FAQ: Ininal Karta Nasıl Para Gönderilir?

Ininale nasıl para gönderilir?

ininal Cüzdan uygulaması üzerinden, Para gönder menüsüne girebilir, Bankaya transfer seçeneğini seçtikten sonra havale veya EFT yapmak istediğin kişinin adını ve IBAN numarasını girebilirsin. İşte bu kadar basit!

Ininal Kart IBAN numarası var mı?

Alıcı: İninal Ödeme Ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. IBAN: TR 36 0004 6007 8988 8000 0693 61 Açıklama: Kartının arkasındaki 13 haneli barkod numarası

Ininal karta kimler para gönderebilir?

Para aktarımı talimatı gerçekleştikten sonra, maksimum 15-20 dakika içerisinde para transferi karşı bankanın hesabına geçiyor. ininal kullanıcıları mesai saatleri içinde tüm bankalara gönderim yapabilirken, mesai saatleri dışında Akbank, Albaraka, Denizbank, Enpara, Fibabanka, Garanti Bankası, Halkbankası, QNB

Ininal karta kredi kartından para yüklenir mi?

Banka/ Kredi kartı veya Havale/EFT seçenekleri ile yükleme yapılabilir.

Paparadan Ininala para atılır mı?

#Papara hesabından Ininal kartına para aktaramazsın.

Ininal kartta ne kadar param var?

İninal kart bakiye sorgulama işlemi yapılabilecek ilk yol, İninal internet sitesi üzerinden İninal Online İşlemler’e giriş yapmaktır. Ayrıca İninal Cüzdan mobil uygulaması da İninal kart bakiye durumunu görüntüleyebileceğiniz ve kart işlemlerini yapabileceğiniz bir diğer seçenektir.

Ininal Kart sahibi kim?

2012 senesinde Bülent Tekmen ve Çelik Ören tarafından kurulan İninal, Türkiye’nin ilk ve tek yeni nesil ön ödemeli alışveriş kart markasıdır.

You might be interested:  Spor Toto Süper Lig Şampiyonu Ne Kadar Para Alıyor?

Ininal Kart Trendyol da geçerli mi?

Soru: a 101 de geçerli değil diyorlar doğru mu? Cevap: Merhaba, ininal Kart ‘ını internette, mağazalarda, yurt içinde ve yurt dışında her yerde kullanabilirsin.

Kartın IBAN numarası nerede yazar?

IBAN numarası banka ya da kredi kartlarının ön ya da arka yüzünde yazılı olmaz. Kartların ön yüzünde 16 haneli rakam grubu genellikle IBAN numarası ile karıştırılsa da IBAN numarası yalnızca hesap açılımı esnasında banka kullanıcısına verilen hesap döküm cüzdanının üzerinde yazılı olur.

Ininal karta para yükleyince ne kadar kesiyor?

Bakiye Yükleme Ücretleri Yatırılan tutarın %1.15’i + 1,04 TL’dir. Yani 100 TL yatırdığın akdirde bakiyenden toplamda 2,19 TL düşer. Kartına 97,81 TL yüklemiş olursun. Kartsız işlemlerde ücretsiz.

Ininal kart nedir nereden alınır?

Türkiye’nin güvenli alışveriş kartı ininal ‘ı; D&R, KİM Market, Migros, Pratik İşlem, Şok Market, Teknosa ve Vatan Bilgisayar’dan satın alabilirsin.

Ininal kart ne kadar?

ininal Kart ‘a tek seferlik sadece 5 TL ödeyerek sahip olabilirsin. Çipli ve temassız özellikli ininal Kart ‘ın ücreti ise yine tek seferlik 10 TL ‘dir. * ininal Kart aylık kullanım ücreti, kartta bakiye varsa alınır. Geçmişe yönelik kullanım ücretleri alınmaz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector