Hızlı Cevap: Ptt Kart Ile Hangi Atmlerden Para Çekilir?

PTT kart ile hangi ATM lerden ücretsiz para çekilir?

Vakıf Katılım, EmlakBank, Ziraat Katılım, Halkbank, VakıfBank, Ziraat Bankası ve PTT Müşterileri İmzalanan Protokol ile Bu Bankaların Tüm ATM ‘lerini İşlem Limitleri Dâhilinde Hiçbir Ücret Ödemeden Kullanabilecek.

PTT Kart ile nereden para çekebilirim?

PTT müşterileri yeni PTT Kart ‘ları ile hem ülke çinde hem de ülke dışında tüm ATM’lerden para çekebilecek ve aynı zamanda alışveriş yapabilecek. PTT ‘nin Denizbank dışında bu alanda başka bir bankayla ortaklığı bulunmuyor.

PTT anlaşmalı bankalar hangileri?

Aktifbank, Alternatifbank, Burgan Bank, Fibabanka, ICBC Turkey Bank, ING Bank, Kuveyt Türk, Nurol Bank, Odeabank ve Türk Ekonomi Bankası (TEB) bankalarından kullanmış olduğunuz kredilerin taksit ödemelerini PTT aracılığıyla yapabilirsiniz.

PTT Ortak ATM mi?

PTT ATM ‘nin ortak olarak çalıştığı bankalar vardır. bankaları ile anlaşmalı olan PTT, bu banka ATM ‘lerinde de PTT kartı bulunan bütün vatandaşlar ücret ödemeden ortak olarak kullanabilirler. Bunun yanı sıra PTT, farklı bankalarla para çekme, yatırma veya kredi çekme konusunda çalışır.

Başka ATM’den para çekince ne kadar kesiyor?

BDDK’nın son düzenlemesine göre ortak ATM ‘lerden farklı kartlar ile 100 liralık para çekiminde alınabilecek komisyon ücreti 2 lira 30 kuruş ile sınırlandırıldı. 100 liranın üzerinde çekilen paralarda da benzer oranlarda rakam yükseliyor.

You might be interested:  Adli Para Cezası Günlüğü Ne Kadar?

Hangi bankaların ATM’si ortak?

Kamu bankaları tüm ATM ‘leri tek bir ATM ‘de toplama kararı aldı. Buna göre Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Katılım, Vakıf Katılım, PTTBank ve Emlak Katılım ocak ayı içerisinde protokol imzalayacak.

PTT kart her yerde geçer mi?

Ön Yüklemeli Pttkart Ön yüklemeli Pttkartlar ile hak sahipleri yardım ödemelerini, sıra beklemeden Pttmatik’lerin yanı sıra tüm banka ATM cihazlarında nakit alabilmekte ve yurtiçi-yurtdışı alışveriş işlemlerinde kullanabilmektedirler.

PTT ön ödemeli kart nasıl alınır?

PTT kart almak için şubelere gidilmesi ya da online PTT üzerinden kart başvurusu yapılması gerekir. PTT şubeleri üzerinden Posta Çeki Hesabı açılışı yapıldıktan sonra, PTT karta anında sahip olunmaktadır.

PTT Atm’den ne kadar para çekilir?

“Bu kapsamda PTT ATM ‘lerimizden günlük ücretsiz para çekme limitini 28 Nisan 2020 tarihi itibarıyla 3 bin liradan 5 bin liraya çıkardık. Para çekme işleminizi, PTTKart’ınız ile tüm kamu ATM ‘lerinden de ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.”

2021 PTT hangi bankalarla anlaşmalı?

PTT ‘nin Anlaşmalı Olduğu Bankalar Hangileridir?

  • Aktif Bank.
  • TEB.
  • Denizbank.
  • Halkbank.
  • Ziraat Bankası
  • Vakıfbank.

PTT deki paramı nasıl alabilirim?

Para almak için; İsminize gönderilen para transferleri için işleme ait referans numarası ve geçerli kimlik belgeniz ile en yakın PTT işyerine giderek, paranızı alabilirsiniz.

PTT kredi faiz oranları nedir?

Maaşını PTT ‘den alan Emekli Müşterilerimiz için faiz oranı; 3.000 TL’ye kadar %2,74, 3.000 TL ile 10.000 TL aralığı için %2,49, 10.000 TL ile 20.000 TL aralığı için 2.39% ve 20.000 TL ve üstü için %2,24’tür.

Yapı kredi hangi banka ile ortak ATM?

HSBC banka kartı müşterileri QNB Finansbank ATM ‘sinden, Türkiye Finans müşterileri de Türkiye’nin her yerinde Yapı Kredi ve PTT ATM ‘lerinden hiç bir komisyon ödemeden parasına kavuşabiliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector