Hadi Yarışmasında Kazanılan Para Nasıl Alınır?

Hadi bilgi yarışmasından para çekmek oldukça basittir. Öncelikle bakiyenizin 20TL’yi geçmiş olması gerekir. Eğer bakiyeniz 20TL üzerindeyse Hadi bilgi yarışması ana sayfasında bulunan bakiyeye dokunun. Bakiyeye dokunduğunuzda IBAN nunaranızı girebileceğiniz bir ekran gelecek.

Hadi uygulaması para veriyor mu?

turkcell’in başlattığı gerçek para ödüllü bilgi yarışması. her gün 12 soruyu bilenlere toplam ödülü bölüyor. şu anda günlük ödül 1000 tl. bugünkü yarışmayı 15 kişi kazanarak kişi başı 66 tl kazandı.

Hadi bilgi yarışması ücretli mi?

Hadi bilgi yarışması ücretsiz bir programdır. Hadi live Bilgi yarışmasından kazanılan para gerçektir.

Hadi uygulaması kime ait?

turkcell bip’in başlattığı gerçek para ödüllü bilgi yarışması. her gün 12 soruyu bilenlere toplam ödülü bölüyor.

Hadi hesabı nasıl kapatılır?

Aboneliğinizi iptal etmek için şu adımları uygulayın:

  1. play.google.com adresine gidin.
  2. Doğru Google Hesabı’nda oturum açıp açmadığınızı kontrol edin.
  3. Sol tarafta Aboneliklerim’i tıklayın.
  4. İptal etmek istediğiniz aboneliği seçin.
  5. Yönet Aboneliği İptal Et’i tıklayın.
  6. Gösterilen onay pop-up’ında Evet’i tıklayın.

Hadi uygulaması nedir?

Hadi, canlı, interaktif, sunuculu ve para ödüllü mobil bilgi yarışması uygulamasıdır. 9 milyondan fazla indirilen Hadi’de katılımcılara soru başına 10 saniye tanınır. Soruların tamamını verilen sürede doğru cevaplayan yarışmacılar önceden belirlenen ödülü aralarında eşit olarak paylaşır.

Hadi bilgi yarışması nereye şikayet edilir?

Hadi Bilgi Yarışması sponsoru Turkcell olduğu için operatörün mobil uygulaması olan Turkcell Hesabım üzerinden “Canlı Yardım” bölümünü kullanarak ya da 0 532 00 00 no’lu telefonu arayarak iletişim kurabilirsiniz.

You might be interested:  Orucu Tutamayanlar Ne Kadar Para Vermeli 2021?

Kim 1 GB ister Turkcell?

Yaani Kim GB İster, www.yaani.com.tr ve Yaani mobil uygulaması üzerinden oynanabilen internet paketi ödüllü bir bilgi yarışmasıdır.Yarışma 3’er soruluk 5 aşamadan oluşmaktadır. Bu 5 aşamanın hediye internet ve puanlardan oluşan ayrı ödülü vardır ve ödüller giderek artmaktadır.

Hadi Mega çark sunucusu kim?

Sorulan soruların tamamına doğru yanıt verenler verilecek olan para ödülünü eşit miktarda bölüşürler.

Bu madde, Vikipedi biçem el kitabına uygun değildir.

Hadi
Sunucu(lar) Merve Toy, Müge Boz
Şampiyon

Hadi Tosla nedir?

Hadi bakiyeni Tosla ile anında çek!

Unutma Tosla’ya kayıt olurken Hadi’de yarışmaları kazandığın ve sana ait olan telefon numarasını kullanmalısın, farklı bir numara kullanman durumunda bakiyen hesabına aktarılmaz.

Emre Ulusoy kimdir?

İstanbul Erkek Lisesi’nin ardından İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümünü bitiren Ulusoy. Koç Üniversitesi MBA Master programını tamamladı. Eğitim hayatının ardından bir süre Amerika’da ve Türk Telekom’da 10 yıl boyunca dijital ürünler departmanında pazarlama ve satış görevleri aldı.

Hadi bilgi yarışması nasıl oynanır?

Uygulamayı kullanmak ise tamamen ücretsiz. Yapılması gereken tek şey, daha önce bildirilen yarışma saatinde uygulamayı açık tutmak. Akabinde telefon ekranını dolduran sunucu; canlı yayında soruları ardı sıra soracak; oyuncular ise çoktan seçmeli cevapları tek bir tık ile yanıtlayacak. Yanıtlama süresi ise on saniye.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector