Passo Kartımda Ne Kadar Para Var?

Passolig bakiye nasıl öğrenilir?

Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kartımın ve Banka Kartımın bakiyesini nasıl öğrenebilirim? Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kartınızın ve Passolig Banka Kartınızın bakiyesini Passo Mobil uygulaması üzerinden, bütün ATM’lerden, 0(850) 7243344 Passolig İletişim Merkezi’nden öğrenebilirsiniz.

Passolig kartına para nasıl yüklenir?

Passolig Kartınıza para yüklemek çok kolay! Türkiye çapındaki binlerce N Kolay İşyeri’nden, Vakıfbank ATM’lerinden, tüm PTT şubeleri ile PTTmatik’lerden, Passolig Kartınıza kolayca nakit para yükleyebilirsiniz. Başka banka kartlarından Passolig Kartınıza hemen para yüklemek için lütfen Para Yükle butonunu tıklayınız.

Passolig banka kartı mı kredi kartı mı?

Spor ve eğlence dünyasının anahtarı artık elinizde! Türkiye’deki tüm stadyumlara girişi mümkün kılan Passolig Kredi Kartı, ayrıca yurt içi ve yurt dışı her yerde nakit para yerine de geçer. Kredi kartınız ile dilerseniz alışveriş yapar, dilerseniz nakit para çekebilirsiniz.

Passolig kart şifresi nasıl alınır?

Passolig Banka Kartı şifrenizi 0850 724 33 44 Passolig İletişim Merkezi’nden ya da cep telefonunuzun kısa mesaj kısmına “ Şifre ” yazıp bir boşluk bırakıp kart numaranızın son 4 hanesini bir boşluk bırakıp kartınızın arka yüzünde bulunan 3 haneli CVV numarasının ilk iki hanesini bir boşluk daha bırakıp belirlediğiniz 4

You might be interested:  Beşiktaş Ne Kadar Para Alacak?

Passolig den para çekilir mi?

Passolig Banka Kartınızı para yerine kullanarak yurt içi ve yurt dışı her yerde alışveriş yapabilirsiniz. Yaptığınız tüm işlemler, Passolig hesabınıza anında yansır ve işlemlerinizi anlık olarak takip edebilirsiniz. Passolig Banka Kartı ile yurt içi ve yurt dışı tüm ATM’lerden para çekebilirsiniz.

Passolig cüzdan nedir?

Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kart bir stadyum giriş kartından daha fazlasını size sunar. Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kart ile hem nakit taşıma derdinden kurtulursunuz hem de alışverişlerinizi güvenle yapabilirsiniz. Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kart herhangi bir hesaba bağlı banka kartı değildir.

Nkolay hangi ATM lerde kullanılır?

N Kolay Banka Kartı ile Türkiye’deki tüm ATM ‘ lerden para çekebilirsiniz. Mastercard ve Visa amblemi bulunan milyonlarca işyerinde veya online olarak güvenle alışveriş yapabilirsiniz. N Kolay Banka Kartınız ile yaptığınız tüm işlemleri ve kart bakiyenizi Aktif Bank İnternet Şubesi’nden görüntüleyebilirsiniz.

Passolig para transferi nasıl yapılır?

Milyonlarca Passoligli gibi Passo Mobil Uygulaması üzerinden QR ile ödeme ya da para transferi yapabilirsiniz! Komisyonsuz ve 7 gün 24 saat para göndermek için hemen Passo Mobil’i yükleyin/ güncelleyin. Tutarı girin, ödemenizi ya da para transferinizi gerçekleştirin.

Passo kart hangi banka?

Aktif Bank | Bireysel | Kartlar | Passolig Banka Kartı

Passolig kart limiti ne kadar?

Kart limitini ayda 250 TL’ye kadar kullanarak, maç biletlerini alabilirsin. Kredi kartı limitin ilk etapta sadece maç bileti alımı ile sınırlıdır. Kartını kullandıkça toplam limitin 1000 TL’ye kadar yükseltilecek ve diğer harcamalarında da kullanılabilir hale gelecektir.

Passolig nedir ne işe yarar?

Passolig Kart, taraftarların sevdikleri ile birlikte güven içinde stadyumlara gidebilmelerini ve istedikleri karşılaşmayı her türlü olumsuzluktan uzak, huzurla izlemelerini sağlıyor! Passolig Kart sahibi olan sporseverlerin maç biletleri, kartlarına otomatik olarak yükleniyor.

You might be interested:  Skyblock Nasıl Para Kasılır?

Passolig ödeme hangi banka?

Size en yakın Vakıfbank ATM’sine gidip “Giriş” tuşuna basın. Kartsız işlemler menüsünden Aktif Bank İşlemleri butonuna basın. Ödeme yapmak istediğiniz Passolig Kartınızın numarasını yazın. Sırası ile T.C Kimlik numaranızı ve cep telefonunuzu girin ve para yatırma haznesine yükleme tutarı kadar para yerleştirin.

Passolig ne kadar 2021?

Galatasaray Passolig fiyatı 2021 yılında 48 lira 50 kuruş olarak belirlendi. Bu fiyatı ödeyip kartlarını alan taraftarlar, formalarını giyip tribünleri doldurmayı sabırsızla bekliyor.

Passolig kart yenileme ücreti ne kadar?

E-Bilet Sistemi Yıllık Yenileme Bedeli (Osmanlıspor, Orduspor ve Bucaspor Passolig Kartları) 19,05 TL Passolig Kart Kayıp/Çalıntı ve Yenileme Ücreti Min. 19,05TL, Maks. 36,50TL Bir takvim yılındaki ilk 2 kayıp/çalıntı ve yenilemeden ücret alınmaz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector