Ininal Para Yüklemede Ne Kadar Kesiyor?

Bakiye Yükleme Ücretleri Yatırılan tutarın %1.15’i + 1,04 TL’dir. Yani 100 TL yatırdığın akdirde bakiyenden toplamda 2,19 TL düşer. Kartına 97,81 TL yüklemiş olursun. Kartsız işlemlerde ücretsiz.

Ininal kart atm kaç para kesiyor?

İninal karta para yüklemek için evimizin çevresinde bulunan Ziraat Bankası ®, Denizbank ®, PTT, Kuveyt Türk ®, Garanti gibi ATM’lerden para yükleyeceğim her ATM’de 1 TL 85 kr para kesiyor.

Ininal karta en fazla kaç TL yüklenir 2021?

1250 TL’den fazla yükleme yapılamamaktadır.250 TL olabilmektedir. Soran. +1 yıl. ya da yuklucem 20 lira baslarim 5 ine 10 nuna:D.

Ininal kart hangi ATM lerde geçer?

Artık Albaraka, Akbank, DenizBank, Garanti Bankası, Halkbank, İş Bankası, Kuveyt Türk, QNB Finansbank, Şekerbank, Yapı Kredi ve Ziraat Bankası ATM’lerinden ininal kartlarınıza para yükleyebilirsiniz!

FUPS kart para kesiyor mu?

Kullanım ücreti ödemezsin. İnternette ve dünyanın her yerinde kullanabilirsin. Ödemelerini temassız yapabilirsin. İkili Hesap özelliği ile kartına iki şifre belirleyerek, kartını iki ayrı hesapta kullanabilirsin.

Ininal karta en az kaç tl yüklenir 2021?

PTT ATM lerinden 5 TL ve katlarını yükleyebilirsiniz. Migros da ise en az 25 TL en fazla 300 TL yükletebilirsiniz.

Ininal karta tek seferde en fazla kaç TL yüklenir?

İlk / tek seferde ne kadar yükleme yapabilirim? ininal Kart’a ilk yüklemede 1.250 TL’ye kadar bakiye yüklenebilir. İlk yüklemeden sonraki yüklemeler için kartın ininal.com veya ininal Cüzdan uygulamasından hesabına eklenmesi gerekmektedir.

You might be interested:  Norveç'Te Hangi Para Birimi Kullanılıyor?

Ininala kaç TL?

ininal Kart’a tek seferlik sadece 5 TL ödeyerek sahip olabilirsin. Çipli ve temassız özellikli ininal Kart’ın ücreti ise yine tek seferlik 10 TL’dir. * ininal Kart aylık kullanım ücreti, kartta bakiye varsa alınır.

Ininal Kart IBAN ne?

Alıcı : İninal Ödeme Ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. IBAN : TR 36 0004 6007 8988 8000 0693 61 Açıklama: Kartının arkasındaki 13 haneli barkod numarası

Ininal hangi banka ait?

Hakkımızda. Yeni nesil ödeme platformu ininal, hem bireysel hem de kurumsal müşterilere temel finansal hizmetleri sağlamak amacı ile 2012 yılında kuruldu. Multinet UP’ın iştiraki olan ininal, 2017 yılında, BDDK’dan (Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu) elektronik para faaliyet izni aldı.

FUPS Kart para çekiliyor mu?

Tüm ATM’lerden nakit çekebilirsin. %1 + 0.91 TL Sadece BKM komisyonu alınmaktadır.

Tosla kart para kesiyor mu?

Toslayı kullanırsan bu ücret alınmaz. Hesabından çekilemeyen tutarlar borç olarak yansıtılmaz. 2 TL altında bakiyen varsa da, bakiyen kadar alınır. (*) Banka hesabından para yüklemek istediğinde Tosla hiçbir ücret almıyor. Ancak birlikte çalıştığın banka Akbank değilse senden transfer (EFT) ücreti alabilir.

FUPS nasıl para yatırılır?

ATM’lerden 7/24 nakit ile yükleme yapabilirsin. ATM üzerinden FUPS kartın ve şifreni kullanarak giriş yaptıktan sonra çıkan yükleme seçeneği ile nakit yükleme yapabilirsin. ATM üzerinden yükleme için verilen IBAN’a transfer yaparak da yükleme yapabilirsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector