Trendyol Sipariş Iptalinde Para Nereye Yatar?

Web ve uygulama üzerinden yapılan sipariş, iptal ve iade işlemlerinde Trendyol cüzdan seçeneğini kullanırsanız iptal ve iadeler anında cüzdana yatırılacaktır.

Trendyol siparişi iptal edince para ne zaman yatar?

İptal ettiğiniz bir siparişin ücret iade işlemleri 2 iş günü içerisinde tamamlanır. İade edilen ürün süreci aşağıdaki gibidir: o Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir. o Ürün iade şartlarına uygunsa 2-10 gün içerisinde iade süreci tamamlanır.

Sipariş iptalinde para iadesi kaç günde yapılıyor?

Mağaza ürünü kargoya vermediyse iptal talebini onaylar. Eğer ürünü kargoladıysa iptal talebini reddedebilir. İptal talebiniz onaylandıktan sonra ortalama 3 gün içinde para iadesi yapılır.

Trendyol iadede para nereye yatar?

2) Sipariş verilmesinin ardından kargo kişilere ulaşmamış ise iptal işleminin onaylanmasından sonra trendyol tarafından para iadesi kişilerin şahsi banka hesaplarına yapılır.

Trendyol parayı ne zaman yatıyor?

Cüzdan ile oluşturulan siparişlerin geri ödemeleri en geç 10 dk içerisinde Trendyol Cüzdanım hesabınıza yatırılır.

Trendyol cüzdan para iadesi ne zaman gelir?

Trendyol Cüzdanım -> Özet -> Aşağı kaydır -> Kartıma geri yükle. Bu işlemi tamamladıktan sonra karta geri yükleme işlemleriniz bankanıza bağlı olarak 2 ila 10 gün arasında değişiklik gösterebilir.

Iade ettiğim ürünün parasını ne zaman ve nasıl geri alabilirim?

Tüketici, 14 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. Tüketicinin cayma hakkını kullandığı tarihten itibaren, satıcı 10 gün içerisinde aldığı toplam bedeli tüketiciye iade etmek durumundadır.

You might be interested:  Onlyfans Nasıl Para Kazanılır?

Trendyol iadede kargo ücreti alıyor mu?

Müşterilerin yaptıkları iadelerin kargo ücretini satıcılarımız karşılamaktadır. Yeniden gönderim yapılan ve teslim edilmeden geri dönen iadelerin kargo ücretlerini ise Trendyol karşılamaktadır.

Trendyol da para iadesi kaç günde yapılıyor?

o Ürün iade şartlarına uygunsa 2-10 iş günü içerisinde iade süreci tamamlanır. o Ürün iade şartlarına uygun değilse adresinize geri gönderilir. İadeniz tamamlanınca üyelik e-mailinize bir bilgilendirme mesajı gönderilir. Bu mesajı aldıysanız bankanıza trendyol tarafından ücret iadesi yapılmış demektir.

Trendyol sipariş iadesi nasıl yapılır?

Trendyol iadesi için, siparişler bölümüne girilir. İade talebi oluşturmak için iade seçeneğine tıklanır ve ilgili neden yazılarak iade kodu alınır. İade kodu ile beraber ürünün kargoya verilmesi ile beraber iade süreci başlatılmış olur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector