Okuyucular soruyor: Cebe Gönderilen Para Nasıl Çekilir?

Cebe Havale edilen para nasıl çekilir?

Alıcının, cebe havale sonucu gelen parayı çekebilmesi için; gönderenin cep telefonu numarası, kendi cep telefonu numarası, kendi kimlik numarasını, gönderilen paranın tam olarak tutar bilgisini ve kendisine iletilen tek kullanımlık şifre bilgisini ATM’e girmesi gerekmektedir.

CepBank 24 saat içinde çekilmezse ne olur?

Gönderilen para, alıcı tarafından 24 saat içinde çekilmezse ya da 3 kere üst üste yanlış tutar veya referans numarası girilerek çekilmeye çalışılırsa, gönderdiğiniz tutar işlem ücreti ile birlikte hesabınıza iade edilir.

Cebe para gönderme nasıl oluyor?

Cebe para göndermek için yapman gerekenler çok basit!

 1. fastPay ana ekranında Para Gönder ‘i seç.
 2. Alıcının cep telefonu numarasını gir ya da rehberindeki kayıtlı kullanıcılardan birini seç.
 3. Göndereceğin tutarı ve dilersen açıklamanı gir.
 4. Belirttiğin tutarı hiçbir ek ücret ödemeden göndermek için Gönder ‘e bas, gitsin!

fastPay ile gönderilen para nasıl çekilir?

En yakın ATM’den 9 tuşuna basarak açılan ekrana şifreni gir, paranı anında çek.

 1. fastPay ana ekranında İşlemler menüsüne dokun.
 2. Karşına gelen sayfada Para Çek / İste.
 3. Açılan menüden Kartsız Para Çek’i seç.
 4. Para Çekme Şifresi Oluştur’a tıklayarak şifreni oluştur.
 5. Çekeceğin nakit tutarı gir.
You might be interested:  Istanbul Karttaki Para Nasıl Çekilir?

Cebe Havale ortak Atm’den çekilir mi?

7 gün 24 saat Cebe Havale yapılabilir. Cebe Havale ile gönderilen tutarın, alıcı tarafından 24 saat içerisinde çekilmesi gerekmektedir. Cebe Havale ile gönderilen tutar sadece Yapı Kredi ATM ‘lerinden çekilebilir. Cebe Havale ile Türkiye’deki GSM Operatörlerine ait tüm cep telefonu numaralarına para gönderilebilir.

Cep bank nasıl çekilir?

En yakın Garanti BBVA ATM’ye giderek, kart kullanmadan sadece “GİRİŞ”tuşuna basın, Ana menüden ” CepBank Para Çekme ” adımını seçin, Gönderenin cep telefon numarasını, kendi cep telefon numaranızı, gönderilen tutarı(gönderenden öğrenebilirsiniz) ve kısa mesajda yer alan şifreyi girerek, parayı çekebilirsiniz.

Yanlış hesaba yatırılan para nasıl geri alınır?

Yanlış havale gönderme işlemi fark edildiği anda bankayı arayarak durum bildirilmelidir. Banka yanlış hesaba havale işleminin yapıldığı kişi ile görüşme sağlayacaktır. Yanlış hesaba gönderilen havale işleminin iadesi için karşı tarafın onayının alınması gerekir.

Cebe havalede isim görünür mü?

Havale Nasıl Yapılır? IBAN veya hesap numarasıyla genel olarak “para transferi” kısmında yer alan havale seçeneği üzerinden yapılır. Havalede IBAN veya hesap numarası girildikten sonra kişinin adı, soyadı veya sadece baş harfleri işlemin teyit edilmesi için gösterilir.

VakıfBank Cebe havale başka Atm’den çekilir mi?

Gönderilen para tüm VakıfBank ATM ‘lerinden, kart kullanmadan kolayca çekilebilir.

Cebe para göndermek ne demek?

Kişilerin kendi cep telefon numarası girilerek para gönderimi direkt olarak cep telefonuna yapılabiliyor. Cep telefonuna gönderilen ödemeyle birlikte, para gönderilen kişilerin telefonuna bir mesaj kodu gidiyor. Bu mesaj koduyla birlikte gönderilen banka ATM şubelerine gidererek para çekimi yapılabiliyor.

Cebe para gönderme nasıl yapılır Vakıfbank?

Vakıfbank CepBank ( Cebe Havale) Yapma

 1. Mobil Bankacılık veya İnternet Bankacılığına girilir,
 2. Para Gönderme ⇒ Cebe Para Gönder menüsüne girilir,
 3. Alıcının TC kimlik numarasını, alıcının cep telefonu numarası ve gönderilecek olan tutar girilerek cebe havale işlemi gerçekleştirilebilir.
You might be interested:  Sendika Ne Kadar Para Keser?

Anlık ödeme Gönder nedir?

Merkez Bankası’nın 7/24 para transferi sağlayan anlık ödeme sistemi FAST, kullanıma açıldı Yeni ödeme sistemi ile birlikte kullanıcılar, farklı bankalardaki hesapları arasındaki para transferlerini saniyeler içinde gerçekleştirebiliyor ve hesaplar arasındaki para transferleri 7 gün 24 saat yapılabiliyor.

fastPay para çekme hangi banka?

Para Çekme Paranı çekmek için bir DenizBank ATM’si üzerinden 9’u tuşlayıp, fastPay ‘ de oluşturduğun bu şifreyi girmen yeterli.

fastPay para keser mi?

Nakit kullanmadan ve sıra beklemeden, ödemelerini en hızlı ve en kolay şekilde yapmanı sağlayan fastPay ‘le artık dilediğin zaman dilediğin yerde cep telefonundan istediğin hesaba para transferlerini gerçekleştirebilir, uygun saatleri kovalamaktan vazgeçebilirsin.

Vakıfbank Fast anlık ödeme nedir?

FAST (Fonların Anlık ve Sürekli Transferi), farklı bankalara kayıtlı hesaplar arasında para transferlerinin 365 gün 24 saat ve anlık olarak gerçekleştirilmesini sağlayan bir ödeme sistemidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector