Papara Black Card Hangi Atm Den Para Çekilir?

Papara nereden para çekilir?

ATM’den para çekebilmek için üzerinde ismin yazan bir Papara Card sahibi olmalısın. Üzerinde ismin yazan Papara Card’ın ile istediğin ATM’den para çekebilirsin.

Papara hangi ATM’den para yüklenir?

Papara Card’ın ile tüm banka ATM ‘lerinden Papara hesabına para yatırabilirsin.

Papara Black Card kaç TL?

Papara Black Card ücretsizdir, aylık kart ücreti alınmaz.

Papara komisyon alıyor mu?

Papara hesabına bir ay içinde 5 farklı kişiden toplam 5.000 TL veya döviz karşılığı üzerinde transfer geldiğinde sonraki işlemlerine %3.4 (BSMV dahil) işlem ücreti uygulanır.

Papara dan paramı nasıl çekerim?

Papara ‘daki bakiyeni banka hesabına aktarmak için:

  1. Web sitesi üzerinden Para Çek veya uygulama üzerinden Para Çek/Yatır sayfasını aç,
  2. Kendi banka hesabına çek menüsünden Papara ‘ya kaydettiğin banka hesabını seç,
  3. Aktarmak istediğin tutarı gir.

Papara 5 TL çekilir mi?

Her ay toplam 500 TL olmak üzere ayda 5 kere yurt içi tüm ATM’lerden Papara Card ile para çekmek ücretsizdir. 500 TL üzerindeki işlemlerinde işlem ücreti Papara hesabından tahsil edilir. Tüm vergiler dahildir. 5 işleme kadar 500 TL her zaman ücretsizdir.

Papara hangi bankanın kuruluşu?

Papara, FinTech alanında faaliyet gösteren Türkiye merkezli bir elektronik para kuruluşudur. Şirket 2016’nın Nisan ayında Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’ndan yetkili lisans alarak aynı yılın Ağustos ayında faaliyetlerine başlamıştır.

You might be interested:  Kağıt Para Tarihte Ilk Kez Hangi Ülkede Kullanıldı?

Ininal hangi banka?

Artık Albaraka, Akbank, DenizBank, Garanti Bankası, Halkbank, İş Bankası, Kuveyt Türk, QNB Finansbank, Şekerbank, Yapı Kredi ve Ziraat Bankası ATM’lerinden ininal kartlarınıza para yükleyebilirsiniz!

Papara Black kart nereden alınır?

Papara Black Card nasıl alınır? Papara Black Card isme özel basılan bir kart. Dolayısıyla mağazadan gidip almanız mümkün değil. Papara ‘ya kayıtlı müşteriler uygulama üzerinden talep edebiliyorlar.

Papara Black Card ne kadar sürede gelir?

Merhaba, Papara Black Card ‘ın basımı tamamlanıp, kuryeye verildikten sonraki teslim süresi 10 iş günüdür. Yoğunluk durumuna bağlı olarak kartın basım ve kuryeye dağıtım için teslim süresi birkaç gün sürebilir. Kartını en kısa sürede sana ulaştıracağız Paparalı.

Papara Black Card yaş sınırı var mı?

Papara Card ‘ınızı internette ve yüz yüze alışverişlerde ülke içi ve yurtdışı farkı olmadan her yerde kullanabilirsiniz. Papara Card Kullanmak İçin Yaş Sınırı Var Mı? Papara Card ‘a sahip olmak ve kullanmak için yaş sınırı 13’tür.

Papara komisyon ne kadar?

4 Ekim 2019 tarihinden itibaren Papara aracılığıyla gerçekleştirilecek yatırma ve çekme işlemlerinde 10.000,00TL’ye kadar olan tutarlar için %1 komisyon uygulanacak olup, en fazla 100TL + KDV komisyon tahsil edilecektir.

Papara kart para keser mi?

Her ay toplam 500 TL olmak üzere ayda 5 kere tüm ATM’lerden Papara Card ile para yatırmak ücretsizdir. 500 TL üzerindeki işlemlerinde işlem ücreti Papara hesabından tahsil edilir. Tüm vergiler dahildir. İlk 500 TL her zaman ücretsizdir.

Papara aylık kullanım ücreti ne kadar?

Aylık kart ücreti alınmaz. Papara Black Card ücretsizdir, aylık kart ücreti alınmaz. TS Papara Card’ını 10 TL ödeyerek satın alabilirsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector