Uçak Bileti Iptalinde Ne Kadar Para Kesilir?

Pegasus Uçak Bileti iptalinde para iadesi ne kadar?

Uçuşunuza 2 saatten az bir süre kaldığında biletinizle ilgili hiçbir değişikliğe izin verilmeyip tarafınıza iade gerçekleştiremezsiniz. Biletinizi iptal ettirmek istediğinizde ise uçuşunuza 12 saat ve 12 saatten fazla bire süre kaldığı durumda 95 TL işlem bedeli talep edilmektedir.

Uçak bileti iptal olur mu?

Eğer biletinizi iptal ettirmeye karar verdiyseniz, bu işlemleri havayolunun çağrı merkezi veya bilet satış ofislerinden yaptırabilirsiniz. İnternetten bilet aldıysanız yolcu satış ofislerine yönlendiriliyor. İadenin gerçekleştirilmesi için bileti satın aldığınız kredi kartı ve kimlik kartınızı gerekiyor.

Pegasus Uçak Bileti iptal edilebiliyor mu?

Biletini satın aldığın andan itibaren 24 saat içinde ücretsiz iptal etme şansı sadece Pegasus ‘ta!

Bilet iptal edince para geri gelir mi?

Biletinizin iadesi tarafımızdan talep edildiği tarihten itibaren, havayolu ile bağlantıya geçilecek olup, gelecek olan iade tutarı, ödeme yaptığınız kredi veya bankamatik kartına (yapılan işleme göre taksit veya tek çekim olarak) iade edilecektir.

Pegasus bilet iadesi ne zaman yatar?

İptal edilen biletlerin iadesi tarafımızdan bankanıza iletilir ve bankanızın iade prosedürüne bağlı olarak 1-7 iş günü içerisinde hesabınıza yansır. 7 iş günü geçmesine rağmen iadenizi hesap hareketlerinizde göremiyorsanız konu ile alakalı Canlı Destek ya da Müşteri Hizmetleri ekibimize bağlanabilirsiniz.

You might be interested:  FAQ: Para Nasıl Yazılır?

Pegasus hizmet bedeli ne kadar?

Bu Konuda Pegasus Havayolları’nın Acenta bülteni aşağıdaki gibidir. Değerli Acentelerimiz, İç hat ve Kıbrıs uçuşlarında tavsiye edilen hizmet bedelimiz, tek yön satışlarda 20 TL!, gidiş-dönüş satışlarda ise 40 TL!! olarak, tavsiye edilecektir.

Uçak bileti en geç ne zaman iptal edilir?

Online olarak mobil ya da web sitesi üzerinden veya satış ofisleri tarafından düzenlenen biletlerde iptal, iade ve değişiklik gibi işlemler havayolu firmalarının sözleşmelerine göre değişiklik gösterebilir. İptal ve iade gibi konularda uçuş saatinize en az 2 saat kala işlem yaptırabilirsiniz.

Pegasus Uçuş iptali nasıl yapılır?

0850 250 67 02 nolu ücretsiz hattımızı arayarak biletinizi iptal ettirebilir ve değişiklik yaptırabilirsiniz.

Uçak seferleri iptal olursa ne olur?

Uçuşun iptal edilmesi halinde yolcular bilet bedelinin iadesini talep edebilir. Uçuşun iptal edilmesi durumunda eğer gün aşımı söz konusu değil ise, havayolu şirketi belli saatlere göre içecek ve yiyecek hizmeti vermek zorundadır.

Pegasus bilet iadesi nasıl yapılır?

Eğer biletinizi flypgs.com, mobil kanallar veya çağrı merkezi aracılığıyla satın aldıysanız bu bölümden ücretsiz olarak uçuş değişiklik veya iptal / iade işleminizi yapabilirsiniz.

Anadolu Jet bilet nasıl iptal edilir?

Biletinizde değişiklik yapılabilmesi ya da uçuşunuzun iptal edilmesi için 0850 333 2538 numaralı telefondan çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Rezervasyonunuzdaki değişiklik ve iptaller geçerli ücret kurallarınız çerçevesinde yapılabilmektedir.

Sunexpress uçak bileti nasıl iptal edilir?

Sun express uçak bileti iptal etme işlemini sun express üzerinden yapacak olan yolcuların sun express mail adresi olan travelcenter @ sunexpress.com üzerinden veya 444 0 797 numaralı çağrı merkezi üzerinden hava yolu firması ile iletişime geçmesi gerekmektedir.

Alınan otobüs bileti geri iade edilir mi?

Otobüs firmaları, sattıkları biletleri artık geri alacak. Yazıda, harekete 24 saat kalaya kadar biletlerin gerekçesiz iade edilebileceği; 12 saate kadar 6 ay geçerli olmak üzere açık tarihli bilet düzenleneceği kaydedildi.

You might be interested:  Paypal Hangi Kripto Para Alıyor?

THY para iadesi kaç günde yapılır?

İadesi mümkün olan ve ilgili havayolu tarafından iadesine karar verilen biletin bedel iadesi, bileti satın alırken kullanılan ödeme yöntemine uygun olarak yapılır. Kredi kartına 10 iş günü, banka kartlarına 15-20 iş gününe kadar iadeniz hesabınıza geçebilir.

Alınan otobüs bileti iade edilir mi?

Bilet İptal Kuralları Yukarıdaki panelden iptal edilen biletlerin iadesi, hiçbir kesinti olmaksızın bankanıza iletilir, iadeniz bankanızın iade prosedürüne bağlı olarak 1-7 iş günü içerisinde hesabınıza yansır. Geçmiş tarihli biletler sefer tamamlandığından dolayı iptal edilememektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector