FAQ: Steam Cüzdanına Nasıl Para Yüklenir?

Steam cüzdanına nasıl bakılır?

Steam cüzdanı bakiyemi nasıl görüntüleyebilirim? Steam hesabınıza giriş yapın. Sayfanın sağ üstünde yer alan profil adınızın hemen yanında mevcut bakiyeniz yazar.

Steam hangi ödeme yöntemi?

Ödeme yöntemleri ise şu şekilde sıralanıyor: MasterCard/Visa tüm kredi ve banka kartları ve American Express tüm banka ve kredi kartları ve havale/EFT, mobil ödeme. Alışveriş işlemini ister web sitesinden ister mobil uygulamadan isterseniz de PC üzerinden yapabilirsiniz.

Paycell Steam de geçerli mi?

Kampanyadan Paycell Kart sahibi tüm kullanıcılar yararlanabilir. 10 TL Hediye Para, 19 Şubat – 31 Mart tarihleri arasında Paycell Kart sahibi müşteriler tarafından, Paycell Kart ile Steam ‘de toplam 50 TL ve üzeri alışveriş yapılması durumunda kazanılacaktır. Kampanya 5000 kullanım ile sınırlıdır.

Steam Cuzdani nedir?

Steam Cüzdan Kodu, adından da anlaşılabileceği gibi, Steam platformu üzerinde kullanılan yasal bir bir satın alma aracıdır. Satın almış olduğun Steam Cüzdan Kodu’nu platform üzerinde yer alan hesabına tanımlayarak, kod tutarında oyun ya da oyun içi satın alma işlemi gerçekleştirebilirsin.

Steam Cüzdan kodunu nereden bulabilirim?

Nerelerden Steam Cüzdan Kodu Alabilirim? Steam cüzdan kodları ve Steam hediye kartları dünyanın her tarafında satılmaktadır. Bunları, binlerce perakende mağazasından veya yerel ödeme yönteminizi kullanarak çevrimiçi mağazalardan alabilirsiniz.

You might be interested:  Türkiye Şampiyonu Ne Kadar Para Alıyor?

Steam arkadaş kodum nerede?

Arkadaşlar Listenizin sağ üst kısmındaki ” Arkadaş Ekle” düğmesini tıklayın. Sağda artı işareti olan bir kişiye benziyor. Bu, Steam istemcinize ” Arkadaş Ekle” sekmesini yükleyecektir. Burada sekiz basamaklı Arkadaş Kodunuzu görüntüleyebilirsiniz.

Steam satın alma geçmişine nasıl bakılır?

Steam -> Sağ üst köşedeki hesap ismine tıklayın -> Satın alma geçmişini inceleyin.

Steam de 3D Secure var mı?

Steam’de 3D Secure seçeneği yok. Muhtemelen kartınız yalnızca 3D Secure destekli ödemelere açık ve bu nedenle Steam ödemeleri başarısız oluyor.

Steam Mobil Ödeme Kalktı mı?

Avea/Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone ön ödemeli(kontörlü) hatlarınız ile ödeme yapabiliyordu ancak 25/06/2020 tarihi itibari ile yerel mobil ödeme sağlayıcımız tarafında yaşanan bir sorun dolayısıyla mobil ödeme seçeneğimiz devre dışı bırakılmıştır.

Paycell kart ile oyun alınır mı?

Kampanyadan Paycell Kart sahibi kullanıcılar yararlanabilir. 5 TL Hediye, 18-31 Ocak tarihleri arasında Paycell Kart sahibi müşterileri tarafından, Paycell Kart ile 50 TL ve üzeri oyun harcaması yapılması durumunda kazanılacaktır.

Paycell hazır limit nedir?

Paycell Mobil Ödeme yani yeni adıyla Paycell Hazır Limit; anlaşmalı Paycell noktalarında sadece cep telefonu numaranızı kullanarak, kolay ve güvenli ödeme yapmanızı sağlar. Yaptığınız harcamalarınızsa Turkcell faturanıza yansır.

Paycell kart ile neler yapılabilir?

Paycell Kart ‘ın ile banka ATM’lerinden ve PTTmatiklerden para çekilebilir. Paycell Kartlara Paycell uygulamasından banka kart ile, Turkcell Mağazaları’ndan nakit olarak, banka hesaplarından EFT/havale yöntemi ile veya banka ATM’lerinden ve PTTmatiklerden bakiye yükleme işlemi yapılabilir.

Steam kodu nerelerde kullanılır?

Dilerseniz bu 10 TL ile steam ‘den oyun satın alabilir, veya oynadığınız oyunun marketinden, pazarından item, silah, sikin gibi eşyaları satın almak için kullanabilirsiniz.. Steam cüzdan kodu, ülkemizde milyonlarca oyuncu tarafından kullanılmaktadır.

You might be interested:  Sanal Para Birimleri Hangi Ülkelerin?

Steam Cüzdan kodu ne zaman gelir?

* Premium abonelik karşılığında kazandığınız Steam Cüzdan kodu GAME+’a abone olduğunuz email adresinize en geç 7 iş günü içerisinde gönderilecektir.

Steam puanı ne işe yarar?

Harcadığınız her $1.00 için 100 puan kazanırsınız. Alacağınız her oyun, DLC, donanım, uygulama, albüm veya oyun içi öğe karşılığında puan kazanırsınız. Steam Puan Dükkânı’nda profilinizi özelleştirecek birçok öğe var. Puanınızı kullanarak sahip olduğunuz oyunların arka plan ve ifadelerini alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector