Doktorlar Ne Kadar Para Kazanıyor?

Özel hastanede çalışan doktorlar ne kadar maaş alıyor?

Eğer özel hastanede 4 yıldır çalışan, 4 yıllık bir doktor en az 8 bin TL maaş ödemesi alırken, özel hastanede 4 yıldır çalışan, 4 yıllık bir doktor en fazla 15 bin TL maaş alır.

Pratisyen hekim kaç TL alır?

Bunun nedeni ise pratisyen hekimlerinin çalıştığı bölgedir.Maaşlar bölgeye göre,hastanenin döner sermayesindeki payına, evli olunmasına göre değişkenlik göstermektedir.Ortalama bir maaş belirtecek olursak pratisyen doktor maaşları 4 bin 500 TL ile7 bin 500 TL arasında değişkenlik gösterir.

En yüksek maaşı hangi doktor alır?

En yüksek maaş alanlar kalp uzmanları, gastroenterologlar, beyin cerrahları ve radyologlar.

En yüksek maaş hangi meslekte?

Türkiye ‘de En Çok Para Kazandıran Meslekler

  • Noterlik.
  • Yazılım mühendisliği.
  • Sigorta uzmanlığı
  • Eczacılık.
  • Avukatlık.
  • Pilotluk.
  • Doktorluk.
  • Yönetim danışmanlığı olarak sıralanabilmektedir.

Yeni başlayan memur maaşı ne kadar?

KÜMÜLATİF ARTIŞ YÜZDE 38 Yapılan zamla birlikte sendika üyesi bekar idari hizmetler sınıfında 4.060 TL alan bir memurun maaşı gelecek yılın ilk yarısında 4.580 TL, ikinci yarısında da 4.900 TL’ye çıkacak. Bir sonraki yıl ise ilk yarıda 5.292 TL, ikinci altı ayda da 5.610 TL olacak.

Beyin cerrahları ne kadar kazanıyor?

Araştırma sonuçlarına göre bir beyin cerrahı 25.000-40.000 arası maaş almaktadır.

Özel hastanelerde nasıl doktor olunur?

Özel hastanede doktor olmak isteyen kişilerin özel hastanelerin belli aralıklarla yayınladığı doktor alımı ilanlarını takip etmeleri gerekir. Kişinin uzman olduğu alanda doktor ihtiyacı varsa başvuruda bulunabilir. Başvuru yapan doktor, hastane yönetiminin kriterlerine uygun görülürse çalışmaya hak kazanır.

You might be interested:  Ziraat Kartıyla Hangi Bankalardan Para Çekilir?

Aile Hekimi Emekli maaşı ne kadar?

Emekli Aile Hekimi Maaşı Ne Kadar? Emekli aile hekimi maaş tutarı, 2.808 TL olarak belirlenmiştir. Aile hekimi emekli olduğunda artık çalışma koşullarındaki maaş puanına göre değerlendirilmez ve emekli aile hekimi maaşları 2.808 TL olarak ödenir.

Anestezi uzmanı kaç tl maaş alır?

Uzun bir eğitim sürecinin ardından uzman doktor olarak görev yapan anestezi uzmanları, çalıştıkları alana göre farklı maaş alırlar. Yeni işe başlamış anestezi uzmanları, genellikle 10.000 TL maaş ile göreve başlar. Ama sektörde deneyimli anestezi uzmanları genellikle aylık olarak 30.000 TL – 40.000 TL maaş alır.

Mimarlar kaç para kazanır 2020?

Devlette mimar maaşları 2020 ortalama 6 bin TL civarındadır. Özel sektörde mimar maaşları 2020 4 bin TL ile 10 bin TL arasında değişebilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector