiniz. Formu doldurarak imzalayın. * Doldurduğunuz formu, [email protected] trendyol.com adresine e-posta olarak gönderin. * 24 saat içinde gerekli işlemler yapılarak e-posta adresinize geri bildirim yapılacak.

Yemek Sepeti cüzdan nasıl kullanılır?

Yemeksepeti.com’a girdiginizde sol menüde, uygulamalarda ise ana sayfada yer alan “ Cüzdan ” linkine tiklayarak, Cüzdan sayfasina ulasabilirsiniz. Bu sayfada bakiye yükleme isleminizi ilk defa yaparken, 4 haneli bir Cüzdan Sifresi olusturmaniz istenecektir.

Trendyol Cüzdan limiti nedir?

Trendyol cüzdan ı 750 TL ile sınırlıyor. Hadi yükleme sınırlamasını anladık, sepeti de 750 TL ile sınırlamamızı istiyor. Yani alacağınız ürün 900 TL ise ve 750 TL cüzdan paranız var ise hiç niyetlenmeyin üstünü ne yükleyebilir ne de başka bir kartla tamamlayabilirsiniz.

Trendyol 50 TL indirim kuponu nasıl kullanılır?

Trendyol 50 TL indirim kuponu nasıl kullanılır bilgisi sizin daha verimli alışveriş yapmanızı sağlar. İndirimi kabul eden bir mağazaya giriş yaptıktan sonra istediğiniz ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz ve “sipariş özeti” bölümünde bulunan “ indirim kuponu /kodu” alanına yazmanız yeterlidir.

Trendyol cüzdan kuponu nasıl kazanılır?

Bir kullanıcı Favorilerim menüsünden Koleksiyonlarım’a girerek yeni bir koleksiyon oluşturur ve arkadaşlarıyla paylaşır. Paylaşılan koleksiyon 25 kaydedilmeye ulaştığında 25 TL değerinde cüzdan kuponu kazanır.

Trendyol cüzdanım numara değiştirme nasıl yapılır?

Uygulamaya giriş yaptıktan sonra sağ alt köşede bulunan “Hesabım” sekmesine tıklayınız. Açılan sayfadan “Hesap Bilgilerim” sekmesin tıklayın. Yeni Açılan saydan “Kullanıcı Bilgilerim” sekmesine tıklayın. Açılan sayfadan telefon numarası yazan yere yeni numara girebilir yada trendyol numarasını değiştirebilirsiniz.

You might be interested:  Ruyada Bozuk Para Gormek Ne Anlama Gelir?

Trendyol cüzdanım 20 TL nedir?

Trendyol cüzdan hesabınızı oluşturduğunuz zaman 20 TL hediye Trendyol para anında cüzdanınıza yüklenmektedir. Bu bakiyeyi alışverişlerinizde Trendyol Cüzdanım ile öde seçeneğini kullanarak kullanabilirsiniz. Ayrıca Trendyol cüzdanım ile yaptığınız her alışverişte ekstra %2 oranında bonus bakiye kazanıyorsunuz.

Trendyol iade parası ne zaman gelir?

Para iadesi ise 2 ile 10 gün arasında hesaba aktarılır. Eğer ürün taksitle alınmışsa ücretin tamamı bankaya Trendyol tarafından ödenir. Ancak banka o ücreti taksit taksit karta yatırır.

Trendyol elit ne demek?

Trendyol Elite, müşterilerine özel fırsatlar, öncelikler ve indirimler sunan; alışveriş deneyimini daha ayrıcalıklı bir hale getiren, Trendyol ‘un özel bir programıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector