Trendyol Cüzdanım Para Nasıl Kullanılır?

Trendyol Cüzdanım kullanımı için; Kart bilgilerinizi girerek yüklemek istediğiniz para miktarını tanımlamanız gerekir. Ardından telefonuna gelecek onay kodunu sisteme girmelisiniz. Tüm bu adımların sonunda Trendyol Cüzdanım uygulamasını kullanabilirsiniz. Her alışveriş öncesi hesabınıza para tanımlamanız mümkün.
Cüzdanınızla ödeme yapmak için de ödeme aşamasında ‘Ödeme seçenekleri’ kısmında bulunan ‘Trendyol Cüzdanım’ seçeneğini seçerek ödemeyi gerçekleştirmeniz mümkündür. Trendyol Cüzdanım ile alışveriş yapmak için alışveriş sepetinizdeki toplam tutar kadar paranın hesabınızda tanımlı olması gerekiyor.

Trendyol cüzdanla ödeme nasıl yapılır?

Ürünleri sepetinize eklediniz ve ödeme aşamasına kadar geldiniz. İşte bu son ödeme aşamasında “Ödeme Seçenekleri” yazan yerin hemen altında “Trendyol Cüzdanım” ibaresini seçerek ödemenizi gerçekleştirebileceksiniz. Ödeme onayı verdikten sonra SMS ile telefonunuza bir onay kodu gelecektir.

10 TL Trendyol para kullan ne demek?

Uygulama üzerinden cüzdan hesabınıza girdiğinizde ”Cüzdana özel avantajlarım” kısmında eğer 10 TL yükle 10 Trendyol Parası kazan ibaresi yer alıyor ise sizde bu kampanyaya katılarak 10 Trendyol Parası kazanabilirsiniz. Kampanya Trendyol Cüzdanım kısmında gözüküyorsa yüklemeniz halinde kazanabilirsiniz.

Trendyol cüzdan 10 TL nasıl kazanılır?

Trendyol Cüzdan İle Para Kazanma

İlk cüzdan transferinin ardından ilgili kullanıcıya 10 TL hediye tanımlanır. Bu tür hediyelerden yararlanmak için güncel kampanyaları takip etmek gerekir. Bu sayede yüklenen bakiye kadar para kazanmak mümkün olacaktır.

You might be interested:  Eski Dilde Para Ne Demek?

Trendyol cüzdan kuponu nasıl kullanılır?

Trendyol cüzdan 20 TL nasıl kullanılır? Trendyol cüzdan hesabınızı oluşturduğunuz zaman 20 TL hediye Trendyol para anında cüzdanınıza yüklenmektedir. Bu bakiyeyi alışverişlerinizde Trendyol Cüzdanım ile öde seçeneğini kullanarak kullanabilirsiniz.

Trendyol cüzdan ile ödeme nedir?

Kredi kartı veya banka kartınızı girmeden kolayca alışveriş yapma imkanı sunar. 750 TL’ye kadar olan siparişlerinizi hızlıca satın almanıza olanak sağlar. Cüzdan ile oluşturacağınız siparişlerin iadesi en geç 10 dakika içerisinde hesabınıza yatırılmaktadır.

Trendyol cüzdana ne kadar para yüklenir?

Trendyol cüzdan yükleme limiti

Trendyol Canlı Yardımın aktardığı bilgilere göre Trendyol Cüzdana kimlik doğrulaması yapmış kullanıcılar en fazla 10.000 TL yükleyebilir. Eğer kimlik doğrulaması yapılmamışsa yüklenebilecek en fazla miktar 1.250 TL olacaktır. Bu arada Trendyol cüzdanın yükleme limiti her ay resetlenir.

Trendyol gel al 10 TL nasil kullanilir?

Kupon kazanım ve kullanım şartları nelerdir? İlk Gel-Al siparişine özel olarak ve siparişini teslim aldıktan sonra 24 saat içerisinde tanımlanır. Kuponun tanımlandıktan sonra 1 hafta içerisinde yapacağın 50 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.

Trendyol hediye para nasıl kullanılır?

Cüzdan’ı nasıl aktif edebilirim?

  1. Hesabım menüsünden Trendyol Cüzdanım sekmesine tıklanmalıdır.
  2. Cüzdanı aktive etmek için üyelikte girilmiş cep telefonu numarasını doğrulamak gerekmektedir.
  3. Cep telefonu numaranıza gelen onay kodunu girerek cüzdanı oluşturabilirsiniz.

Trendyol Cüzdanımdan kartıma para ne zaman gelir?

Cüzdan ile oluşturulan siparişlerin geri ödemeleri en geç 10 dk içerisinde Trendyol Cüzdanım hesabınıza yatırılır.

Trendyol 20 TL indirim nasıl alınır?

Trendyol 20 TL Hediye Çeki Kampanya Koşulları

İlk olarak hediye çeki avantajı için Trendyolmilla ürünlerinden alışveriş yapın. İkinci alışverişiniz için Trendyol Hediye Çeki size ulaşacaktır. Size ulaşan hediye çeki ile ekstra indirimli alışveriş yapabilirsiniz.

You might be interested:  Bir Öğrenci Nasıl Para Kazanır?

Trendyol dan hediye çeki nasıl kazanılır?

Sipariş detaylarınızın hemen altında yer alan “İndirim Kodu/Kuponu” yazan bölüme Trendyol indirim kodunuzu girerek anında indirim kazanabilirsiniz.

Trendyol cüzdan kuponu nasıl kazanılır?

Trendyol Uygulaması üzerinden beğendiğin ürünü arkadaşlarınla paylaş, paylaştığın ürün arkadaşların tarafından her satın alındığında ürün fiyatının %5’i kadar cüzdan kuponu kazan. Minumum 5 TL Trendyol cüzdan kuponu maksimum 25 TL Trendyol cüzdan kuponu kazanabilirsin.

Trendyolmilla 40 TL indirim kuponu nasıl kullanılır?

Bu kampanya son 3 ay içerisinde Yapı Kredi uygulamasına hiç girmemiş kullanıcılar için geçerli olacaktır. Bu koşulu sağlayan kullanıcılar aldıkları kodu Trendyol.com sepetim sayfasında kullanabilecektir. Bu şekilde ödeme adımından önce anında indirim alabileceklerdir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector