Hızlı Cevap: Holo Kripto Para Hangi Ülkenin?

Holo kripto para kimin?

Dünya’nın en çok para yatırılan kripto paralarından bir tanesi olan Holo ‘nun kurucuları ise Arthur Brock ve Erick Harris’dir. Kurucuları tarafından yapılan açıklamaya göre ilk kez 2016 yılında bir proje olarak geliştirildi ve yaklaşık 2 sene sonra piyasaya sürülmüştür.

Hot kripto nedir?

Hot coin herhangi bir merkezi olmayan kripto paralardan bir tanesidir. Holochain sistemi ERC-20 tabanlı olarak üretilen kripto para birimidir. Hot coin blok zinciri teknolojisinin kullanılmasını gerektirmeyen bir yapı olarak tanımlanabilir. Hot coin holo swap işlemlerinde de kullanılan kripto paralardandır.

Holo ne iş yapar?

Holo, blok zinciri teknolojisinin kullanılmasını gerektirmeyen DApp’leri geliştirmek için bir çerçeve olan Holochain kullanılarak oluşturulan merkezi olmayan uygulamaları barındırmak için eşler arası dağıtılmış bir platformdur.

Holochain ne olur?

Holochain Fiyat Tahmini 2022 Holochain, 2022 Ocak ayı başlarında 1 dolardan alım satımına devam edebilir. Fiyattaki belirli değişiklikler ve uzmanların etkisi ile 0,038 dolara ulaşabilir. Yeni ortaklıklara odaklanabilir. 2022’nin sonunda HOT, 0.035 dolardan işlem görebilir.

Holo hangi şirketin?

2017’de ortaya çıkan Holochain’in çalışmaları 2008 yılına kadar uzanıyor. Metacurrency.org sitesinin kurucuları, fikirlerini geliştirerek Holochain ağını ortaya koydular. Holo, her ikisi de deneyimli sözleşmeli kodlayıcılar olan Arthur Brock ve Eric Harris-Braun tarafından kuruldu.

You might be interested:  Mesut Özil Arsenal'De Ne Kadar Para Alıyor?

One Coin kimin?

OneCoin, her ikisi de Ruja Ignatova tarafından Sebastian Greenwood ile birlikte kurulan Bulgaristan merkezli offshore şirketleri OneCoin Ltd (Dubai’de kayıtlı) ve Onelife Network Ltd (Belize’de kayıtlı) tarafından bir kripto para birimi olarak tanıtılan bir Ponzi şemasıdır.

Hot ne zaman çıktı?

Holo Token ( HOT ) Nedir? Holochain sistemi faaliyete geçene kadar hem projenin tanıtımı hemde kaynak yaratmak amacıyla ERC-20 tabanında üretilmiş olan kripto paradır. Holo Token, nisan 2018 yılında ICO çalışmasıyla piyasaya sürülmüştür.

BTT Coin ne zaman çıktı?

BitTorrent, 2001 yılında icat edilen ve herhangi bir merkez olmadan dosya aktarımı yapmaya olanak sağlayan bir protokoldür. BitTorrent Token( BTT ) ise blockchain teknolojisinin BitTorrent protokolüne entegre edilmesiyle ortaya çıkan kripto para birimidir.

Holo Hot Projesi Nedir?

Holochain uygulamaları (hApps) ile kurumsal kontrolden arındırılmış, bireylere hizmet eden bir internet amaçlanmıştır. Holochain’de Blockchain ağındaki küreselliğin aksine bireylerin kendine özgü zinciri bulunmaktadır. HOT ise Holochain projesinin, ERC-20 altyapısını kullanan kripto para birimidir.

Holo Coin ne işe yarar?

Holo; blockchain teknolojisi kullanma şartı koşmadan merkeziyetsiz uygulamalar barındırabilen, dağıtık bir veri protokolü. Dağıtık Komut Çizelgesi (Distributed Tash Table, DHT) kullanan merkeziyetsiz uygulama (DApp) geliştiricileri, Holochain isimli platform bünyesinde kendi projelerini hayata geçirebilir.

Holo kripto para ne kadar?

Son Dakika Holo Fiyatı Güçlü kripto para borsalarında ortalama Holo fiyatı 0,0080 USD’dir. 1 Holo Türk Lirası bazında ise 0,00 TL değerine sahiptir. Kripto para piyasasında #78 numarada yer alan Holo toplam piyasa değeri olarak da 1.433.633.973,00 Dolar değerine sahiptir.

Dent Coin alınır mı?

Dent Coin yorum sonuçlarına göre, kripto para piyasasında yer alan en değerli coinlerden biri olmasa da uzun vadede yatırım yapmayı hedefleyen yatırımcılar tarafından alınabilir nitelikte. Alınıp unutulması gereken yatırımlar statüsündeki Dent Coin ‘i, piyasa verilerinin araştırılarak almakta fayda var.

You might be interested:  Atm De Nasıl Para Yatırılır?

Hot Coin ileride ne olur?

Holochain Geleceği 2023 Pek çok ünlü analist holochain konusunda ilerleyen yıllarda fiyat artışlarından söz etmektedirler. Analist Holo coin fiyatlarının ileride artacağına ve 2023 yılında 0.040 doları yakalayacağını ifade etmiş.

Hot Coin kaç TL?

Holo bugünkü fiyatı ₺0.083390 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺1,744,867,184 TRY.

Holo neden artıyor?

HOT Fiyatının Yükselme Sebebi Holo ağının blockchain ağı olmaması ve proje ekibine göre BTC, ETH, DOT ağlarından çok daha üstün olduğu iddiası ise bu yükselişe katkı sağlıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector