Vakıfbank Hesapta Ne Kadar Para Var?

Hesabınızda ki bakiyeyi sorgulamak için telefonunuzdan SMS gönderebilirsiniz. Telefonunuzun mesajlar bölümüne giriniz ve BAKIYE + BOŞLUK + Hesap Numarası yazıp 5724’e SMS göndererek bakiye sorgulama yapabilirsiniz.

Kartta ne kadar Para olduğunu öğrenme?

SMS ile bakiye öğrenmek için ‘BAKIYE boşluk kartın son 6 hanesi’ni yazıp 0850 988 99 99’a SMS gönderilmelidir. Yemekmatik Kart kullanıcıları ise bakiyesini öğrenmek için ‘BAKIYE boşluk kartın son 6 hanesi’ni yazıp 0850 988 99 99’a SMS göndererek yemek ve serbest cüzdanındaki bakiyeyi öğrenebilir.

Telefondan kartta ne kadar Para var?

ATM’ye veya şubeye gitmeye gerek duymadan da hesap bakiye sorgulaması yaptırabilirsiniz. Bunun için telefonunuzdan yada sabit hattan 444 0 000 nolu telefonu aramanız yeterli olacaktır. TC kimlik numaranızı girerek yönlendirileceğiniz menüde önce kart işlemleri sonra bakiye bilgisi öğrenme kısmı çıkacaktır.

Hesap bakiyemi nasıl öğrenebilirim?

Bankamızda tanımlı cep telefonunuzdan BAKIYE yazıp 4747’ye SMS gönderdiğinizde ilk 10 hesabınıza ait bakiye bilgileri cep telefonunuza gelecektir. Örn: BAKIYE. BAKIYE (Ek No) yazıp 4747’ye SMS gönderdiğinizde ise yalnızca mesajda belirtilen hesabın bakiyesi cep telefonunuza gönderilecektir.

VakıfBank hesap özeti nasıl öğrenilir?

Ekstrelerinizi e-posta aracılığıyla almak için;

  1. EKSTRE yazıp 5724’e SMS gönderebilir,
  2. İnternet Bankacılığı veya Mobil Bankacılıktan giriş yapabilir,
  3. 0850 222 0 724 numaralı Çağrı Merkezimizi arayabilir veya.
  4. Size en yakın Şubemize başvurabilirsiniz.
You might be interested:  Soru: Para Gönderme Nasıl Yapılır?

Başkent kartın bakiyesini nasıl öğrenebilirim?

Uygulamada Kart Detayı bölümüne tıklayarak buradan kart bakiyesini öğrenebilirsiniz. Eğer Başkent Kart bakiye sorgulama için ALO 153 numarasını arasanız mutlaka başkent kart kayıtlı numarasından arayarak 5’i tuşlayıp Başkent Kart menüsünden kolayca işlem yapabilirsiniz.

4747 ücretli mi?

Ziraat Bankası kredi kartı hesap hareketlerini öğrenmek için attığım 4747 üzerinden SMS ile talepte bulumdum. Ziraat Bankası konu ile alakalı ‘1 SMS ücreti servis sağlayıcı operatör tarafından ücretlendirilir.

Ziraat Bankası hesabıma para yattı mı?

Bunun için yapmanız gereken T.C. Ziraat Bankası’nın İnternet Şubesi’ne T.C. kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yapmaktır. Sisteme giriş yapmanızın ardından “Hesaplarım” kısmına ya da “Hesap Bilgilerim” kısmına girerek hesaplarınıza dair detayları ve bakiyenizi öğrenebilirsiniz.

Hesap dökümü nasıl alınır?

Bireysel olarak çıkarılan banka hesap dökümlerinin kabul edilmesi mümkün değildir. Banka hesap dökümü, çalışılan bankadaki müşteri temsilcisinden alınması gereken bir evraktır. İmzalı ve kaşeli olarak bulunması gerekir. Resmi nitelikte olmayan banka hesap dökümleriyle yapılan başvurular ret alabilmektedir.

Hesap bakiyesi ne demek?

Hesap bakiyesi ne demek? Bir hesap bakiyesi, bir bankada veya benzer bir kurumda tutulan herhangi bir hesapta kalan para miktarıdır.

Ziraat Bankası hesap hareketleri nasıl öğrenilir?

Bu bilgilere erişmek için öncelikle yapmanız gereken, telefonunuzun SMS bölümüne giriş yapmaktır. Ardından mesaj bölümüne KKESKTRE yazıp boşluk bırakıp, KREDI KARTI SON ALTI HANESI (sayıyla) yazıp, 4747’ye SMS göndermektir.

VakıfBank hesap dökümü nasıl alınır?

Ekstrelerimi e-posta olarak nasıl alabilirim?

  1. Web’den.
  2. İnternet Bankacılığı ve VakıfBank Mobil,
  3. VB boşluk TC Kimlik Numaranızı (VB TCKİMLİKNO) biçiminde 5724’e SMS göndererek,
  4. 0850 222 0 724 VakıfBank Müşteri İletişim Merkezinden.
  5. Tüm Şubelerimizden.

Banka hesap özeti nasıl alınır?

SMS yoluyla e-Hesap Özeti talimatı vermek için, EKSTRE yazıp bir boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı 4454’e SMS atabilirsiniz. Hesap Özetlerinizin doğru adrese gönderilmesi için, bankamızda kayıtlı e-posta adresinizin güncel olduğundan emin olmalısınız.

You might be interested:  Axess Chip Para Nerede Kullanabilirim?

Kredi kartı hesap özeti nasıl öğrenilir?

Kartlarım > Kart Seçimi > Kart Harcamalarım > İşlemler > Dönem Seçimi > Dijital Hesap özeti adımlarını takip ederek, İşCep ve İnternet Şubemizde ise; BELGELERİM menüsünden ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector