Ziraat Kartıyla Hangi Bankalardan Para Çekilir?

Vakıf Katılım, EmlakBank, Ziraat Katılım, Halkbank, VakıfBank, Ziraat Bankası ve PTT Müşterileri İmzalanan Protokol ile Bu Bankaların Tüm ATM’lerini İşlem Limitleri Dâhilinde Hiçbir Ücret Ödemeden Kullanabilecek.

Ziraat kartıyla hangi Atmlerden para çekilir?

SON DAKİKA HABERİ: Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Katılım ve Vakıf Katılım müşterileri imzalanan protokol ile bu bankaların tüm ATM’lerini işlem limitleri dâhilinde hiçbir ücret ödemeden kullanabilecek. Son dakika haberi!

Ziraat Bankası Ortak ATM mi?

Tüm Banka Kartları İçin Ortak ATM

Yurt İçi Banka Kartı ATM Paylaşımı uygulaması dahilinde; Ziraat Bankası banka kartı ve kredi kartlarınız ile diğer bankalara ait ATM’lerden de hesap bakiyesi öğrenme, para çekme, para yatırma, kredi kartı borç ödeme ve kredi kartı borç sorgulama işlemlerini yapabilirsiniz.

Ziraat hangi ATM lerde ücretsiz?

Ücretsiz Ortak ATM Kullandıran Bankalar

 • Ziraat Bankası
 • Halkbank.
 • Vakıfbank.
 • Ziraat Katılım.
 • Vakıf Katılım.
 • Ziraat Bankası hangi bankalardan para çekebilir?

  Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Katılım ve Vakıf Katılım, ortak ATM kullanımı konusunda protokol imzaladı. Bu 5 bankanın müşterileri, herhangi bir ek ücret ödemeden işlem yapabilecek.

  Hangi bankalar ortak ATM?

  Kamu Ortak ATM platformuna dahil olan Bankaların (VakıfBank, Ziraat Bankası, Halk Bankası, PTT, Emlak Katılım Bankası, Vakıf Katılım Bankası ve Ziraat Katılım Bankası) müşterileri kartlarıyla bu Bankaların ATM’lerinden aşağıdaki işlemleri ücretsiz olarak gerçekleştirir.

  You might be interested:  FAQ: Rüyada Kağıt Para Saymak Ne Demek?

  Ziraat Bankası ATM neler yapılır?

 • Para Çekme.
 • Para Transferleri. ​Havale İşlemleri. ​EFT İşlemleri.
 • Para Yatırma. Hesaba Para Yatırma.
 • Ödeme İşlemleri. Fatura Ödeme (Elektrik, Su, Doğalgaz, Telefon, TV, v.b.)
 • Yatırım İşlemleri. Yatırım Fonu Alış / Satış
 • Başvuru İşlemleri. Bireysel Kredi Başvuru.
 • Bankkart İşlemleri. Hesap Özeti.
 • Sim Kart Bloke Kaldırma.
 • Ziraat ortak ATM hangi bankalar 2022?

  Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Katılım ve Vakıf Katılım müşterileri, bu bankaların tüm ATM’lerini işlem limitleri dahilinde hiçbir ücret ödemeden kullanabilecek.

  Hangi bankamatikler birleşti?

  Bankaların kendi aralarında yaptıkları anlaşma karara bağlandı. Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Katılım, Vakıf Katılım, PTTBank ve Emlakbank’a ait ATM’ler tek bir ATM’de toplanacak. Ocak ayı içinde imzalanacak protokole göre, orta kullanımda müşterilerden komisyon ve masraf ücreti alınmayacak.

  Bankamatikler 5 TL alır mı?

  Akbank ATM’lerinden 5, 10, 20, 50, 100 ve 200 TL banknotlar yatırılabilmektedir.

  Ziraat ortak ATM ne kadar para kesiyor?

  Ziraat ATM para çekme ücreti konusunda tüketicilerin karşısına herhangi bir ücret çıkmaz. Ziraat Bankası ATM’lerinden, Ziraat Bankası kartınızla hesabınızdan herhangi bir ücret ödemeden para çekme işlemi yapabilirsiniz.

  Ziraat ATM den 10 TL çekilir mı?

  Hayır maalesef alt limit 10tldir.

  Ziraat Bankası para Çekme nasıl yapılır?

  ATM’den nasıl kartsız para çekme işlemi yapabilirim? ATM’de kartsız işlem menüsüne girilir. Sistemde kayıtlı cep telefonu numarası ve TCKN girilir. Ekranda mevcut Bankkart’lar listelenir ve işlem yapılacak kart seçilip, kartın şifresi girildikten sonra müşterinin cep telefonuna SMS ile şifre gönderilir.

  Ziraat ATM den en az ne kadar para çekilir?

  Ziraat Bankası ATM’si üzerinden günlük para çekme limiti 5.000 TL’dir. QR kodu ile para çekme limiti ise 3.500 TL’dir. (bkz. Ziraat ATM’sinden Kartsız Para Çekme) Her gün saat 00.00’da limitiniz sıfırlanır ve yeniden para çekebilirsiniz.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Adblock
  detector