FAQ: Neo Kart Chip Para Nerede Kullanılır?

Akbank chip para internet alışverişinde nasıl kullanılır?

Neo Kart Chip – Para Kullanımı

 1. Kartın manyetik şeridini okutun.
 2. POS Menüsünde yer alan Chip – para işlem menüsünü seçin.
 3. Açılan menüden CP Satış adımını seçin.
 4. Açılan ekrandan Peşin Satış adımını seçin.
 5. Harcama tutarının tamamını ekrana yazın.

Akbank chip para nerede görülür?

Axess chip para anlaşmalı benzin istasyonları, teknoloji marketleri, kozmetik firmaları, internet alışveriş siteleri, yapı marketler ve marketlerde geçerlidir. Aşağıda kurum adı olarak Akbank Axess chip para geçen yerler 2020 listesini paylaştık.

 • Carrefoursa.
 • Migros.
 • Kiler.
 • Şok Market.
 • Happy Market.
 • Kipa.
 • Sarıyer Market.

Akbank 20 TL chip para nasıl kullanılır?

Akbank Kart ile Toplam 300 TL Harcamanıza 20 TL Chip – para! Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce Axess Mobil’den “Hemen Katıl” butonuna tıklayabilir veya ” UCYUZ ” yazip 4566’ya SMS gönderebilirsiniz. Kampanya 11 – 31 Mart 2020 tarihleri arasında geçerlidir.

Akbank güncel chip para nedir?

​1 chip – para = 1 TL değerindedir. Akbank Kart’ın indirim kampanyalarını takip ederek, kampanyaya dahil sektörlerde yapacağınız alışverişlerinize indirim kazanabilirsiniz. Kazandığınız indirim tutarı iki iş günü içinde Akbank Kart’ınızın bağlı olduğu vadesiz mevduat hesabına yansır.

You might be interested:  Adli Para Cezası Gecikirse Ne Olur?

Chip para hangi sitelerde kullanılır?

Chip Para Kullanılabilen Giyim Siteleri

 • Cacharel.
 • Defacto.
 • Faik sönmez.
 • Joker.
 • Kaft.
 • İpekyol.
 • Trendyol.
 • Lidyana.

Akbank chip para nerelerde kullanılır 2021?

Akbank kartın anlaşmalı olduğu yerlerde biriken chip para puanları kullanılabilmektedir. Axess üyesi olan yerlerde, pos cihazından yapılan işlemlerde kartta biriken chip paralar kullanılabiliyor.

1 chip para kaç TL?

Axess ile yaptığınız alışverişlerden chip – para kazanırsınız. Kazandığınız chip – para ‘larla Türkiye’nin her yerindeki Axess üye mağazalarında anında bedava alışveriş yapabilirsiniz. 1 chip – para = 1 TL değerindedir. Axess’ten Otomatik Fatura Ödeme Talimatı verin, rahat edin!

Akbank chip para nasıl kullanılır?

Axess kartınızda biriken Chip – para ‘yı kullanabilmek için alışveriş sırasında kasiyere Chip -paranızı kullanmak istediğinizi belirtmeniz gerekiyor. Kasada Akbank teknolojisiyle uyumlu pos cihazı varsa dilediğiniz tutarda Chip – parayı anında alışverişinizin ödemesi olarak kullanabiliyorsunuz.

A101 de chip para kullanılıyor mu?

Axess’e özel 16 – 30 Haziran 2021 tarihleri arasında A101 Kapıda uygulamasından yapacağınız 250 TL ve üzeri ilk alışverişinize 30 TL chip – para! Kampanyadan faydalanmak için, ilk harcamadan önce Axess Mobil’den “Hemen Katıl” butonunu tıklayın veya “KAPIDA” yazıp 4566’ya SMS gönderin!

Akbank chip para hangi benzin istasyonlarında geçerli?

Kazanılan chip -paralar anında karta yüklenecek ve yüklendiği andan itibaren 22 Şubat 2020 tarihine kadar kampanyaya katılan tüm Axess üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında yapılacak akaryakıt veya otogaz alımlarında kullanılabilecektir.

Akbank chip para Trendyolda kullanılır mı?

​ Akbank Kart’a özel 1 – 15 Aralık 2020 tarihleri arasında Trendyol ‘dan yapacağın 250 TL ve üzeri ilk alışverişinize 20 TL chip – para! Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce Axess Mobil’den veya Akbank Mobil’den “Hemen Katıl” butonuna tıklayabilir veya ” TRENDYOL ” yazip 4566’ya SMS gönderebilirsiniz.

You might be interested:  FAQ: Krom Hangi Ülkenin Para Birimi?

Chippin para nasıl kullanılır?

Chippin ile ödeme yapacağın zaman Chippin numaranı söylemen yeterli. Sonrasında mobil ekranına alışveriş yaptığın yer ve tutar bilgilerin gelecek, tek yapman gereken ödeme yapmak istediğin kredi kartını seçmen ve varsa taksiti belirlemen. Dilersen birikmiş Chippin bakiyeni de harcayabilirsin.

Akbank chip para iade edilir mi?

Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip – para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip – para iade alınacaktır. Chip – para ‘nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır. Akbank T.A.Ş.

Akbank chip para silinir mi?

Axess’te artık yepyeni bir dönem başlıyor ve kazanılan chip -paralar kaybolmuyor! Kampanyalarımızı yakından takip ederek dilediğine katılabilir; chip -paraları anında kazanıp, kazandığın chip -paraları biriktirebilir ve zaman kısıtı olmaksızın biriktirdiğin chip -paralarla hayallerini gerçekleştirebilirsin.

Akbank chip para Atm’den çekilir mi?

Hızlı Para ‘nızı tüm ATM ‘lerden, 444 25 25 Müşteri İletişim Merkezi’nden veya Akbank İnternet’ten çekebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector