Vakıfbank Atm Para Çekme Nasıl Yapılır?

Vakıfbank ATM Üzerinden Kartsız Para Çekme Nasıl Yapılır? ATM üzerinden kart olmasan nakit çekmek için Vakıfbank mobil bankacılığı kullanıyor olmanız gerekiyor. Uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra QR Kod işlemi ile 1 dakika içerisinde paranızı çekebilirsiniz.
Vakıfbank Kartsız Para Çekme Nasıl Yapılır?

 1. Kartsız para çekme işlemi için Vakıfbank mobil uygulamasını açınız.
 2. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra “QR İşlemleri” bölümüne tıklayınız.
 3. Sonrasında internet şubesi giriş bilgilerinizi yazınız ve uygulamaya giriniz.
 4. Çıkan ekranda Para Çek/Yatır seçeneği görünecektir.

Vakif Bank nasil para cekilir?

Alıcı, herhangi bir VakıfBank ATM’sinin Kartsız İşlemler Menüsünden aşağıdaki bilgileri girerek kendisine gönderilen parayı kolayca çekebilir:

 1. Alıcının Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarası,
 2. Alıcının Cep telefonu numarası
 3. Gönderen kişinin cep telefon numarası
 4. Alıcının Cep telefonuna gelen şifre.
 5. Gönderilen tutar bilgisi.

ATM’den para çekme işlemi nasıl yapılır?

En yakın ATM’ye girin ve ATM ekranından kartsız işlemler menüsünü seçin. Kartsız işlemler menüsünü seçtikten sonra, telefonunuzdan ATM’den kartsız para çekme menüsünü bulun ve çekmek istediğiniz tutarı girin. Telefonunuzdan tüm işlemleri tamamladıktan sonra karşınıza bir karekod çıkacaktır.

VakıfBank kartla hangi ATM’den para çekme?

Kamu Ortak ATM platformuna dahil olan Bankaların (VakıfBank, Ziraat Bankası, Halk Bankası, PTT, Emlak Katılım Bankası, Vakıf Katılım Bankası ve Ziraat Katılım Bankası) müşterileri kartlarıyla bu Bankaların ATM’lerinden aşağıdaki işlemleri ücretsiz olarak gerçekleştirir.

You might be interested:  Ziraat Türkiye Kupasını Kazanan Ne Kadar Para Alacak 2021?

VakıfBank hesabıma nasıl para yatırılır?

Bankamız aracılığıyla Havale ve EFT gibi para transferi işlemlerinizi hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Havale ve EFT

 1. Şubelerimiz,
 2. VakıfBank İnternet Bankacılığı,
 3. VakıfBank Mobil Uygulaması,
 4. Müşteri İletişim Merkezi, (0850 222 0 724)
 5. ATM aracılığıyla yapabilirsiniz.

VakıfBank’tan para nasıl çekilir kartla?

Chapters

 1. Başlangıç 0:00.
 2. Kartımızı takıyoruz. 0:07.
 3. Şifremizi giriyoruz. 0:17.
 4. Para çekmeye tıklıyoruz. 0:29.
 5. Tutar girişine basıyoruz. 0:35.
 6. Çekilecek tutarı yazıyoruz. 0:37.
 7. Kartımızı alıyoruz. 0:48.
 8. Paramızı alıyoruz. 0:57.

VakıfBank ATM ne kadar para çekilir?

Vakıfbank ATM’leri üzerinden günlük TL para çekme limiti 5.000 TL’dir. Bu işlem en az da 10 TL olabilir. Para çekme limiti yükseltme veya düşürme adımları mobil bankacılık üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

ATM’den para nasıl çekilir Ziraat kartla?

ATM’den nasıl kartsız para çekme işlemi yapabilirim? ATM’de kartsız işlem menüsüne girilir. Sistemde kayıtlı cep telefonu numarası ve TCKN girilir. Ekranda mevcut Bankkart’lar listelenir ve işlem yapılacak kart seçilip, kartın şifresi girildikten sonra müşterinin cep telefonuna SMS ile şifre gönderilir.

Akbank para çekme nasıl yapılır?

Akbank Mobil ile hızlı, kolay ve ATM’ye dokunmadan para çekin

 1. Akbank Mobil uygulamasını açın.
 2. Uygulama açılış ekranında “Para Çek/Yatır”a tıklayın.
 3. ATM’den çekmek istediğiniz tutarı ve çekeceğiniz hesabı seçin.
 4. Akbank şifrenizi girin.
 5. Şifrenizi girdiğinizde kameranız açılacak.

Akbank ATM para çekme nasıl yapılır?

ATM’deki ‘GİRİŞ’ tuşuna basılır. Kartsız İşlemler ana menüsündeki Para Çekme butonu altındaki ‘Referans Numarası ile Para Çekme’ fonksiyonu seçilir. Akbank Direkt Mobil ekranında gösterilen referans numarası gösterilir. Para ve makbuz alınır.

Bankkart hangi ATM lerde kullanılır?

Yurtiçinde tüm POS ve ATM’lerde, yurtdışında da VISA ve MasterCard logolu ATM ve POS’larda Bankkart ile işlem yapabilirsiniz. TROY logolu Bankkartlar ile yalnızca yurtiçi nakit çekim ve alışveriş işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

You might be interested:  Norveç Te Hangi Para Birimi Kullanılıyor?

Hangi ATM’den ücretsiz para çekme?

SON DAKİKA HABERİ: Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Katılım ve Vakıf Katılım müşterileri imzalanan protokol ile bu bankaların tüm ATM’lerini işlem limitleri dâhilinde hiçbir ücret ödemeden kullanabilecek.

VakıfBank ATM den hangi işlemler yapılır?

Para çekme, para yatırma, para transferi, fatura ödemeleri, yatırım işlemleri, MEB ödemeleri, vergi ödemeleri, kredi başvurusu, kart şifresi alma, SIM kart bloke kaldırma ve diğer bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ödeme numarası ile para yatırma nasıl yapılır?

Para yatırılacak hesaba ait şube kodu, hesap numarası ya da IBAN numarası tuşlanır ve yatırılacak miktar girilir. Aidat, kira vb. bir açıklama girilir, daha sonra göndericinin kimlik numarası ve doğum tarihi istenir. Daha sonra parayı yatıran kişinin telefon numarası istenir, son olarak onay ekranı çıkar.

Bankamatikten nasıl para yatırılır?

Öncelikle ATM’deki “GİRİŞ” seçeneği seçilir. Kartsız İşlemler ana menüsünden “Hesaba Para Yatırma” adımı seçilir. Parayı yatıracak kişi, beliren ekran üzerinden kendi cep telefonu numarasını girer. Para gönderimi gerçekleşmesi istenen hesabın numarası ve “Şube Kodu” yazılarak “Evet” tuşuna basılır.

Ibana para yatırma nasıl yapılır?

IBAN numarası bilinen hesaba para göndermek için mobil şube üzerinden veyahut ATM üzerinden bu işlem kolaylıkla yapılır. Mobil şube üzerinden, para transferleri bölümüne giderek alıcının IBAN numarası, alıcının adı ve soyadı ve gönderilecek miktar girilerek işlem tamamlanır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector