Vakıfbank Kart Ile Hangi Atmlerden Para Çekilir?

Kamu Ortak ATM platformuna dahil olan Bankaların (VakıfBank, Ziraat Bankası, Halk Bankası, PTT, Emlak Katılım Bankası, Vakıf Katılım Bankası ve Ziraat Katılım Bankası) müşterileri kartlarıyla bu Bankaların ATM’lerinden aşağıdaki işlemleri ücretsiz olarak gerçekleştirir.

VakıfBank Ziraat ile anlaşmalı mı?

Vakıf Katılım, EmlakBank, Ziraat Katılım, Halkbank, VakıfBank, Ziraat Bankası ve PTT Müşterileri İmzalanan Protokol ile Bu Bankaların Tüm ATM’lerini İşlem Limitleri Dâhilinde Hiçbir Ücret Ödemeden Kullanabilecek.

Hangi ATM’den ücretsiz para çekme?

SON DAKİKA HABERİ: Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Katılım ve Vakıf Katılım müşterileri imzalanan protokol ile bu bankaların tüm ATM’lerini işlem limitleri dâhilinde hiçbir ücret ödemeden kullanabilecek.

VakıfBank ATM den hangi işlemler yapılır?

Para çekme, para yatırma, para transferi, fatura ödemeleri, yatırım işlemleri, MEB ödemeleri, vergi ödemeleri, kredi başvurusu, kart şifresi alma, SIM kart bloke kaldırma ve diğer bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

VakıfBank ATM den kartlı nasıl para çekilir?

Yönlendirildiğiniz bölümde paranın çekileceği hesabı ve çekeceğiniz para miktarını yazarak Devam butonuna basınız. Devam butonuna bastıktan sonra “Onayla” butonuna basınız. Onayla butonuna bastıktan sonra telefonunuzun açılan kamerasını ATM üzerinde ki QR Kodla eşleştirin.

You might be interested:  Vefat Durumunda Bankadaki Para Ne Olur?

Ziraat ortak ATM hangi bankalar 2022?

Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Katılım ve Vakıf Katılım müşterileri, bu bankaların tüm ATM’lerini işlem limitleri dahilinde hiçbir ücret ödemeden kullanabilecek.

Hangi banka ATM’leri Birlesti?

Kamu bankaları tüm ATM’leri tek bir ATM’de toplama kararı almıştır. Buna göre Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Katılım, Vakıf Katılım, PTT Bank ve Emlakbank ocak ayı içerisinde protokol imzalayacak. Proje sayesinde yıllık 1 milyar lira tasarruf bekleniyor.

Iş Bankası Ortak ATM hangisi?

İş birlikleri kapsamında ING müşterileri, aralarında bakiye sorma, nakit çekme, para yatırma, kredi kartı borcu ödeme ve limit sorgulamanın da olduğu işlemleri, İş Bankası Bankamatik’lerinden veya Akbank ATM’lerinden ücretsiz ve sınırsız olarak gerçekleştirebiliyor.

Başka ATM’den para çekince ne kadar kesiyor?

BDDK’nın son düzenlemesine göre ortak ATM’lerden farklı kartlar ile 100 liralık para çekiminde alınabilecek komisyon ücreti 2 lira 30 kuruş ile sınırlandırıldı. 100 liranın üzerinde çekilen paralarda da benzer oranlarda rakam yükseliyor.

VakıfBank ATM dolar yatar mı?

VakıfBank Banka Kartınız ile aşağıdaki işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Döviz (USD/EUR) (Döviz ATM’lerimizin konumları için buraya tıklayınız.)

VakıfBank bankamatikten para transferi nasıl yapılır?

KAYSERI KADIN KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU

 1. Kartsız işlemler kısmına girilir.
 2. Nakit para yatırma işlemleri seçilir.
 3. Ön ödemeli kart para yatırma seçilir.
 4. Parayı yatıranın TC kimlik ve telefon numarası girilir.
 5. Hükülü numarası ile veya Kart Numarası ile yatırma seçeneği seçilir.

Ortak ATM’den para yatırılır mı?

Aynı zamanda çapraz işlem özelliği sayesinde banka kartı ile kredi kartı borç ödeme ve sorgulama; kredi kartı ile de hesaptan para çekme, hesaba para yatırma ve bakiye sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ortak ATM İşlem ücretleri için tıklayınız.

VakıfBank’tan para nasıl çekilir kartla?

Chapters

 1. Başlangıç 0:00.
 2. Kartımızı takıyoruz. 0:07.
 3. Şifremizi giriyoruz. 0:17.
 4. Para çekmeye tıklıyoruz. 0:29.
 5. Tutar girişine basıyoruz. 0:35.
 6. Çekilecek tutarı yazıyoruz. 0:37.
 7. Kartımızı alıyoruz. 0:48.
 8. Paramızı alıyoruz. 0:57.
You might be interested:  Binance Para Çekme Nasıl Yapılır?

Banka kartı ile para nasıl çekilir?

En yakın ATM’ye gidiniz. Banka hesabınızdan para çekecekseniz, banka kartınızı, kredi kartı hesabınızdan para çekecekseniz, kredi kartınızı yanınızda bulundurun. ATM’ye gelin ve kartınızı soketten içeri yerleştirin. Kartınız ATM’den içeri yerleştirdikten şifrenizi girerek ATM ekranına giriş yapın.

VakıfBank’tan nasıl para çekilir?

Alıcı, herhangi bir VakıfBank ATM’sinin Kartsız İşlemler Menüsünden aşağıdaki bilgileri girerek kendisine gönderilen parayı kolayca çekebilir:

 1. Alıcının Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarası,
 2. Alıcının Cep telefonu numarası
 3. Gönderen kişinin cep telefon numarası
 4. Alıcının Cep telefonuna gelen şifre.
 5. Gönderilen tutar bilgisi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector