Yaz Okulu Için Para Nasıl Yatırılır?

Ödenmesi gereken ücret, Ziraat Bankası ATM ve şubelerinden öğrenci numarası ile yatırılmalıdır. 2- Seçilen derslerin onayı, ücretlerinin ödendiği danışmanlar tarafından Otomasyondan (OBS) teyit edilerek, Yaz Okulu Yönetmeliği ve Senato Esasları dikkate alınarak yapılır.

Yaz okulu ücreti nasıl ödenir?

Yaz okulu ücretlerini manuel olarak dersin açıldığı birimlerin yaz okulu hesabına yatıracaklardır. kaydedilecektir. Kayıt olunan dersler öğrencinin derse kayıt olduğu birimin öğrenci işleri tarafından öğrencinin üzerine atanacaktır. ikinci öğretim için açılan manuel hesaba yatıracaklardır.

Yaz okulu ücreti nasıl yatırılır 2021?

Yaz okulu kayıtları 9 Temmuz 2021 tarihlerine kadar sürecek.

AÖF yaz okulu ücretlerinizi Ziraat Bankası aracılığıyla aşağıdaki ödeme yöntemlerinden biriyle gerçekleştirebilirsiniz;

 • Kredi Kartı/Banka Kartı ile Ödeme.
 • İnternet Bankacılığı ile Ödeme.
 • ATM’den Ödeme (Kartlı/Kartsız)
 • Mobil Bankacılık ile Ödeme.
 • Yaz okulu ücreti ne kadar?

  2020-2021 Yaz Okulu kayıtları 5-9 Temmuz 2021 tarihlerinde alınacak olup Yaz Okulu Sınavının da 4 Eylül 2021 günü yüz yüze yapılması planlanmaktadır. Yaz Okulunda kayıt yapılan 1 Ders için 225 TL, ilave her ders için 25 TL olarak belirlenmiştir.

  Üniversite yaz okulu ücretli mi?

  Yaz Okulunda açılacak derslere kesin kayıt yaptıracak öğrenci, her yıl Üniversite Yönetim Kurulunca belirlenen saat başına Yaz Okulu ücretini öder. Yaz Okulu ücreti ödemeden ders kaydı ve seçimi yapılamaz.

  You might be interested:  Kripto Para Borsaları Hangi Ülkelerin?

  Yaz okulu Ücretleri Atmden nasıl yatırılır?

  ParaBankomat’larda ‘Giriş’ tuşuna basarak ulaşacağınız ana menüde, ‘Ödemeler’ menüsünün altında ‘Üniversite’ işlemini seçip, üniversitenizin kodunu ve öğrenci/T.C. kimlik numaranızı girerek ödemenizi, gerçekleştirebilirsiniz.

  Yaz okulu ödemeleri nasıl yapılır Makü?

  Misafir öğrenciler, MAKÜ Öğrenci Bilgi Sistemi üzerinden verilen öğrenci numarasıyla, tahakkuk ettirilen ders / derslerin ücret ödemelerini ders seçimi esnasında Türkiye’nin herhangi bir yerindeki Vakıfbank şubelerine veya internet bankacılığıyla yatırabilirler.

  Yaz okulu ücreti nasıl yatırılır Ziraat?

  Derslerini seçerek kaydeden öğrenci, ders kayıt ekranında görülen yaz okulu ücretini Ziraat Bankası ATM ve internet bankacılığı üzerinden ödeyecektir. Ödemeler öğrenci numarası ile yapılacaktır.

  Yaz okulu para yatırma ne zaman son?

  Yaz okulu kayıt tarihinin son günü olan 09 Temmuz 2021 tarihinde saat 22:30’a kadar ödeme yapılabilecektir. 09 Temmuz 2021 tarihinden sonra mazeret kabul edilmeyecek ve yaz okulu kayıt işlemi yapılmayacaktır.

  Yaz okulu ücretleri neye göre belirlenir?

  Soru 3 – Yaz Okulu ücretleri neye göre belirlenir? Cevap 3 – Yaz Okulunda öğrencinin ödeyeceği ücret 2547 sayılı Kanun ve ilgili diğer mevzuat hükümlerine göre belirlenir ve Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı tarafından ilan edilir.

  Yaz okulu 1 ders kaç saat?

  Yaz okulunda en fazla kaç ders alınabilir. Yaz okulunda öğrenci 12 saate karşılık gelen sayıda ders seçebilir. Örneğin her biri 2 saat olan derslerden 2*6=12 saat olmak üzere toplam en fazla 6 ders seçebilecektir.

  ITÜ yaz okulu ücretleri ne kadar?

  arı24 on Twitter: ‘Yaz okulu ücretleri belli oldu. Dersin, ders planındaki saati başına 80₺’ / Twitter.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Adblock
  detector