Wings Chip Para Nerede Kullanılır?

Chip para kullanımı her geçen gün artıyor. Biriken bu puanlarınızı ise mutlaka doğru zamanda harcamanız gerekmektedir.

Axess chip para geçmekte olan market ve restoranlar ise şu şekildedir:

 • CarrefourSA.
 • Migros.
 • Bizim Toptan.
 • Özdilek Hipermarket.
 • Kiva.
 • Metro.
 • MonoChrome.
 • Günaydın SteakHouse.
 • Akbank chip para nerelerde kullanılır?

  Akbank kartın anlaşmalı olduğu yerlerde biriken chip para puanları kullanılabilmektedir. Axess üyesi olan yerlerde, pos cihazından yapılan işlemlerde kartta biriken chip paralar kullanılabiliyor.

  1 chip para kaç TL?

  Axess ile yaptığınız alışverişlerden chip-para kazanırsınız. Kazandığınız chip-para’larla Türkiye’nin her yerindeki Axess üye mağazalarında anında bedava alışveriş yapabilirsiniz. 1 chip-para = 1 TL değerindedir. Axess’ten Otomatik Fatura Ödeme Talimatı verin, rahat edin!

  250 chip para kaç TL?

  Kampanyadan sadece ilk kez Axess veya Wings asıl kredi kartı başvurusu yapan müşteriler yararlanabilir. Kampanya boyunca 500 TL ve üzeri her harcamaya 50 TL, toplamda 250 TL chip para kazanımına ek olarak, üye işyerlerinden ve diğer kampanyalardan da chip-para kazanılabilir.

  Akbank chip para hangi petrolde geçerli?

  Kazanılan chip-paralar anında karta yüklenecek ve yüklendiği andan itibaren 22 Şubat 2020 tarihine kadar kampanyaya katılan tüm Axess üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında yapılacak akaryakıt veya otogaz alımlarında kullanılabilecektir.

  You might be interested:  Akbank Pos Cihazından Chip Para Nasıl Çekilir?

  Chip para internette kullanılır mı?

  Chip-para ile öde özelliği internet alışverişleri de dahil olmak üzere tüm dönem içerisindeki harcamalarda peşin satış ve faizsiz taksitli işlem tipleri için geçerlidir.

  100 TL chip para ne demek?

  Türkiye’nin ilk cebe inen kartı

  ​Axess Mobil’den hemen başvur, kartın cebine insin, anında kullan. Amazon.com.tr, Gittidigiyor, Hepsiburada, n11 veya Trendyol’da tek seferde yapacağın 300 TL ve üzeri ilk alışverişte 100 TL kaybolmayan chip-para kazan.

  1 Axess Chip para kaç liradır?

  Axess Business ile yüz binlerce Axess üye işyerinden yapacağınız harcamalarınızda bol bol Chip-para kazanabilir, Chip-paralarınızı anında Axess işyerlerinde harcayabilirsiniz. 1 Chip-para = 1 TL değerindedir.

  Akbank 50 TL chip para nasıl kullanılır?

  Axess kartınızda biriken Chip-para’yı kullanabilmek için alışveriş sırasında kasiyere Chip-paranızı kullanmak istediğinizi belirtmeniz gerekiyor. Kasada Akbank teknolojisiyle uyumlu pos cihazı varsa dilediğiniz tutarda Chip-parayı anında alışverişinizin ödemesi olarak kullanabiliyorsunuz.

  250 TL chip para nasıl kullanılır?

  Kampanya boyunca 250 TL chip para kazanımına ek olarak, üye işyerlerinden ve diğer kampanyalardan da chip-para kazanılabilir. Kazanılan chip-paralar kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra anında karta yüklenecektir.

  500 chip para ne kadar?

  Başvurusu onaylanan müşteriler kampanya kapsamında 30.04.2022 tarihine kadar internet harcamalarından %20, işlem başına 100 TL, ayda toplam 500 TL’ye varan chip-para kazanabilirler. Kampanya boyunca 500 TL chip para kazanımına ek olarak, üye işyerlerinden ve diğer kampanyalardan da chip-para kazanılabilir.

  Axess Chip para silinir mi?

  Axess’te artık yepyeni bir dönem başlıyor ve kazanılan chip-paralar kaybolmuyor! Kampanyalarımızı yakından takip ederek dilediğine katılabilir; chip-paraları anında kazanıp, kazandığın chip-paraları biriktirebilir ve zaman kısıtı olmaksızın biriktirdiğin chip-paralarla hayallerini gerçekleştirebilirsin.

  A101 chip para geçiyor mu?

  Kampanya detayları: 16 – 30 Haziran 2021 tarihleri arasında A101.com.tr ‘den yapılacak 500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 50 TL chip-para sunulmaktadır. Chip-para ödülü harcama gerçekleştikten sonra karta anında yüklenecek ve Axess üye iş yerlerinde kullanılabilecektir.

  You might be interested:  Bimcell Para Transferi Nasıl Yapılır?

  Axess Chip para Trendyolda kullanılır mı?

  Trendyol alışverişinde 20 TL kaybolmayan chip-para. ​Akbank Kart veya Neo ile yapacağın 250 TL ve üzeri ilk alışverişinde kazanma fırsatını kaçırma.

  Axess Chip para Migrosta geçerli mi?

  Akbank Chip Para Kullanımı

  Akbank Chip Para, Akbank üyesi olan marketlerde geçmiyor. Migros ve şok marketleri basta olmak üzere hiçbir mağazada geçmiyor.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Adblock
  detector