Trendyol Cüzdanımdaki Para Nasıl Kullanılır?

Trendyol Cüzdanımdaki parayı nasıl kullanırım?

Trendyol Cüzdanım kullanımı için; Kart bilgilerinizi girerek yüklemek istediğiniz para miktarını tanımlamanız gerekir. Ardından telefonuna gelecek onay kodunu sisteme girmelisiniz. Tüm bu adımların sonunda Trendyol Cüzdanım uygulamasını kullanabirsiniz. Her alışveriş öncesi hesabınıza para tanımlamanız mümkün.

Trendyol cüzdanım ile nasıl alışveriş yapılır?

Ürünleri sepetinize eklediniz ve ödeme aşamasına kadar geldiniz. İşte bu son ödeme aşamasında “Ödeme Seçenekleri” yazan yerin hemen altında “ Trendyol Cüzdanım ” ibaresini seçerek ödemenizi gerçekleştirebileceksiniz. Ödeme onayı verdikten sonra SMS ile telefonunuza bir onay kodu gelecektir.

Trendyol cüzdan 20 TL Nasıl Kullanılır?

Trendyol cüzdan 20 TL nasıl kullanılır? Trendyol cüzdan hesabınızı oluşturduğunuz zaman 20 TL hediye Trendyol para anında cüzdanınıza yüklenmektedir. Bu bakiyeyi alışverişlerinizde Trendyol Cüzdanım ile öde seçeneğini kullanarak kullanabilirsiniz.

Trendyol cüzdan kodu nasıl kullanılır?

Cüzdan ‘ı nasıl aktif edebilirim?

  1. Hesabım menüsünden Trendyol Cüzdanım sekmesine tıklanmalıdır.
  2. Cüzdanı aktive etmek için üyelikte girilmiş cep telefonu numarasını doğrulamak gerekmektedir.
  3. Cep telefonu numaranıza gelen onay kodunu girerek cüzdanı oluşturabilirsiniz.

Trendyol cüzdan ne kadar kazandırır?

Cüzdan hesabı açtığınızda anında 10 TL kazanabilirsiniz. Hesabınıza ilk 10 TL ve üzeri yüklemede de 10 TL daha kazanabilirsiniz. Alışveriş tutarının %2’si kadar trendyol para kazanabilirsiniz. Cüzdan bulunan tutarı istediğin zaman kartınıza iade olarak alabilirsiniz.

You might be interested:  Yabancı Para Nerede Bozulur?

Trendyol cüzdanım nasıl silinir?

“Hesabımın silinmesini talep ediyorum” yazabilirsiniz. Formu doldurarak imzalayın. * Doldurduğunuz formu, [email protected] trendyol.com adresine e-posta olarak gönderin. * 24 saat içinde gerekli işlemler yapılarak e-posta adresinize geri bildirim yapılacak.

Trendyol Cüzdan limiti nedir?

Trendyol cüzdan ı 750 TL ile sınırlıyor. Hadi yükleme sınırlamasını anladık, sepeti de 750 TL ile sınırlamamızı istiyor. Yani alacağınız ürün 900 TL ise ve 750 TL cüzdan paranız var ise hiç niyetlenmeyin üstünü ne yükleyebilir ne de başka bir kartla tamamlayabilirsiniz.

Trendyol cüzdanım numara değiştirme nasıl yapılır?

Uygulamaya giriş yaptıktan sonra sağ alt köşede bulunan “Hesabım” sekmesine tıklayınız. Açılan sayfadan “Hesap Bilgilerim” sekmesin tıklayın. Yeni Açılan saydan “Kullanıcı Bilgilerim” sekmesine tıklayın. Açılan sayfadan telefon numarası yazan yere yeni numara girebilir yada trendyol numarasını değiştirebilirsiniz.

Trendyol cüzdan karta geri yükleme ne kadar sürer?

Centipat. Trendyol Cüzdanım’da bulunan bakiyenizi kartınıza geri yükleyebilmek için şu adımları izlemeniz yeterli: Trendyol Cüzdanım -> Özet -> Aşağı kaydır -> Kartıma geri yükle. Bu işlemi tamamladıktan sonra karta geri yükleme işlemleriniz bankanıza bağlı olarak 2 ila 10 gün arasında değişiklik gösterebilir.

Trendyol cüzdan ile alışveriş yapılır mı?

Trendyol Cüzdan ile yapacağınız alışverişlerden %2 bonus para hesabınıza yüklenir. Cüzdanınıza yapacağınız her para aktarım işlemi için 3D Secure ile onay istemektedir. Kredi kartı veya banka kartınızı girmeden kolayca alışveriş yapma imkanı sunar.

Trendyol gel al 10 TL Nasıl Kullanılır?

Nasıl Kullanabilirim?

  1. Siparişinizi oluştururken size sunacağımız Gel Al noktalarından birini seçin.
  2. Siparişiniz Gel Al noktasına ulaştığında size e-posta ve sms ile bilgi verelim.
  3. Siparişinizi 3 gün içinde size gönderdiğimiz SMS’te yer alan bilgilendirmeyi takip ederek Gel Al noktasından alın.
You might be interested:  Avrupa Birliği'Nin Para Birimi Olan Euro Hangi Tarihte Tedavüle Girmiştir?

Trendyol cüzdan ile altın alınır mı?

Kazandığınız cüzdan kuponunuzu, Trendyol Cüzdan Hesabın’dan yapacağınız alışverişlerde kullanabileceksiniz. Kampanya; Mücevher, Altın, Cep Telefonu kategorilerinde geçerli değildir.

Trendyol 50 TL indirim kuponu nasıl kullanılır?

Trendyol 50 TL indirim kuponu nasıl kullanılır bilgisi sizin daha verimli alışveriş yapmanızı sağlar. İndirimi kabul eden bir mağazaya giriş yaptıktan sonra istediğiniz ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz ve “sipariş özeti” bölümünde bulunan “ indirim kuponu /kodu” alanına yazmanız yeterlidir.

Trendyol cüzdan kuponu nasıl kazanılır?

Bir kullanıcı Favorilerim menüsünden Koleksiyonlarım’a girerek yeni bir koleksiyon oluşturur ve arkadaşlarıyla paylaşır. Paylaşılan koleksiyon 25 kaydedilmeye ulaştığında 25 TL değerinde cüzdan kuponu kazanır.

Trendyoldan nasıl indirim kuponu kazanılır?

Sipariş detaylarınızın hemen altında yer alan “ İndirim Kodu/ Kuponu ” yazan bölüme Trendyol indirim kodunuzu girerek anında indirim kazanabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector